18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O jeden kieliszek za dużo...

Halman • 2024-02-13, 12:37

dla kurażu przed występem...

Lu...........i2

2024-02-13, 12:57
Tej się podoba :mrgreen:


nupeks003

2024-02-13, 13:07
Lukiluki2 napisał/a:

Tej się podoba



Co ma piernik do wiatraka?

Halman

2024-02-13, 13:11
nupeks003 napisał/a:

Co ma piernik do wiatraka?



widocznie jakieś fantazje erotyczne się ujawniły...

~REsadER

2024-02-13, 14:34
Halman, herzlich willkommen 2024

opółnocyuciebie

2024-02-13, 14:58
A gdzie Pinkman, znów zawieszony? Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę, że nie muszę już tej brzydkiej mordy oglądać... pewnie teraz dodaje z 3 innych kont

Aonoyoru

2024-02-13, 15:57
Oj bo tupali jak poj***ni. Nie jego wina.

Czystyjakłza

2024-02-13, 16:50
Zaraz tam, że wypity. Może trąbka ciężka?

Policeman

2024-02-13, 17:24
Dobra sp***alam z sadola, tyle lat, ale serio jedne filmy ładują się od razu, a inne ni ch*ja i czekam nie wiem na co i marnuję czas. 2024, pie**olony światłowód w każdej k***a wsi, ludzie sprzedający jajka w internecie mają szybsze serwery, a sadol jak było kiedyś średnio, tak teraz jest znacznie gorzej. I można gadać, że to player, że przeglądarka, że to, że tamto. To praktycznie jedyna strona jaką odwiedzam/znam, w której tak ch*jowo to działa.

60 sekund czekania do załadowania filmiku 15-sekundowego jak typ pijany się kiwa na stołku z jakąś trąbką.
A na luzie idzie oglądać filmiki 8k [no mam tylko 4k ekran, ale wiadomo].
Zresztą na ch*j tu wchodzić, 99% content z 1-2 serwisów i siedzą konta pająki, które czekają i "kto pierwszy wstawi", własna twórczość nie jest tu zbyt mile widziana, najlepiej filmik z wypadku skutera i tyle. W takim razie żegnam społeczność, miło było, do zobaczenia gdzieś kiedyś, ch*j wie gdzie i kiedy.

PabllosSantoDaSilva

2024-02-13, 17:39
Lukiluki2 napisał/a:

Tej się podoba



Współczuję dziewczyny (/mamy?) ale po co nią spamujesz forum?

Lu...........i2

2024-02-13, 18:22
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Współczuję dziewczyny (/mamy?) ale po co nią spamujesz forum?



Chciałem usunąć ale się nie dało. Faktyczne to moja dziewczyna. Wyslala mi to jak byłem w pracy. Chciałem się pochwalić. Wiem, słabo siadło.
za późno o tym pomyslałem

ZiooMall

2024-02-13, 19:15
Policeman napisał/a:

Dobra sp***alam z sadola, tyle lat, ale serio jedne filmy ładują się od razu, a inne ni ch*ja i czekam nie wiem na co i marnuję czas. 2024, pie**olony światłowód w każdej k***a wsi, ludzie sprzedający jajka w internecie mają szybsze serwery, a sadol jak było kiedyś średnio, tak teraz jest znacznie gorzej. I można gadać, że to player, że przeglądarka, że to, że tamto. To praktycznie jedyna strona jaką odwiedzam/znam, w której tak ch*jowo to działa.
60 sekund czekania do załadowania filmiku 15-sekundowego jak typ pijany się kiwa na stołku z jakąś trąbką.
A na luzie idzie oglądać filmiki 8k [no mam tylko 4k ekran, ale wiadomo].
Zresztą na ch*j tu wchodzić, 99% content z 1-2 serwisów i siedzą konta pająki, które czekają i "kto pierwszy wstawi", własna twórczość nie jest tu zbyt mile widziana, najlepiej filmik z wypadku skutera i tyle. W takim razie żegnam społeczność, miło było, do zobaczenia gdzieś kiedyś, ch*j wie gdzie i kiedy.



No to sp*erdalaj lamusie z wyp*zdowa bo tylko ty masz taki problem

turor

2024-02-13, 20:25
ZiooMall napisał/a:

No to sp*erdalaj lamusie z wyp*zdowa bo tylko ty masz taki problem



Długo mu zeszło, oby wytrwał i nie wrócił :D

Szary_Jeleń

2024-02-13, 20:46
Czystyjakłza napisał/a:

Zaraz tam, że wypity. Może trąbka ciężka?



To jest puzon, nie trąbka miszczu.

smc

2024-02-13, 21:01
Polucjoman, ty płaczku.
Przestraszyłeś się, że:
Komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
i próbujesz uciec przed odpowiedzialnością. Wolisz skasować konto, niż dostać ujemne piwo. Powinieneś dostać bana na internet, albo odstawić alko (wolałbym pierwsze). Zabrałeś porządnym ludziom szansę na dwadzieścia dwa tysiące piw, które egoisto nazbierałeś. Przeszkadza ci wolno ładujący się film? Pewnie nigdy nie dobierałeś się do panienki, skoro musisz mieć wszystko na już. Jesteś pewnie jedynakiem z zamożnej dzielnicy, nawet chyba widziałem cię kiedyś w Wilanowie. Chciałem nawet podejść, ale teraz już ręki bym ci nie podał. Ludzie tutaj budują społeczność, pewną kulturę i dobre obyczaje. Moje dzieci chętnie tu zaglądają, stąd są pełne empatii i życiowej, jakże ważnej mądrości.
Jeśli uważasz, że nie pasujesz tutaj, droga wolna. Masz teraz niezależne media, tv republika lub bielsat.
Powodzenia.