18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nuda w pracy ...

~McSadol • 2022-12-21, 20:35
.. im nie straszna .. :-D


Rozchędażacz

2022-12-22, 03:58
Pitupitu napisał/a:

Ej sadole niby z wyglądu inteligencją nie grzeszy ale fajnie czasem sobie obejrzeć jakie żarty można odj***ć w robocie jak się ma fajnych kumpli.
I nie ważne czy jesteś prawnikiem czy budowlańcem.
Czy tylko ja mam taką rozkmine



Zgadzam się w 100%, niestety większość sadoli tutaj to smutasy i życiowe przegrywy, nie mają kumpli, nie mają kobiet i wszystkim życzą źle. jedyna radość, jaką czerpią to ta z oglądania krzywdy innych ludzi tu na sadolu. Ja mam taką rozkminę, że jest różnica między sadolem a chorym zwyrodnialcem, między innymi taka, że sadol to wciąż inteligentny człowiek, a zwyrodnialec to już zwierzę. Z przykrością stwierdzam, że sadol dziczeje.

Antoni79

2022-12-22, 06:17
Czasem miło popatrzeć jak idioci robią sobie krzywdę.

Czasem miło popatrzeć jak idioci robią sobie krzywdę.

Rozchędażacz napisał/a:

Zgadzam się w 100%, niestety większość sadoli tutaj to smutasy i życiowe przegrywy, nie mają kumpli, nie mają kobiet i wszystkim życzą źle. jedyna radość, jaką czerpią to ta z oglądania krzywdy innych ludzi tu na sadolu. Ja mam taką rozkminę, że jest różnica między sadolem a chorym zwyrodnialcem, między innymi taka, że sadol to wciąż inteligentny człowiek, a zwyrodnialec to już zwierzę. Z przykrością stwierdzam, że sadol dziczeje.



W sumie masz rację. Takie strony przyciągają różnych ułomków, jak seminaria pedałów. Tutaj niedojeb będzie mógł się wybrandzlować oglądając laskę utytłaną w gównie, czy popisać się w komentarzach jaki to on zły pod filmem rejestrującym krzywdę dziecka. Większość to internetowi onaniści, jednostki wycofane, bez własnego życia.

Ja tu też lubię popatrzeć na głupią śmierć ciapatych czy innych, bo śmierć przez głupotę jest na prawdę śmieszna. Usmażenie prądem, zmielenie w fabryce, przejechanie ciężarówką. Zabawne są nawet wypadki motocyklowe, eliminujące bezpośrednie zagrożenia drogowe. Skoków z wysokości nie trawię i wieszania bo może miałem w życiu z tym trochę styczność i to efekt ludzkiej rozpaczy, nie głupoty. Są rzeczy, których po prostu nie oglądam i raczej nie obejrzę.

kubol

2022-12-22, 06:36
Ogórek napisał/a:

A jakby pindola nadstawił.



To bedzie w drugim odcinku. Cierpliwosci.

damian6102

2022-12-22, 10:33
markop4321 napisał/a:

Spawanie to pedalstwo



Tak samo jak twoich dwóch tatów.

eliveruss

2022-12-22, 16:56
Kochali się potem?

FanatiCS

2022-12-23, 11:07
Tak działa jonizator w tigu do bezdotykowego zajarzenia łuku. Jeśli gościu nie miał podpiętej masy do ciała to tylko fajnie wygląda i prawdopodobnie wcale nie boli.