18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nóż tapeciak/ ostrze

Arkadiusz88 • 2021-11-23, 23:27
Chwila nie uwagi i ku ku zrobione
Nóż do tapety jest bardzo ostry






Justynka99

2021-11-24, 15:09
Jerzy_Owsik napisał/a:

k***a to jest tak słabe.... kawałek gazy szara zbrojona taśma albo izolacyjna i wypie**alać do roboty k***a a nie takie słabe wymówki ja złamałem palca i się k***a sam zagoił a do pracy chodziłem bo się k***a nie opie**alam



Jak kiedyś zdobędziesz jakieś kwalifikacje, to może dostaniesz umowę o pracę i wtedy będziesz miał opiekę medyczną i nawet możliwość pójścia na L4.

Jerzy_Owsik

2021-11-24, 16:55
Justynka99 napisał/a:

Jak kiedyś zdobędziesz jakieś kwalifikacje, to może dostaniesz umowę o pracę i wtedy będziesz miał opiekę medyczną i nawet możliwość pójścia na L4.



posiadam kwalifikacje do r*chania Justynek,mam umowe o pracę ,mam opiekę medyczną, pie**olę L4 to jest dla ludzi którym się nie chce pracować .Zwalniam takich gości , wypie**alam na bruk

Fenek444

2021-11-24, 17:44
Jerzy_Owsik napisał/a:

posiadam kwalifikacje do r*chania Justynek,mam umowe o pracę ,mam opiekę medyczną, pie**olę L4 to jest dla ludzi którym się nie chce pracować .Zwalniam takich gości , wypie**alam na bruk



To po co ci w takim razie umowa o pracę? Debil zostanie debilem nawet z palcem złamanym zapie**ala do roboty w zamian szef poklepał cię po plecach? Xdd

razak

2021-11-24, 18:48
poważnie z takim gównem szedłeś do szycia ? Ja pie**ole haha :D

Jerzy_Owsik

2021-11-24, 20:25
Fenek444 napisał/a:

To po co ci w takim razie umowa o pracę? Debil zostanie debilem nawet z palcem złamanym zapie**ala do roboty w zamian szef poklepał cię po plecach? Xdd



tak sam siebie poklepalem i dałem sobie buzi do lustra bo to ja jestem szefem nędzne obszczymury tacy jak ty pracują dla mnie

pazuzu

2021-11-24, 21:52
Jerzy_Owsik napisał/a:

tak sam siebie poklepalem i dałem sobie buzi do lustra bo to ja jestem szefem nędzne obszczymury tacy jak ty pracują dla mnie



Ostre słowa jak na kierownika zmiany w biedronce :-)

Halo

2021-11-25, 01:05
agn2308 napisał/a:

Teraz jesteśmy bliźniakami 4ro jajowymi



Aaa to ty k***a jesteś ten słynny alan :D PS chciałem napisać anal, ale korekta jest XD.

Jerzy_Owsik

2021-11-25, 10:54
pazuzu napisał/a:

Ostre słowa jak na kierownika zmiany w biedronce



do biedronka jest dla plebsu takiego jak ty nigdy w życiu nie zrobię tam zakupów za tanie i ch*jowe produkty

BambiPMT

2021-11-25, 16:33
To z takim czymś się na szycie jeździ? Szkoda czasu. Jeb jeb na szybko plastrem do zasklepianie ran.

deejay89

2021-11-25, 17:37
nie noz jest ostry, tylko ty jestes debilem.