18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O Ani

~Sunday • 2013-02-25, 21:26
Zaczepiła mnie dzisiaj nauczycielka mojej córki.
- Ani nie było dzisiaj w szkole.
- Tak, wiem. Jej mama zmarła 3 dni temu. Ani nie będzie przez jakiś czas.
- Przykro mi to słyszeć. Jak ona sobie radzi?
- Bardzo dobrze. Właśnie powinna skończyć drugie pranie i przyrządzanie obiadu.

Czerstwy

2013-02-25, 23:50
Ania to nie imię, Ania to kura domowa.

Krystiankupis

2013-02-25, 23:51
Nie rozumiem, jej matka nie żyje, a nauczycielka rozmawia z jej matką? To nauczycielka nie wie, że rozmawia z martwą matką? W sensie, że ona specjalnie powiedziała że jej matka nie żyje (mając nadzieje, że nauczycielka da się wkręcić) po to żeby Ania mogła odwalać brudną robotę za zmarłą matkę, która właśnie usprawiedliwia tą dziewczynkę? WTF?!

DiesIrae

2013-02-25, 23:52
Tata r*cha małego Jasia. W pewnym momencie chłopiec zaczyna płakać. Wzruszony ojciec głaszcze syna po główce:
- Nie płacz synku, mi też jest przykro że mama zmarła

Krystiankupis

2013-02-25, 23:52
A dobra wiem, nauczycielka rozmawia z jej ojcem, dobra rozumiem

Tizmo

2013-02-25, 23:59
Ania, niezła sztuka do wykorzystania :D

Kinio

2013-02-26, 00:25
Krystiankupis napisał/a:

Nie rozumiem, jej matka nie żyje, a nauczycielka rozmawia z jej matką? To nauczycielka nie wie, że rozmawia z martwą matką? W sensie, że ona specjalnie powiedziała że jej matka nie żyje (mając nadzieje, że nauczycielka da się wkręcić) po to żeby Ania mogła odwalać brudną robotę za zmarłą matkę, która właśnie usprawiedliwia tą dziewczynkę? WTF?!



Ty tak serio?

pelo99

2013-02-26, 00:37
Ania znamy sie z ostatniego s sania, jestes swietna do r(u)chania, oj ania ania najlepsza sucz do wężowego grzania, ch(u)jowa do prania lecz dobra i tania !

Skrzatanz12klasy

2013-02-26, 02:22
pelo99 napisał/a:

Ania znamy sie z ostatniego s sania, jestes swietna do r(u)chania, oj ania ania najlepsza sucz do wężowego grzania, ch(u)jowa do prania lecz dobra i tania !

Powinieneś spać o tej porze, jutro szkoła...

kropka

2013-02-26, 21:38
Krystiankupis napisał/a:

Nie rozumiem, jej matka nie żyje, a nauczycielka rozmawia z jej matką? To nauczycielka nie wie, że rozmawia z martwą matką? W sensie, że ona specjalnie powiedziała że jej matka nie żyje (mając nadzieje, że nauczycielka da się wkręcić) po to żeby Ania mogła odwalać brudną robotę za zmarłą matkę, która właśnie usprawiedliwia tą dziewczynkę? WTF?!



Mam nadzieję, że to żart, ale na wszelki wypadek napiszę: Nauczycielka rozmawiała z ojcem Ani.