18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O edukacji w Niemczech

C0C0JUMBO • 2021-07-23, 17:52
Cześć jakiegoś programu w TV. Nie wiem jakiego gdyż prawie nie oglądam telewizji. Treści nie skomentuje.



Jeśli to prawda to chcę mi się rzygać.

karwalek

2021-07-23, 19:24
To jest z przed ponad 5 lat. Teraz w Niemczech dają w przedszkolu sztuczne dildo, a inżynierowie z Afryki są zapraszani do niemieckich żłobków na casting żon

nowynick

2021-07-23, 19:51
niech już nas ci arabowie podbiją, wprowadzą swoje prawa i będzie normalniej...

Sm_Jaca

2021-07-23, 20:20
Wpie**oliłbym pierwszej pseudo nauczycielce, która by takie gówno memu dziecku przeczytała! Tfu

Nk108

2021-07-23, 20:34
I ta skrzecząca k***a synyszyn...

juras712

2021-07-23, 20:53
Husarz12 napisał/a:

Jakaś wariatka bajki opowiada a Wy łykacie jak te pelikany



Dokładnie frajerzy fejka się dopatrują w połowie filmików, a jak im takiego podadzą na tacy, to wpie**olą jeszcze gównem zakąszą, a pierwsza p*zda sadiatica, gmork, człek z gówna ulepiony się ucieszy że tą kupę pierwszy oszamał

ritu4l

2021-07-23, 21:26
juras712 napisał/a:

Dokładnie frajerzy fejka się dopatrują w połowie filmików, a jak im takiego podadzą na tacy, to wpie**olą jeszcze gównem zakąszą, a pierwsza p*zda sadiatica, gmork, człek z gówna ulepiony się ucieszy że tą kupę pierwszy oszamał



Jesteś trochę upośledzony co?

Insaner

2021-07-23, 21:33
99% takich sensacji jest podkolorowanych albo w jedną, albo w druga stronę tylko po to aby przebiło się to przez natłok różnych skandali do gazet.. Najprawdopodobniej takie ulotki rzeczywiście gdzieś ktoś wydrukował, nie wiadomo w jakim nakładzie, niekoniecznie zostało to zatwierdzone i trafiło do takiej czy innej szkoły. Potem przez pryzmat takiego incydentu pokazuje się ,że tak jest w całym "złym zachodzie". Czasami przeginają, ale na pewno nikt kto mieszka na co dzień za granicą tych sensacji nie potwierdza. Przypomnę, że kilka lat temu jakaś durna (chyba szwedzka) feministka w telewizji trąbiła o tym, że to niesprawiedliwe że mężczyźni mogą sikać na stojąco, a kobiety nie w związku z czym dla równouprawnienia powinny zostać zlikwidowane pisuary + marzyło jej się wprowadzenie nakazu sikania na siedząco. Oczywiście media to podchwyciły i nagłówki wyglądały mniej wiecej tak "Zakaz sikania na stojąco w Szwecji!", mimo iż 99% szwedów albo nie słyszało tej wypowiedzi, albo usłyszało, zaśmiało się i miało to w dupie.

Idąc w drugą stronę u nas w niektórych szkołach mamy podręczniki do religii (więc można podciągnąć to pod zalecenia rządowe) w których o okresie pisze się, że jest to kara za grzechy Ewy i powód do wstydu, antykoncepcja to prawie aborcja więc stosowanie ich jest grzechem, a jak się będzie coś źle robiło w trakcie ciąży to urodzi się gej, albo lesbijka. I nie wątpię, że w wielu szkołach jakieś nawiedzone katechetki potrafiły takie "materiały" przynosić na zajęcia, ale to znowu jakiś niewielki procent szkół i dzieciaki same to wyśmiewały.

W związku z powyższym - sami się zastanówcie kto tu jest głupi, bo łykacie takie baity jak pelikany :-)

dżonyłojlker

2021-07-23, 21:45
juras712 napisał/a:

Dokładnie frajerzy fejka się dopatrują w połowie filmików, a jak im takiego podadzą na tacy, to wpie**olą jeszcze gównem zakąszą, a pierwsza p*zda sadiatica, gmork, człek z gówna ulepiony się ucieszy że tą kupę pierwszy oszamał



Pan Gmork zawsze kontroluje sytuacje.

Heliar

2021-07-23, 23:16
wihrura napisał/a:

To ma już 6-7 lat.



Dokładnie tak, to teraz pomyślcie jak przez te 6-7 lat ewoluowało to sp***olenie umysłowe.

Insaner napisał/a:

99% takich sensacji jest podkolorowanych



Rozumiem, że 99% pie**olenia o księżach pedofilach to są bajki z dupy wyssane

nowynick

2021-07-23, 23:33
Heliar napisał/a:

Dokładnie tak, to teraz pomyślcie jak przez te 6-7 lat ewoluowało to sp***olenie umysłowe.
Rozumiem, że 99% pie**olenia o księżach pedofilach to są bajki z dupy wyssane



do dupy wsadzone w imię ojca i syna... amen

Sraj1

2021-07-24, 01:03
Klasyczny upadek Cesarstwa Rzymskiego.

McQurwa

2021-07-24, 01:52
fiattt napisał/a:

O k***a, grubo się na tym zachodzie popie**oliło. Ktoś kiedyś wspominał, że następny krok to przyzwyczajanie do pedofilli, ale nie wiedziałem że tak szybko to postępuje...



zapisane jest w traktatach unijnych

InsanityMotion

2021-07-24, 04:52
porczmanki napisał/a:

Niedawno tu napisałem w komentarzu o tych niemieckich broszurkach, to sadolowe niedojeby na mnie psy wieszały.



Wskazuj debili, masz prawo do glosnego "a nie mowilem wy tepe k***y"

Ryszardowo

2021-07-24, 08:21
Materiał mocno kontrowersyjny, jak nie spreparowany pod kątem kolejnej propagandy.. Dzieci muszą poznawać swoje ciało, ale nie do tego stopnia jak zostało powiedziane. Swoją drogą na pogrzeb Pani Joanny już się nie mogę doczekać, średni poziom IQ na świecie skoczy o kilka oczek.