18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O higienę trzeba dbać...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-13, 06:15
....nawet w garażu... :mrgreen:


GałGan

2019-04-13, 10:54
k***a myślałem że wjedzie sobie w nogę albo palec chociaż obetnie a tu nic

Pieszczoch25

2019-04-13, 12:06
GałGan napisał/a:

k***a myślałem że wjedzie sobie w nogę albo palec chociaż obetnie a tu nic



Przecież to szlifierka z tarczą do drewna nawet jakby chciał sobie uj***ć nogę to nie da rady.

panar3

2019-04-13, 12:56
k***a... mieć :idzwch*j: stopy jak jakaś j***na małpa z Afryki... Ten białas już jest dla mnie murzynem.

Mindfullofhigh

2019-04-13, 19:42
Tak to jest jak sie chodzi w ch*jowych butach roboczych ze skory swinskiej...

Adamkad

2019-04-13, 20:00
Pieszczoch25 napisał/a:

Przecież to szlifierka z tarczą do drewna nawet jakby chciał sobie uj***ć nogę to nie da rady.



Tarcza do szlifowania metalu :)

AN...........or

2019-04-13, 20:43
ale tam musiało srogim gównem j***ć jak to robił

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-04-13, 20:52
co za debil - tyle aromatycznego białka marnować, w sam raz na przyprawę do rosołu!

Anonimowyja

2019-04-13, 23:11
Ja stawiam na tarczę listkową



Swoją drogą, użytkując szlifierkę kątową w sposób przedstawiony na filmie, można ją uszkodzić. Silnik elektryczny (tutaj uniwersalny komutatorowy) w momencie załączenia pod pełnym napięciem zasilania pobiera prąd kilkukrotnie większy niż podczas pracy pod pełnym obciążeniem (straty mocy rosną w kwadracie prądu), a do tego niskie obroty silnika powodują, że przewietrznik nie chłodzi dostatecznie uzwojeń. Pół biedy, jeśli szlifierka wcześniej była zimna, ale jeśli wcześniej pracowała, to izolacja uzwojeń dostaje po dupie. A później płacz, że teraz to gówno chiński robią.
Droższe szlifierki mają miękki rozruch, tzw. soft start który płynnie zwiększa napięcie zasilające silnik, co znacząco zmniejsza jego prąd rozruchowy - wydłuża to nieco żywotność szczotek, komutatora i uzwojeń, oraz zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

margas

2019-04-13, 23:36
Anonimowyja napisał/a:

Ja stawiam na tarczę listkową
Swoją drogą, użytkując szlifierkę kątową w sposób przedstawiony na filmie, można ją uszkodzić. Silnik elektryczny (tutaj uniwersalny komutatorowy) w momencie załączenia pod pełnym napięciem zasilania pobiera prąd kilkukrotnie większy niż podczas pracy pod pełnym obciążeniem (straty mocy rosną w kwadracie prądu), a do tego niskie obroty silnika powodują, że przewietrznik nie chłodzi dostatecznie uzwojeń. Pół biedy, jeśli szlifierka wcześniej była zimna, ale jeśli wcześniej pracowała, to izolacja uzwojeń dostaje po dupie. A później płacz, że teraz to gówno chiński robią.
Droższe szlifierki mają miękki rozruch, tzw. soft start który płynnie zwiększa napięcie zasilające silnik, co znacząco zmniejsza jego prąd rozruchowy - wydłuża to nieco żywotność szczotek, komutatora i uzwojeń, oraz zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.




Załącza jeszcze na wybiegu więc prądy nie są aż tak duże. Ale ogólnie to racja,

Lazarius

2019-04-13, 23:54
Tu macie mistrza ze zrogowaciałym naskórkiem...


Erni90

2019-04-14, 08:50
ale tam musi j***ć opalaną świnią teraz

czodA13

2019-04-14, 20:24
Mindfullofhigh napisał/a:

Tak to jest jak sie chodzi w ch*jowych butach roboczych ze skory swinskiej...



oho xpert obuwniczy.. Al Bundy moglby sie od Ciebie uczyc sen-sei