18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik na Osiedlu w Krakowie

discoteq • 2022-08-31, 14:29
Kraków, 18.06.2022... ;)


Agresywny 60-latek uzbrojony w noże kuchenne najpierw wszczął domową awanturę, następnie udał się do baru. Zaczął demolować wnętrze lokalu, po czym zniszczył zaparkowany w pobliżu samochód, wybijając w nim szyby i lampy, biegał też po ulicy, grożąc, że zaatakuje policjantów. Akcja zakończyła się użyciem przez funkcjonariuszy paralizatora.

Marcin360360

2022-08-31, 16:47
Singularis_ napisał/a:

w 5 ledwo starego dziada uwalili xD


Ciebie to na bank jeden policjat by obezwładnił.
Tylko ktos taki jak ty z iq małpy uwaza ze do czlowieka z nożami podchodzi się na peniaka.

p47

2022-08-31, 16:52
Ehh i teraz podatki beda szly na utrzymanie starego h*ja. Powinni brac przyklad z USA kilka kulek i po problemie.

Ziebaj

2022-08-31, 17:22
A ten k***a komandos z prawej jaki bęben j***ny wychodował na służbie, dramat.

Anal_Intruder_69

2022-08-31, 18:06
Ale co poniektórzy pie**olą...
Bardzo dobra akcja i krata piwa dla Policjantów. Kulturalnie, sprawnie, bez niepotrzebnej przemocy i wulgaryzmów. Mogli go podziurawić, ale udało im się go obezwładnić bez większego uszczerbku na zdrowiu (o ile w ogóle jakiś uszczerbek był).

Singularis_ napisał/a:

w 5 ledwo starego dziada uwalili xD



Czyli najlepiej byłoby 1 vs 1? Wtedy byś pochwalił, czy byś pie**olił, że w "cywilizowanym kraju policja działa zespołowo a nie u nas półmózgi w pojedynkę"?
W USA często się widzi jak w 15 jednego typa próbują dopaść i na koniec jeszcze 40 strzałów jak nie rzuci noża...

Ukasz995

2022-08-31, 18:11
k***a policja delikatniej, delikatniej. Banda debili

Arentis

2022-08-31, 18:52
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ale co poniektórzy pie**olą...
Bardzo dobra akcja i krata piwa dla Policjantów. Kulturalnie, sprawnie, bez niepotrzebnej przemocy i wulgaryzmów. Mogli go podziurawić, ale udało im się go obezwładnić bez większego uszczerbku na zdrowiu (o ile w ogóle jakiś uszczerbek był).
Czyli najlepiej byłoby 1 vs 1? Wtedy byś pochwalił, czy byś pie**olił, że w "cywilizowanym kraju policja działa zespołowo a nie u nas półmózgi w pojedynkę"?
W USA często się widzi jak w 15 jednego typa próbują dopaść i na koniec jeszcze 40 strzałów jak nie rzuci noża...




Ludzie słusznie zwracają uwagę na pewną nieudolność policjantów w nagraniu.
Od razu słychać, że wszystko dzieje się na czyjeś polecenie. "Podejdźcie tam dwóch do niego" "Przepatrzcie kieszenie od razu" + tłumaczenie całej akcji z paralizatorem.
Może są jeszcze niedoświadczeni + stres, noże, gość który nie wiadomo co zamierza i cała otoczka, sprawia, że głupieją i nie myślą o pobocznych rzeczach takich jak np. kieszenie albo ustawienie pozycji.

Najlepiej się ocenia siedząc przed klawiaturą i wylewa swoje bóle dupska.

Pozdrawiam.

AbsolutnyBrakKarku

2022-08-31, 18:59
Trochę za dużo policji na dziadka z nożami, inna sprawa, że w USA by go odj***li. Pamiętajcie, że my spokojnym krajem jesteśmy (choć Ukry podniosly o 25% napady i przestępstwa ogólnie) i przeciętnie policjant nawet raz do roku pościgu nie robi za uciekającym a takie interwencję pewnie raz na 3 lata.
Co innego kandydaci zależne od regionu, ale na Pomorzu już biarą z żylakami, jedną nogą krótszą czy zezem. Każdego tam wezmą od dzieci do 60 latkow.

Hollo

2022-08-31, 19:12
Dobra akcja jak trzeba, tylko pomyliły mu się pistolety, młody nauczy się, następnym razem wezmie ten właściwy.

TheBadFrog

2022-08-31, 19:23
Halman napisał/a:

60 lat to stary dziad? mój stary ma 56 i czynnie boksuje



Czynnie boksuje Halmana po sznupie

:lol:

putto

2022-08-31, 20:29
panar3 napisał/a:

Ja mam 55 i czynnie r*cham! I to nie tylko żonę! No ale singularis skąd ma takie rzeczy wiedzieć jak jest singularis?


Tylko nie zapomnij zdjąć koloratki .



Radson

2022-08-31, 20:53
"Chciałem żebyście mnie zabili", naoglądał się filmów akcji z USA.

Noct

2022-08-31, 21:34
Radson napisał/a:

"Chciałem żebyście mnie zabili", naoglądał się filmów akcji z USA.



albo zobaczył wypłatę, a następnie rachunek za prąd i ceny w sklepach. Miliard różnych możliwości.

Dobrze, że jeden gliniarz przypomniał żeby kieszenie przeszukać, profesjonalizm aż bije w oczy, cieszę się, że w razie problemów będzie miał kto mnie bronić.
Przed wydaniem 100zł na coś innego niż przejście na czerwonym o trzeciej w nocy.

Antitheist

2022-08-31, 23:10
Bardzo ładna akcja, tu im trzeba przyznać

kocur

2022-08-31, 23:35
Halman napisał/a:

60 lat to stary dziad? mój stary ma 56 i czynnie boksuje



zalić idź się na wykop czy inne gówno.

jak juz dostajesz wpie**ol od, starego to wklej materiał.

Niestety ,obawiam się ze twój stary to tylko fikcja i nici z własnych materiałów .