18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O mały włos

bartbartnik • 2014-05-06, 21:30
W ostatniej chwili zauwazona jadąca bez świateł Yariska albo inne babskie wozidełko, dla niecieprliwych od 0:40. Alternatywne zakończenie tej historii pewnie byłoby ciekawsze, na moje szczęście skończyo sie tak jak widać. Nie było, bo moje, jak słabe to proszę wywaić.


beliar87

2014-05-06, 21:34
po co ma światła włączać jak uliczne świecą :D

bloodwar

2014-05-06, 21:36
Wychodząc z zakrętu koło 50 sekundy masz już chyba stówkę na liczniku a tam wolno 70... Sam się wstydzisz zgłosić na komendę że wrzucasz dowody swojej winy i liczysz na to, że ktoś po adresie IP będzie szukał?

mistrz173

2014-05-06, 21:38
Tępa szmata...
bloodwar, nie ma licznika na filmie, nie ma dowodu...

Presty

2014-05-06, 22:01
Wywalić nie, bartbartnik, bo po co :)

Ale nie rozumiem - jechała jariska, widziałaeś ja, nawet Twoja kamera ją widziała...

Jak wymieksz w takich sytuacji, to przesiądź sie na rokszę, bo za kółkiem zaskoczy Cię wiele innych sytuacji. I czasami będą chcieli zabić Ciebie, ale Ty też jesteś zagrożeniem, skoro nad tym nie panujesz... :P

bloodwar

2014-05-06, 22:03
@Mistrz173 - można obliczyć prędkośc samochodu po mijanych pasach :-)

bartbartnik

2014-05-06, 22:19
Presty napisał/a:

Wywalić nie, bartbartnik, bo po co :)

Ale nie rozumiem - jechała jariska, widziałaeś ja, nawet Twoja kamera ją widziała...

Jak wymieksz w takich sytuacji, to przesiądź sie na rokszę, bo za kółkiem zaskoczy Cię wiele innych sytuacji. I czasami będą chcieli zabić Ciebie, ale Ty też jesteś zagrożeniem, skoro nad tym nie panujesz... :P



W którym momencie wymiękam? Że odbiłem? Że przekląłem? TY byś postąpił inaczej? :-/
A kamera zawsze widzi więcej ;-)
Patrzyłem w prawe lusterko, czy moge bezpiecznie wrócić na swój pas. Babę tą zobaczyłem w ostatniej chwili, jedna z ostatnich rzeczy, jakie można sie spodziewać na drodze w nocy to samochód bez świateł.
BTW robię troche km rocznie i wiele sytuacji juz widziałem, ale tą akurat nagrałem, więc się dzielę 8-)

gathor

2014-05-06, 22:47
Jakbys jebnal to bym piwo dal, a tak... Nie ma jebniecia, nie ma piwa.

mistrz173

2014-05-06, 23:18
@bloodwar - i ty w ten sposób policzyłeś? Gratuluję nudnego wieczoru...

Black271

2014-05-07, 08:07
Po czym poznać polskie nagranie z samochodu!? Po rmf.fm xD

TRQPL

2014-05-07, 08:30
Radził bym Ci przypie**olić buty do stóp spinaczem tapicerskim.

Maek

2014-05-07, 13:38
Podobnie jest w dzień, szczególnie jadąc "pod słońce", dlatego jestem za światłami 24h/ dobę.

Podczas czy to wyprzedzania czy omijania, samochód jadący z naprzeciwka "na światełkach", jest dużo dużo lepiej widoczny - chyba każdy to potwierdzi.

Wiadomo, że można zapomnieć, ale strasznie wk***iają mnie ci, którzy specjalnie jadą bez świateł. Nie wiem czy tych pajaców nie stać na żarówki czy o ch*j im chodzi. Drugim ciekawym zjawiskiem są buraki z "ledami" z tesko za 5 zł, które widać dopiero z odległości 5 cm.


Avatat

2014-05-07, 14:15
bloodwar napisał/a:

liczysz na to, że ktoś po adresie IP będzie szukał?


Od kiedy adres IP jest przypisany do kierującego pojazdem?

Tafariel

2014-05-07, 14:53
No i powoli sadolowi eksperci od prowadzenia aut powracają z torów wyścigowych aby nauczać ciemny lud o tym jak jeździć (choć swojego nie mają ale na pewno wszystkie NFS przeszli)

:amused:

maniiiek

2014-05-07, 15:18
Normalka. Jak ktoś na Lubelszczyźnie jeździ jak p*zda to nawet dziecko wie, że to ktoś z Zamościa.