18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kurwa, śmigłowiec się prawie rozpierdolił...

Halman • 2023-06-27, 11:41



kółko zostawił na co swojsko zareagowali rodacy...

PabloSkills

2023-06-27, 16:00
Albo na tej wysokości rozrzadziło powietrze i łopaty z wirnikami go nie wychwyciły... Albo pilot wczorajszy... Ewentualnie pani ratownik robiła mu lodzika i trafiliśmy na moment spustu.

420710247365

2023-06-27, 16:02
smc napisał/a:

To Hala Gąsienicowa.
Nie wiedziałem, że do schroniska można dolecieć śmigłowcem.



Co ty pie**olisz, widać że nigdy na Hali Gąsienicowej nie byłeś.

metyoo

2023-06-27, 16:03
Qrulsromu napisał/a:

Halman , co ty pie**olisz , twoi rodacy gadają "bladz" , "yebać" czy ch*j wie jeszcze jak za Bugiem mlaszczą w takich przypadkach



co ty dla niego mówisz? :D

kothletino

2023-06-27, 18:22
Qrulsromu napisał/a:

Halman , co ty pie**olisz , twoi rodacy gadają "bladz" , "yebać" czy ch*j wie jeszcze jak za Bugiem mlaszczą w takich przypadkach




O ch*j ci zapie**ala z tymi przerwami pomiędzy przecinkiem a poprzedzającym go wyrazem?

marcino_zly

2023-06-27, 20:26
Qrulsromu napisał/a:

Halman , co ty pie**olisz , twoi rodacy gadają "bladz" , "yebać" czy ch*j wie jeszcze jak za Bugiem mlaszczą w takich przypadkach



Komentarz nieadekwatny do filmu.
PS: poznasz dziewczynę z Ukrainy to będziesz mlaskał jak Ona będzie ci kazać, c*pko.
Młody jesteś, w dupie byłeś i gówno wiesz.
czekam na szczekanie.

Dejvidos

2023-06-27, 20:42
Mam pytanie. Mianowicie, już od dłuższego czasu przeglądam sadistica i nie trudno zauważyć, że dużą część filmów wrzuca Halman. Nie które zajebiste, nie które przeciętne. No ale nieważne. Pytanie jakie mnie nurtuje to dlaczego większość użytkowników wypowiada się w sposób, że tak powiem mało przychylny wobec wyżej wymienionej persony. Pytam z czystej ciekawości

marcino_zly

2023-06-27, 21:18
Dejvidos napisał/a:

Mam pytanie. Mianowicie, już od dłuższego czasu przeglądam sadistica i nie trudno zauważyć, że dużą część filmów wrzuca Halman. Nie które zajebiste, nie które przeciętne. No ale nieważne. Pytanie jakie mnie nurtuje to dlaczego większość użytkowników wypowiada się w sposób, że tak powiem mało przychylny wobec wyżej wymienionej persony. Pytam z czystej ciekawości



To niech Cię nurtuje dalej. :) ))
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
Zazdrość ich zżera.
Obejrzą a później komentują.
Nie pasuje im Halman to niech nie oglądają co wrzuca.
Albo niech sami coś wrzuca na sadola.
A nie tylko komentarze nieadekwatne do treści.

uzytkownik609

2023-06-27, 21:28
Swojsko? Może pretensjonalnie?

LizTruss

2023-06-27, 23:43
Dejvidos napisał/a:

Mam pytanie. Mianowicie, już od dłuższego czasu przeglądam sadistica i nie trudno zauważyć, że dużą część filmów wrzuca Halman. Nie które zajebiste, nie które przeciętne. No ale nieważne. Pytanie jakie mnie nurtuje to dlaczego większość użytkowników wypowiada się w sposób, że tak powiem mało przychylny wobec wyżej wymienionej persony. Pytam z czystej ciekawości



Halman to ukrainski troll. Swoją matke by oddal do wyr*chania ukraincom - byle by tylko zrobic ruskim na złość. Jego sposób myślenia : ukry moga gwałcić, kraść i rabowac w Polsce - bo ruscy jakby przyszli to by było gorsi. To taki hardcorowy wyborca pisu - dam sie wyr*chac pisowi, byle tylko PO nie wrocila do władzy (i na odwrót)

Dejvidos napisał/a:

Mam pytanie. Mianowicie, już od dłuższego czasu przeglądam sadistica i nie trudno zauważyć, że dużą część filmów wrzuca Halman. Nie które zajebiste, nie które przeciętne. No ale nieważne. Pytanie jakie mnie nurtuje to dlaczego większość użytkowników wypowiada się w sposób, że tak powiem mało przychylny wobec wyżej wymienionej persony. Pytam z czystej ciekawości



Halman to ukrainski troll. Swoją matke by oddal do wyr*chania ukraincom - byle by tylko zrobic ruskim na złość. Jego sposób myślenia : ukry moga gwałcić, kraść i rabowac w Polsce - bo ruscy jakby przyszli to by było gorsi. To taki hardcorowy wyborca pisu - dam sie wyr*chac pisowi, byle tylko PO nie wrocila do władzy (i na odwrót)



marcino_zly napisał/a:

Komentarz nieadekwatny do filmu.
PS: poznasz dziewczynę z Ukrainy to będziesz mlaskał jak Ona będzie ci kazać, c*pko.
Młody jesteś, w dupie byłeś i gówno wiesz.
czekam na szczekanie.



Haha jaki idiota :D pomysl stulejarzu... dlaczego po przyjęciu milionow ukrow nagle przypadki chorob wenerycznych wystrzelily w dużych miastach na potęgę? Jak jestes za glupi to przypomnę ci kawal :

Czym się rozni ukrainka od pizzy?
- pizze mozna zamówić bez grzybów

devilmanu

2023-06-28, 11:24
LizTruss napisał/a:

Halman to ukrainski troll. Swoją matke by oddal do wyr*chania ukraincom - byle by tylko zrobic ruskim na złość. Jego sposób myślenia : ukry moga gwałcić, kraść i rabowac w Polsce - bo ruscy jakby przyszli to by było gorsi. To taki hardcorowy wyborca pisu - dam sie wyr*chac pisowi, byle tylko PO nie wrocila do władzy (i na odwrót)
Halman to ukrainski troll. Swoją matke by oddal do wyr*chania ukraincom - byle by tylko zrobic ruskim na złość. Jego sposób myślenia : ukry moga gwałcić, kraść i rabowac w Polsce - bo ruscy jakby przyszli to by było gorsi. To taki hardcorowy wyborca pisu - dam sie wyr*chac pisowi, byle tylko PO nie wrocila do władzy (i na odwrót)
Haha jaki idiota pomysl stulejarzu... dlaczego po przyjęciu milionow ukrow nagle przypadki chorob wenerycznych wystrzelily w dużych miastach na potęgę? Jak jestes za glupi to przypomnę ci kawal :
Czym się rozni ukrainka od pizzy?
- pizze mozna zamówić bez grzybów



A kto ci kaze sie r*chac z nimi?

rekineke21

2023-06-28, 11:56
janiestad666 napisał/a:

a po ch*j on tam wlatywał? co prowiantu nie zabrali wielcy zdobywcy górscy? zupek hinskich zabrakło i trzeba było po pomoc zadzwonić?
niedlugo jak technologia pójdzie do przodu to i na mount everest beda smiglowcami dolatywać, jak juz wynajmuja szerpow co im tragaze niosą, maski z tlenem ciągną i idzie 10 szerpów z butlami tlenowymi bo panisko zapłacił 20 000 tys za wejscie i idzie sobie po szlaczku z 10 tragazami a potem wielki zdobywca niemozliwego



No nie bardzo. Nie da się śmigłowcem "klasycznym" dolecieć na szczyt mount everestu. Było jakieś 15lat do tyłu że postawili na chwile płozy na szczycie ale był to po pierwsze wzmocniony ze specjalnym krótszym wirnikiem po drugie maksymalnie odelżony śmigłowiec, po trzecie jakby wylądował to by nie wystatrował - jest filmik w necie - zauważ że śmigłowiec się prześlizgnął nad szczytem. Później była jakaś akcja ratunkowa w himalajach tylko nie pamiętam na jakim szczycie, że poleciał sam pilot i zawisł tam oparty dziobem o zbocze, na jakiś 6tys metrów z jakimś groszem, ale też wyj***ł z heli wszystko żeby tam dolecieć, nawet foteli nie było. Problem z klasycznymi wiropłatami polega na tym że im wyżej lecisz tym prędkość MACH`A spada. Powoduje to tyle że końcówki łopatki wirnika kręcą się z prędkością ponadżwiękową i śmigłowiec traci siłę nośną. To samo tyczy się szybkich śmigłowców które w locie poziomym też nie mogą przekroczyć bariery 475km/h bo strona wirnika która zmierza zgodnie z ruchem pojazdu też przekroczyłaby barierę dźwięku. Żeby robić takie loty komercyjne na szczyt M.E. przy wykorzystaniu dostępnej na rynku technologi musiałby być to pojazd wyposażony w silniki odrzutowe na gondolach zamiast wirników coś jak Hunter-Killer z terminatora. Z tym że znowu problemem okazuje się być proporcja moc/masa i rozrzedzone powietrze.

dgfdfg

2023-06-28, 12:08
o k***a ja pie**olę palę zioło piję colę !

marcino_zly

2023-06-29, 19:05
LizTruss napisał/a:

Halman to ukrainski troll. Swoją matke by oddal do wyr*chania ukraincom - byle by tylko zrobic ruskim na złość. Jego sposób myślenia : ukry moga gwałcić, kraść i rabowac w Polsce - bo ruscy jakby przyszli to by było gorsi. To taki hardcorowy wyborca pisu - dam sie wyr*chac pisowi, byle tylko PO nie wrocila do władzy (i na odwrót)
Halman to ukrainski troll. Swoją matke by oddal do wyr*chania ukraincom - byle by tylko zrobic ruskim na złość. Jego sposób myślenia : ukry moga gwałcić, kraść i rabowac w Polsce - bo ruscy jakby przyszli to by było gorsi. To taki hardcorowy wyborca pisu - dam sie wyr*chac pisowi, byle tylko PO nie wrocila do władzy (i na odwrót)
Haha jaki idiota pomysl stulejarzu... dlaczego po przyjęciu milionow ukrow nagle przypadki chorob wenerycznych wystrzelily w dużych miastach na potęgę? Jak jestes za glupi to przypomnę ci kawal :
Czym się rozni ukrainka od pizzy?
- pizze mozna zamówić bez grzybów



To ty zamawiasz dziewczyny do domu?
Porażka haahah

neo001

2023-06-30, 14:37
marcino_zly napisał/a:

To ty zamawiasz dziewczyny do domu?
Porażka haahah



A ty co obrońca ukrofila?