18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O Kasi Cichopek

trane1 • 2011-06-09, 13:00
Bardzo elokwentne wypowiedzi

pi...........ro

2011-06-09, 13:04
w sumie to się zgadzam
dobrych ludzi pyta :D

~Velture

2011-06-09, 14:09
Ośmieszajmy dalej polske. Pokazujmy lumpów jako przeciętnych polaków. Żydzi już się cieszą.

To_Nie_Ja

2011-06-09, 14:55
Zastanowiłbym się nad sobą, gdybym znalazł się na tej taśmie

BongMan

2011-06-09, 16:37
Velture napisał/a:

Ośmieszajmy dalej polske. Pokazujmy lumpów jako przeciętnych polaków. Żydzi już się cieszą.



To samo pomyślałem. Zamiast podejść do normalnego człowieka i zapytać, to oni podchodzą do lumpów. No ale nic dziwnego, przecież normalny człowiek nie zamieni słowa z takim debilem a jak będzie nerwowy to mu wyk***i w zęby i skończy się latanie z kamerą i robienie dałna z siebie i innych.

Exoone

2011-06-09, 18:25
Wy chyba pierwszy raz oglądacie jakiś filmik z pyta.pl... myślicie że to są k***a sondy zlecane przez GUS ?

Bila

2011-06-09, 18:49
Exoone napisał/a:

Wy chyba pierwszy raz oglądacie jakiś filmik z pyta.pl... myślicie że to są k***a sondy zlecane przez GUS ?



Tylko ta k***a mówi o statystycznych mieszkańcach Warszawy,a rozmawia ze zwykłymi menelami co przesiadują pod pałacem.

ni...........ne

2011-06-09, 19:03
dlaczego pyta jest zawsze pod PKiN?
bo na tamtejszych ławeczkach jest najwięcej meneli których straż miejska, ani policja nie ruszają, widzę to za każdym razem jak tamtędy przechodzę. menele kłócą się na ławkach a straż miejska przechodzi obok nich i udaje że ich nie widzi.

Exoone

2011-06-09, 19:26
Bila napisał/a:



Tylko ta k***a mówi o statystycznych mieszkańcach Warszawy,a rozmawia ze zwykłymi menelami co przesiadują pod pałacem.


Przecież to jest ironia :facepalm: jak można to brać dosłownie :amused:

Wilku94

2011-06-09, 19:42
Velture napisał/a:

Ośmieszajmy dalej polske. Pokazujmy lumpów jako przeciętnych polaków. Żydzi już się cieszą.


Bila napisał/a:


Tylko ta k***a mówi o statystycznych mieszkańcach Warszawy,a rozmawia ze zwykłymi menelami co przesiadują pod pałacem.


Też gardzę żydostwem,i ośmieszanie Polskiego narodu jest dla mnie ch*jostwem. Ale czy wy naprawdę myślicie że dla obcokrajowca,nie znającego Polskiego,jest to coś śmiesznego ? chyba że jest skończonym idiotą,bo mnie nie śmieszy coś czego nie rozumiem.

Mather789

2011-06-09, 19:50
Who The Fuck Is Kasia Cichopek?

typczan

2011-06-09, 20:04
@Exoone - dokładnie, i to nadal jest właśnie ośmieszanie Polaków, że 9/10 nie skuma.
A tak w ogóle, to mnie zastanawia, że beje, wiedzą kto to jest Kasia Cichopek.

marcincore

2011-06-09, 20:23
haha ale dopie**olił Warszawie "porozmawiamy ze statystycznimi warszawiakami"