18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik w kolarskich gatkach...

Halman • 2023-12-14, 14:55

ciężki do zaj***nia jak kot...

dgfdfg

2023-12-14, 17:48
o k***a jaki zwyrodnialec pie**olony, dawno nic mną tak nie wstrząsnęło jak morda tego typa

Siriuz

2023-12-14, 17:54
cavern69 napisał/a:

10 pestek wpakował w kolesia a potem krzyczy że próbuje mu pomóc
Niezły żartowniś.



Prawdziwy, rasowy Amerykanin. W sezonie może pracuje na bombowcach w Somalii i tam też pomaga :)

Kubaeinstein

2023-12-14, 18:06
Gliniarzowi nieźle się łapy trzęsą. W sumie ja bym miał Parkinsona, gdybym tak kogoś odj***ł.

MysteryMan

2023-12-14, 18:24
Cóż jak dla mnie te ostatnie strzały bez sensu można by to jakoś inaczej zrobić a nie ewidentnie zabijając ale w sumie co ja tam wiem.

Martyna666

2023-12-14, 19:03
Kubaeinstein napisał/a:

Gliniarzowi nieźle się łapy trzęsą. W sumie ja bym miał Parkinsona, gdybym tak kogoś odj***ł.



Normalna stresowa reakcja... co ciekawe zdrowe odczuwanie emocji zapobiega depresji, agresji itp...
Rambo jest tylko na filmach

el...........ss

2023-12-14, 20:13
Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich zjebów, co tak uroczo pie**olą o celowaniu w nogi. Typ wyłapał prawie cały magazynek na swój korpus, wcześniej poranił się nożem, a dalej był w stanie się przemieszczać i po ten nóż sięgać, dopóki nie wyłapał petki w potylicę.

Ludzie w komentarzach pod takimi filmikami zawsze chętnie by ryzykowali życiem mundurowego. Ciekawe czy sami by nadstawiali karku i ryzykowali swoim życiem, dla życia jakiegoś ćpuna, który i tak spędziłby życie w pierdlu

szefooo

2023-12-14, 21:14
Co jego spodenki mają wspólnego z kolarskimi gatkami to nie wiem.

jeon121

2023-12-14, 21:46
gliniarz zwykły morderca, od razu na testy psychologiczne bym go wysłał i wyj***ł z pracy zanim zabije kolejną osobe jak widać z ukrytej przyjemności.

BiałaCzekolada69

2023-12-15, 00:08
Jarosławkaczyński napisał/a:

Trochę za mało kulek, magazynek do końca nie opróżniony...



Bo nie był czarny prostę

ibrahim

2023-12-15, 00:32
Jak zwykle gówniany glock. Gdyby ten mundurowy miał to co ja ( 44 magnum rewolwer), to wystarczyłby JEden strzał. I jaka oszczędność amunicji. Zero ekonomicznego myślenia. Ale cóż, firmy muszą zarabiać.

Masan

2023-12-15, 02:20
ibrahim napisał/a:

Jak zwykle gówniany glock. Gdyby ten mundurowy miał to co ja ( 44 magnum rewolwer), to wystarczyłby JEden strzał. I jaka oszczędność amunicji. Zero ekonomicznego myślenia. Ale cóż, firmy muszą zarabiać.



Ziomuś już nie bądź taki rambo, specjalnie mają broń na pestki 9mm, bo one w niektórych przypadkach mogą się nawet od szyby odbić. A walą taką amunicją, że jak nie jesteś nigletem (tam to po 2 magazynki jebią), albo jakimś crackheadem co chce, żeby go odj***li, to po to, że jak się po 2 pestkach poddasz, można Cię było jeszcze odratować.