18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O co masz znowu focha?

krzyks_10.0 • 2018-06-07, 15:49
Przecież nowy samochód zaraz będzie pod domem :roll:


PixLord

2018-06-08, 02:17
O k***a, ale schody klasy tandeta w ch*j! W życiu bym nie pomyślał, że tam nie ma cementu, tylko na jakiś stelaż kafelki pie**olnięte. :D

Ukan1o

2018-06-08, 09:40
To Rosja. Będzie jak nowy.

ja...........ka

2018-06-08, 13:37
a taki ładny był, amerykański

Cz...........as

2018-06-08, 14:42
spieriz napisał/a:



z tego co widzę, to ta ze schodów dzwoni po pomoc a nie stoi i się patrzy, a druga co niby miała robić, skoro facet już pierwszy podszedł pomóc?



Tak, dzwoni:

"Te Jolka, nie uwierzysz co się stało. Stoję sobie z Pawłem, wiesz którym, ten taki grubawy krótko ścięty. No! Stoję sobie z Pawłem na schodach przed klatką, wracamy z miasta, no z miasta bo się przypadkiem spotkaliśmy i jakoś tak na kawkę mnie zaprosił. A byłam na zakupach w tym sklepie co mi ostatnio o nim mówiłaś. Nic ciekawego nie było, kilka bluzeczek na promocji ale jakieś takie babcine, no. I wiesz kogo ja tam spotkałam?? No nie uwierzysz ale Kaśkę nooooo a wiesz jaka Kaśka się gruba zrobiła, i u fryzjera to z miesiąc nie była. Gadamy sobie chwilę i mówię jej że łał i że dawno się nie widziałyśmy i że trzeba się spotkać i takie tam i okazało się że pracuje z Łukaszem w korporacji i że ciężko jest ale przynajmniej jest praca i że nie siedzi w domu tak jak Jolka... Jak ona mogłą tak powiedzieć to nie wiem. Ale dobra to pogadamy jak będę w domu bo słyszę jakieś syreny"

maddog77

2018-06-08, 22:36
Amba fatima była Corvette a teraz nima :)