18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

o beztroskich latach 90

wójek • 2022-04-19, 14:18
cześć Sadole,
część z Was kojarzy moje animacje, które tu wrzucam:
https://www.sadistic.pl/psotnik-w-szklanej-pulapce-vt517975.htm
i nawet stawiacie wirtualne piwka- dzięki!

tym razem zrobiłem coś bardziej nostalgicznego, to animacja, którą zrobiłem na papierze i jest o beztroskim paleniu trawki w latach 90, kto w tych czasach siedział na ławce z lufą, ten wie o co chodzi:


tu wersja krótsza dla tych co nie mają czasu:





7wporzondku

2022-04-20, 06:25
Majchol napisał/a:

Właśnie o to chodzi w tym kawałku, że z lufy waliło się za dzieciaka, gdy się jeszcze blantów nie potrafiło skręcać. Poza tym lufa to taki "wulgarny" wynalazek, pasuje do klimatu bolesnych lat 90'.



Dlatego się od razu nauczyłem kręcić bo mi się lufa kojarzy z kitraniem po krzakach na szybko, nom. Super animacja

lukzar3

2022-04-20, 09:31
Janusz1 napisał/a:

Weź wyjdź i nie wracaj.



Wyjdź ze stodoły i idź na biesiadę kasztelana.

ebeebe_ebeebeebe

2022-04-20, 12:08
Ludzie sam w tamtych latach jarałem i to sporo, ale k***a ludzie za czym wy tęsknicie? Za marnotrastwem czasu i patologią?
Jesteście teraz dorośli, możecie robić wszystko co chcecie, ale domniemam że tęsknicie za beztroską... bo teraz jesteście uj***ni ekonomicznie... właśnie przez to że wtedy niewiele robiliście.

CrookerS

2022-04-20, 14:48
Za produkcje i talent piwko :ok:

Ale za ukryty przekaz w rejestracji PKS'u krata browara ! :ok:

ellsworth

2022-04-20, 18:05
nowynick napisał/a:

od dresa do metala, od uczniów renomowanych liceów do tych po podstawówce. Jak masz w PESELu ok. 80 na początkuto to nie ma k***a opcji żebyś w latach 90tych choć raz się nie skuł



Nie. Nie wszyscy wychowywali się w patologii gdzie narkotyki były na porządku dziennym. Ja o nich tylko słyszałem na pogadankach policjantów/psychologów/wychowawców w szkole. Nigdy nie znałem ani kogkolwiek kto ćpał, ani kogokolwiek kto dilował. To, że gdzieś tam można było rzekomo kupić było taką urban legend szaptaną między sobą przez smarkaczy.

mackuu

2022-04-20, 18:39
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Ludzie sam w tamtych latach jarałem i to sporo, ale k***a ludzie za czym wy tęsknicie? Za marnotrastwem czasu i patologią?
Jesteście teraz dorośli, możecie robić wszystko co chcecie, ale domniemam że tęsknicie za beztroską... bo teraz jesteście uj***ni ekonomicznie... właśnie przez to że wtedy niewiele robiliście.



Pieniądze to nie wszystko :roll:

ellsworth napisał/a:

Nie. Nie wszyscy wychowywali się w patologii gdzie narkotyki były na porządku dziennym. Ja o nich tylko słyszałem na pogadankach policjantów/psychologów/wychowawców w szkole. Nigdy nie znałem ani kogkolwiek kto ćpał, ani kogokolwiek kto dilował. To, że gdzieś tam można było rzekomo kupić było taką urban legend szaptaną między sobą przez smarkaczy.



Musisz mieć strasznie drętwe życie :shock:

ellsworth

2022-04-20, 19:24
mackuu napisał/a:

Pieniądze to nie wszystko
Musisz mieć strasznie drętwe życie



Bo nie ćpam, nie ćpałem ani ćpać nie będę? Jeśli to jest twoja definicja drętwoty życia to jak tam sobie chcesz :lol:

mackuu

2022-04-20, 21:56
ellsworth napisał/a:

Bo nie ćpam, nie ćpałem ani ćpać nie będę?



Nie, nie dlatego :kawa:

dżonyłojlker

2022-04-30, 20:27
ellsworth napisał/a:

Nie. Nie wszyscy wychowywali się w patologii gdzie narkotyki były na porządku dziennym. Ja o nich tylko słyszałem na pogadankach policjantów/psychologów/wychowawców w szkole. Nigdy nie znałem ani kogkolwiek kto ćpał, ani kogokolwiek kto dilował. To, że gdzieś tam można było rzekomo kupić było taką urban legend szaptaną między sobą przez smarkaczy.



To ty chyba na biegunie północnym się wychowywałeś :shock:

ProVVe

2022-05-03, 18:40
j***na nostalgia nie jestem jeszcze na to gotowy. Człowiek powinien mieć druga młodość tym bardziej, że życie czasem z jej większości "okrada"

j***na nostalgia nie jestem jeszcze na to gotowy. Człowiek powinien mieć druga młodość tym bardziej, że życie czasem z jej większości "okrada"