18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kuźwa ale wtopa... więc przejade sobie jeszcze na czerwony

Matzdorf • 2020-12-02, 16:18
A tam przecież nie ma w pobliżu policji...
:oops:


Mrrm

2020-12-02, 22:07
Blisko 20 lat z tego pasa jechało się w lewo, wjeżdżając na skrzyżowanie jest tylko jeden znak ze jest droga z nakazem jazdy na wprost. Generalnie zmienili to z dnia na dzień i teraz codziennie jest przynajmniej jeden dzwon. Swoją droga do tej obsranej koniczynki przyjeżdzają chyba tylko pracownicy, interes życia ktoś tam zdaje się odj***ł.

EdmundKemper

2020-12-02, 22:38
Przecież to nie kierowca sam wjechał na czerwonym na skrzyżowanie tylko za policjantami, którzy "ściągnęli" ten samochód na bok.

Kurde26

2020-12-02, 23:12
Panie pedalarzu, co Pan tam robił? Naprawdę to trzeba nie być pelnosprytnym żeby na takiej drodze tym gównem się poruszać. Szkoda że Ci tego pedalarskiego łba nie rozjechała. Wiem k***a że nie zlamałeś żadnego przepisu, ale bystrością umysłu też się nie wykazałeś. Z resztą czego tu się spodziewać po człowieku co ma dwa pedały i łańcuch zamiast mózgu

Usztafik

2020-12-03, 14:50
Kurde26 napisał/a:

Panie pedalarzu, co Pan tam robił? Naprawdę to trzeba nie być pelnosprytnym żeby na takiej drodze tym gównem się poruszać. Szkoda że Ci tego pedalarskiego łba nie rozjechała. Wiem k***a że nie zlamałeś żadnego przepisu, ale bystrością umysłu też się nie wykazałeś. Z resztą czego tu się spodziewać po człowieku co ma dwa pedały i łańcuch zamiast mózgu



Ale Tadek... to nie ta sprawa.