18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O krok od tragedii: pseudokibice planowali atak na autostrad

Pierdolewszystko • 2017-05-15, 13:33
Nie potrzeba nam terrorystów, mamy swoich pojebów.

O krok od tragedii: pseudokibice planowali atak na autostradzie A1

Pseudokibice jednego z łódzkich klubów chcieli zaatakować kibiców drugiej drużyny. Na miejsce ataku wybrali sobie dość nietypowe miejsce - autostradę A1. Przygotowali się do tego znakomicie.

Pseudokibice Widzewa Łódź chcieli zatrzymać autokary wiozące kibiców ŁKS Łódź na mecz w Lubawie (woj. warmińsko-mazurskie) pod pretekstem robót drogowych. Przygotowali odpowiednie znaki drogowe, wyposażyli się w kaski i odzież ochronną. By dostać się na autostradę przecięli także na długości kilkunastu przęseł siatkę odgradzającą pasy jezdni od kompleksu leśnego.

Do ataku miało dojść 13 maja, przed południem. To wtedy policjanci zauważyli zatrzymujące się w lesie samochody. Miejsce to pokrywało się z trasą przejazdu kibiców łódzkiego klubu. Skierowano tam dodatkowych policjantów. Łącznie w akcji wzięło udział około 100 funkcjonariuszy.

Na widok funkcjonariuszy pseudokibice zaczęli uciekać leśnymi dróżkami próbowali także zepchnąć radiowóz z drogi i potrącić policjanta.

Policjantom udało się zatrzymać 22 mężczyzn w wieku od 22 do 36 lat. Są to mieszkańcy m.in. Łodzi, Kutna, Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego i Łęczycy. Większość była już notowana za podobne zdarzenia. Część występuje także w charakterze oskarżonych w toczącym się procesie dotyczącym przestępczej działalności tego środowiska.







Wśród zatrzymanych jest również 28-latek poszukiwany do odbycia kary więzienia. Trafił już do aresztu.

W samochodach pseudokibiców funkcjonariusze znaleźli naklejki imitujące tablice rejestracyjne, które miały zakamuflować te prawdziwe, a także maczety, drewniane kije, młotki i siekiery, gaz łzawiący, kominiarki, rękawice do walki i ochraniacze na zęby oraz race świetlne. W poblizu planowanego miejsca ataku odkryto także sterty gałęzi i opony, które napastnicy prawdopodobnie chcieli podpalić.

Do starć kibiców na autostradzie dochodziło już wcześniej. Do regularnej bitwy na A1 między pseudokibicami doszło m.in. w styczniu.



Komentarz: Pseudokibice nienawidzą swoich sąsiadów, tylko dlatego, że Ci urodzili się w innej dzielnicy miasta lub w innym mieście niż oni i kibicują innej drużynie. Nic im nie zrobili, ale i tak ich napie**alają.
Ale to, że każdy z kiboil płaci 2200zł podatku CO MIESIĄC im nie przeszkadza. Polityków nie ruszają. :idzwch*j:



2200zł co miesiąc to ponad 25 000 złotych rocznie. Kawalerka co 5 lat. 10 kawalerek przez 50 lat.



Mam do Was słowo kibole. Oni chcą, żebyście nienawidzili się wzajemnie. Żeby Widzew walczył z ŁKS, Legia z Polonią itd...
A Wy się swoich Panów potulnie słuchacie. Robicie, co Wam każą. Zamiast się zjednoczyć przeciw nim, to potulnie płacicie na nich 2200zł co miesiąc. :odtylca:
k***a brawo.

karakal

2017-05-15, 22:56
To są grupy przestępcze rywalizujące ze sobą o strefy wpływów, walczące o to czyje dragi mają mają być sprzedawane w/pod danym klubem/barem, czyje maszyny do gier hazardowych mają w nich stać, czyje dz**ki mają dawać dupy na danych osiedlach i czyje sterydy będą dostępne w danej siłowni. Z piłką nożną nie ma to nic wspólnego, a planowana akcja miała być zapewne odwetem za inną grubą akcje grupy przeciwnej.

SuchyHarry

2017-05-15, 23:28
Adrian92 napisał/a:

Ból dupy społeczniaków na sadolu :) CHULIGANI BYLI SĄ I BĘDĄ!



Nie w tym rzecz. Spójrz na całą tę otoczkę. To już nie jest napie**alanie się po lasach, na stadionie, przed stadionem, tylko k***a na autostradzie. Cała ta otoczka z pracami remontowymi, naklejki na rejestracje i wybór samego miejsca ataku - przecież to już nie są ludzie, tylko popie**ole. Z resztą - ja do ich napie**alanek nic nie mam - chcecie? Spoko, wybierzcie sobie jakąś odludną miejscówę, bo po ch*j mają wyłapywać postronni i się powybijajcie tak naprawdę w imię niczego, bo zarówno Widzew jak i ŁKS od lat są zdołowane w niższych ligach, sponsorów brak (Łódź pomimo stopniowego wychodzenia na prostą to wciąż bidne miasto, stąd zarówno jeden jak i drugi klub nawet jeśli skompletowałby skład na ekstraklasę, to kasy już niekoniecznie).

Poza tym tak naprawdę chodzi o strefy wpływów między mini-gangami jak z GTA SA, handel prochami itd. a "kibicowanie" to tylko fasada. Ze dwa lata wstecz na skrzyżowaniu Franciszkańska / Smugowa kilkunastu łebków cięło maczetami idiotów z ełksy, którzy jeżdżąc po nocy (również z maczetami w aucie) szukali wrażeń i karma do nich wróciła.

Poza tym jest wiele ważniejszych spraw, za które warto się napie**alać niż klub piłkarski.

mrowkojad

2017-05-15, 23:59
MgrMajster napisał/a:


W razie wojny będą z nich nieźli partyzanci;]



az sie zalogowalem. nie wiem czy serio piszesz czy to sarkazm, ale chyba mowisz serio. nie masz chyba pojecia czym jest partyzantka, to nie jest masa uzbrojonych malp w ktorej kazdy robi co cche, partyzantka to zdyscyplinowane oddzialy ktore atakuja w odpowiednim momencie maksymalizujac straty wroga, jednoczesnie minimalizujac swoje. jak widac ci tutaj moze i wykminili jakas strategie ale jak widac- ch*jowa. jakbysmy mieli miec takich pajacow w armii czy jako nawet partyzaqntke to nie wroze nam sukcesow na wojnach. takie scierwo powinno sie eksterminowac, profilaktycznie, a ich potomstwo we wczesnym wieku odbierac matkom (i je tez eksterminowac bo normalan kobieta nie dalaby pitekantropowi), i oddawac do rodzin ktore nie moga miec dzieci. albo cos ala patent z arenami ale zrobic taki no nie wiem, rezerwat, puscic gora kolejke coby turysci mogli pitekantropow podgladac sobie i ich zwyczaje. albo jakies zamkniete dystrykty w ktorych zyliby po 20 na 1m bo na bardziej ludzkie warunki nie zasluguja

BrianGriffin

2017-05-16, 08:47
Adrian92 napisał/a:

CHULIGANI BYLI SĄ I BĘDĄ!


...podludźmi na socjalu.

dozek

2017-05-16, 09:55
mrowkojad, zalatuje trochę "Nowym Wspaniałym Światem" Huxleya

TB303

2017-05-16, 16:32
Adrian92 napisał/a:

Ból dupy społeczniaków na sadolu :) CHULIGANI BYLI SĄ I BĘDĄ!


Podludzie i ryby głosu nie mają plebsie jeden! Idź lepiej na ustawkę ze swoimi kolegami, po czym się będziecie bolcować razem z powodu wspaniałej wygranej.

Litt

2017-05-16, 18:28
Zaczęło się od opisu pseudokibicowsko-chuligańskich porachunków, żeby na końcu "subtelnie" przemycić korwinowskie brednie o podatkach. Taki to "lewak" z autora.

MgrMajster

2017-05-16, 19:30
mrowkojad napisał/a:

az sie zalogowalem. nie wiem czy serio piszesz czy to sarkazm,


Sarkazm, przecież tutaj nie da się serio pisać takich rzeczy o takich bezmózgach.
mrowkojad napisał/a:

nie masz chyba pojecia czym jest partyzantka


Mam pojęcie czym jest partyzantka. Służyłem w wojsku i miałem wiele szkoleń terenowych w tym ćwiczenie tygodniowe z partyzantki, poligony chemiczne i te pe.

kamillo16

2017-05-16, 20:28
Nikt za bardzo nie porusza problemu osób które są na rencie a nic im nie jest. Tych podludzi jest w h*j na wsiach, nadają się do pracy ale po h*j pracować jak można nic nie robić całymi dniami i zajmować się cudzymi problemami.
Jakby wypie**olić tych wszystkich nierobów w h*j i 500+ to pewnie ze 40 mld w budżecie rocznie by się zwolniło.

kuczaj

2017-05-16, 21:25
darex99 napisał/a:

Nie jestem w stanie zrozumieć powstrzymywania przez policję ustawek w ustronnych miejscach np. las. Jeżeli nie są to miejsca publiczne i nie ucierpią ludzie postronni. Co więcej Państwo powinno umożliwić im swobodne napie**alanie się między sobą na jakiś arenach, nie dosyć, że do budżetu wpłynęła by kasa za np. bilety to dodatkowo idioci sami by się eliminowali ze społeczeństwa.



Bardzo prosta przyczyna - takie walki nie spowodowałyby zmniejszenia ilości tych podludzi, tylko ich nagminne lądowania w szpitalach, ew. kalectwo. A wiadomo kto za to płaci.
No chyba że wprowadzonoby zasadę "ilość wchodzących > ilość wychodzących" :D

Adrian92

2017-05-16, 22:16
Uhuhu czyżbym wywołał jeszcze większy ból dupy? Kim wy k***a jesteście, ze oceniacie i osądzacie innych ludzi :) Niby sadol, a mentalnośc ludzi na tym portalu to mentalność starych bab..
Znam kilka osób które czynie uczestniczą w życiu chuliganskim, sporty walki, ustawki i mogę powiedziec jedno, spory % tych ludzi ma ułożone życie, maja rodziny i dobre wykształcenie. Stereotyp już dawno powinien upaśc o samych biednych i niewykształconych chuliganach spod żabki. Co nie znaczy, ze ich nie ma, ale jak mówię, spory % tych ludzi prowadzi dobre życie na poziomie, wiem bo otaczam się w pewnych kręgach i mam jedną bardzo bliską osobę która zna klimat od samego środeczka :)
Oceniając po pozorach jeszcze nie raz się w życiu przejedziecie. Na razie to macie po naście lat, dostęp do internetu i wojujecie na sadolu. Naprawde współczuje "ciekawego" życia, bo w mojej opinii człowiek bogaty w zainteresowania, człowiek bogaty mentalnie, nie ma ani czasu ani chęci by k***a siedzieć na internecie. A tu co drugi 3000 postów, mentalnośc ludzi to rak. Chcąc niechcąc, to wy jesteście rakiem.. nie zdajecie sobie jeszcze z tego sprawy, bo 80 % sadola to gimbusiarnia. Życze Wam nabrania dystansu i pokory, bo ch*ja wiecie o zyciu, o ludziach a do oceniania w necie jestescie pierwsi.

@ynsajd

Jakbyś siedział w temacie, to byś wiedział, że jest spory % kibiców który to potepia.
Od roku na polskiej scenie kibicowskiej zaczeło się dużo dziać, dziac złego, zasady i honor poszedł w odstawkę. Przez 3 ekipy które złamały wszystkie zasady. Napisze Ci krótko choć wątpie bhy Cie to zainteresowało ale może choć troche otworzy oczy na pewne sprawy.
Konkretnie chodzi o Wisłę Kraków, Ruch Chorzów i Widzew Łódź. Do tego mozna dorzucić Elanę Toruń.
Wisłę łączyła wieloletnia zgoda z Lechią i Śląskiem Wrocław, z Ruchem mieli ostrą kosę. Nagle z dnia na dzień, zbratali się z Ruchem przez co Lechia i Śląsk zerwała zgodę z Wisłą.
Widzew miał mocną zgodę z Ruchem, jak Ruch się zbratał z Wisłą to do Nich dołączył Widzew.

Od momentu tej zgody, która według wielu jest zrobiona przede wszystkim przez wpływy narkotykowe ale nie tylko, zaczęła triada robić dziwne niehonorowe akcje.
Euro 2016 we Francji. 4 ekipy wyżej wymienione, napadało na Polaków z innych polskich ekip. Zawsze reprezentacja łączyła, był pakt o nieagresji. Te ekipy ten pakt złamały przez co wrzało i było spore cisnienie. Później jeszcze szereg innych akcji podobnych do tych z tego materiału tutaj.
Powiem Ci i Wam jedno. Takich akcji będzie coraz więcej. Większość Polski to potępia ale ludzie z tych ekip straciły honor i zasady. Już wielu w tym momencie sie zastanawia co bedzie podczas MŚ w Rosji.

Inna sprawa.. KAŻDA ekipa teraz jeździ ze sprzetem. Ale to, że go ma, nie znaczy, że go chce użyć. On ma działac jako straszak, kiedy na pięsci sie nie da rady, przewaga wroga zrobi sie wieksza to wtedy w ruch idzie sprzęt. Ale poczatkowo wiekszosc akcji jest na gołe łapy. Choć po tych ekipach w/w można sie spodziewac wszystkiego.I na boga, nie wierzcie we wszystko co powiedza w TV czy napiszą, wkleją kilka zdjec i dodadza opis po swojemu. Jestescie strasznie podatni na propagande, nie dziwota, ze Polską rządzą popaprancy skoro Polacy są tacy naiwni.

I jeszcze raz powtórzę, CHULIGANI BYLI, SĄ I BĘDĄ! Ja jestem dumny, bo znam tych ludzi o czuje klimat. Ale jestem przeciwko niehonorowym akcjom. Sprzet jest dla słabych pozdro i raczej bez odbioru bywajcie

BrianGriffin

2017-05-16, 22:49
Adrian92 napisał/a:

Sprzet jest dla słabych pozdro i raczej bez odbioru bywajcie



ten podludź, co dostał kulkę w szyję też pewnie ładnie piszczał, że sprzęt jest dla słabych hehehe :lol:


SuchyHarry

2017-05-17, 07:08
Adrian92 napisał/a:

Uhuhu czyżbym wywołał jeszcze większy ból dupy? Kim wy k***a jesteście, ze oceniacie i osądzacie innych ludzi :) Niby sadol, a mentalnośc ludzi na tym portalu to mentalność starych bab..
Znam kilka osób które czynie uczestniczą w życiu chuliganskim, sporty walki, ustawki i mogę powiedziec jedno, spory % tych ludzi ma ułożone życie, maja rodziny i dobre wykształcenie. Stereotyp już dawno powinien upaśc o samych biednych i niewykształconych chuliganach spod żabki. Co nie znaczy, ze ich nie ma, ale jak mówię, spory % tych ludzi prowadzi dobre życie na poziomie, wiem bo otaczam się w pewnych kręgach i mam jedną bardzo bliską osobę która zna klimat od samego środeczka :)
Oceniając po pozorach jeszcze nie raz się w życiu przejedziecie. Na razie to macie po naście lat, dostęp do internetu i wojujecie na sadolu. Naprawde współczuje "ciekawego" życia, bo w mojej opinii człowiek bogaty w zainteresowania, człowiek bogaty mentalnie, nie ma ani czasu ani chęci by k***a siedzieć na internecie. A tu co drugi 3000 postów, mentalnośc ludzi to rak. Chcąc niechcąc, to wy jesteście rakiem.. nie zdajecie sobie jeszcze z tego sprawy, bo 80 % sadola to gimbusiarnia. Życze Wam nabrania dystansu i pokory, bo ch*ja wiecie o zyciu, o ludziach a do oceniania w necie jestescie pierwsi.

@ynsajd

Jakbyś siedział w temacie, to byś wiedział, że jest spory % kibiców który to potepia.
Od roku na polskiej scenie kibicowskiej zaczeło się dużo dziać, dziac złego, zasady i honor poszedł w odstawkę. Przez 3 ekipy które złamały wszystkie zasady. Napisze Ci krótko choć wątpie bhy Cie to zainteresowało ale może choć troche otworzy oczy na pewne sprawy.
Konkretnie chodzi o Wisłę Kraków, Ruch Chorzów i Widzew Łódź. Do tego mozna dorzucić Elanę Toruń.
Wisłę łączyła wieloletnia zgoda z Lechią i Śląskiem Wrocław, z Ruchem mieli ostrą kosę. Nagle z dnia na dzień, zbratali się z Ruchem przez co Lechia i Śląsk zerwała zgodę z Wisłą.
Widzew miał mocną zgodę z Ruchem, jak Ruch się zbratał z Wisłą to do Nich dołączył Widzew.

Od momentu tej zgody, która według wielu jest zrobiona przede wszystkim przez wpływy narkotykowe ale nie tylko, zaczęła triada robić dziwne niehonorowe akcje.
Euro 2016 we Francji. 4 ekipy wyżej wymienione, napadało na Polaków z innych polskich ekip. Zawsze reprezentacja łączyła, był pakt o nieagresji. Te ekipy ten pakt złamały przez co wrzało i było spore cisnienie. Później jeszcze szereg innych akcji podobnych do tych z tego materiału tutaj.
Powiem Ci i Wam jedno. Takich akcji będzie coraz więcej. Większość Polski to potępia ale ludzie z tych ekip straciły honor i zasady. Już wielu w tym momencie sie zastanawia co bedzie podczas MŚ w Rosji.

Inna sprawa.. KAŻDA ekipa teraz jeździ ze sprzetem. Ale to, że go ma, nie znaczy, że go chce użyć. On ma działac jako straszak, kiedy na pięsci sie nie da rady, przewaga wroga zrobi sie wieksza to wtedy w ruch idzie sprzęt. Ale poczatkowo wiekszosc akcji jest na gołe łapy. Choć po tych ekipach w/w można sie spodziewac wszystkiego.I na boga, nie wierzcie we wszystko co powiedza w TV czy napiszą, wkleją kilka zdjec i dodadza opis po swojemu. Jestescie strasznie podatni na propagande, nie dziwota, ze Polską rządzą popaprancy skoro Polacy są tacy naiwni.

I jeszcze raz powtórzę, CHULIGANI BYLI, SĄ I BĘDĄ! Ja jestem dumny, bo znam tych ludzi o czuje klimat. Ale jestem przeciwko niehonorowym akcjom. Sprzet jest dla słabych pozdro i raczej bez odbioru bywajcie



Nie obchodzą mnie relacje kibiców, kto z kim ma kosę, a kto z kim "pakt o nieagresji" i które z ekip złamały zasady. Przed laty ci co chcieli się lać, zgadywali się na miejsce, gdzie napie**alali się między sobą. Dziś jak czytam, że miała mieć miejsce jakaś akcja na autostradzie, to widzę że ładnie k***a w deklach poukładało. I nie obchodzi mnie, jaki procent kibiców to piętnuje. Ogólny obraz jaki jest, każdy widzi.

PS. Wiadomościami można manipulować wszędzie, nie tylko w TV.