18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nudy w samochodzie

ZjaranyZbyszek • 2017-05-17, 17:49
Kiedy nudno w samochodzie


SirMajkel

2017-05-17, 21:02
jak można słuchać czegokolwiek na takim syfie jakim są beatsy?

Essent

2017-05-17, 21:12
Czyżby puścili jej na słuchawki Rubika ??

Niedzwiedz23

2017-05-17, 23:10
SirMajkel napisał/a:

jak można słuchać czegokolwiek na takim syfie jakim są beatsy?


Mam nadzieję, że swoją opinię wystawiłeś po użytkowaniu wielorakich modeli Beatsów. Czy po prostu pie**olisz tak jak smutny polaczek którego nie stać na drogie słuchawki, więc ponarzekasz sobie? :D

manson__

2017-05-18, 02:00
Niedzwiedz23 napisał/a:


Mam nadzieję, że swoją opinię wystawiłeś po użytkowaniu wielorakich modeli Beatsów. Czy po prostu pie**olisz tak jak smutny polaczek którego nie stać na drogie słuchawki, więc ponarzekasz sobie? :D


Jeśli ta plastikowa tandeta to według ciebie 'dobre słuchawki', to oznacza, że w dupie byłeś, gówno wiesz :kawa:

[edit]
Jeśli są one też, według cebulki, drogie - gratuluję życia w nędzy :ok:

Belweder

2017-05-18, 08:35
Na Beatsy narzekacie a włóżcie sobie takie Skullcandy ( modelu którego słuchałem był jakiś z rasta kolorami ) kosztowały 370 zł i miałem wrażenie, że słucham ze słuchawek z odpustu za 5 zł. Basu brak, dźwięk jakiś taki przytłumiony, ogólnie ch*jnia i płacenie za firmę jak w Apple.

eaz

2017-05-18, 09:29
Niedzwiedz23 napisał/a:


Mam nadzieję, że swoją opinię wystawiłeś po użytkowaniu wielorakich modeli Beatsów. Czy po prostu pie**olisz tak jak smutny polaczek którego nie stać na drogie słuchawki, więc ponarzekasz sobie? :D


Z ciekawości wszedłem na stronę beats audio żeby sprawdzić czy coś się zmieniło. Może zaczęli robić jakieś lepsze modele. I zmieniło się. Teraz nawet nie podają już parametrów słuchawek. Bo ludzie którzy to kupują patrzą jedynie na wygląd. Hahaha

Danmaz

2017-05-18, 09:52
@up
Znaleźli sobie taką, a nie inną grupę docelową. Nawet jakby w środku chowaliby słuchawki z kiosku Ruchu za 3zł, ładnie zaopatrzone w logo Beats by dad, to zbyt by był.

Shadownik

2017-05-18, 14:24
komuś się znowu popie**olił kwejk z sadolem?

RedIsGood

2017-05-19, 11:27
Shadownik napisał/a:

komuś się znowu popie**olił kwejk z sadolem?



i nikt nie zauważył, że dzieciak słuchał muzyki przy całkowicie ściszonym dźwięku i to w dodatku podczas jazdy samochodem. Oczywiście fejk.