18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nóż, łopata, nożyczki

~_Yarko_ • 2022-10-26, 19:12

Pozbawił życia byłą dziewczynę i poważnie ranił drugą osobę w salonie fryzjerskim.

Informacja kogo i za co:

Yatusza

2022-10-26, 22:53
ellsworth napisał/a:

To chyba ty powinieneś umyć protezę, widać że demencja cię już na starość dopadła, skoro po kilka razy piszesz to samo.



Nie sraj żarem każdemu się zdarza

;-)

Coś się zawiesiło, skleiło w jeden post no i wyszło jak wyszło.Ale wiadomo o co chodzi :->

021ku

2022-10-27, 07:53
Trzeba ich służbom przyznać, że się nie pie**olą w tańcu: normalnie publikacja wizerunku i do paki. Oni tam chyba jeszcze gilotyny w więzieniach mają.

Suckday

2022-10-27, 07:53
Gazownik napisał/a:

Typ w dobrym amoku




pytolsky

2022-10-27, 08:36
Autor napisał/a:

Dzięki, że wrzuciłeś link, teraz już wszystko jasne o co poszło.



Podejrzewam, że za darmo nie dostała. A typ pewnie się z pustymi łapami rzucił na kolesia ze sprzętem w obronie przypadkowej typiary. Jak tak, to mi białorycerza nawet nie żal.

baronturbina

2022-10-27, 09:05
Biegnę z pomocą. W wolnym tłumaczeniu źródła, bo mój wietnamski jest troszkę gorszy niż podlaski:

"Dzisiaj będzie twój ostatni dzień, moje życie zmieni twoje życie…, możesz dożyć tylko 19 lat…” – to nienawistne słowa, które Phan Thanh Hoang, SN 2003, rodzinne miasto w My Bang, Yen Son , Tuyen Quang napisał do swojej dziewczyny, pani Nguyen Thi B, SN 2003, mieszkającej w Tuyen Quang City, Tuyen Quang, zanim ją zabił."

Alonso

2022-10-27, 09:55
Mogła sp***alać zamiast wdawać się w pogawędkę.

HermanVonSztolc

2022-10-27, 10:52
Najlepsze w artykule jest to zdjecie butow firmy KELEL ktorej logo - jakas fajka :D na pierwszt rzut oka przypomina NAJUSIE .XD a ten koszykasz czy inny bokser skaczacy na czubku to - PUMA - maja te skosne wyobraźnie .XD

Gantorian1994

2022-10-27, 15:31
co za furiat... jeb*niutki jak cią tego kolesia w salonie

~Velture

2022-10-29, 12:26
Yatusza napisał/a:

To rozumiem że byś nie pomógł nawet jak by Ci kogoś z rodziny mordowali? Velture weź idz umyj protezę.

Oj za dużo dziś wyjarałem



Ty mi nie pie**ol o rodzinie w sytuacji jak na filmie. Dla rodziny bym się dał zabić. Dla obcego na ulicy jak ktoś go nożem dźga? Nigdy. Sytuacji nie polepszy fakty czy będę uzbrojony czy nie bo nawet jak mam legalną broń palną i zobaczę na ulicy typa z nożem który kogoś dźga i go odstrzelę TO JA MAM POTEM PROBLEMY PRAWNE i TO JA mogę iść siedzieć na długie lata za to, że uratowałem czyjeś życie kosztem zdrowia/życia napastnika bo jakiś sp***olony sędzia uzna, że mogłem go nie zabijać a jakbym go nie zabił to uznałby, że i tak przekroczenie granic obrony bo na mnie nikt nie napadł tylko na kogoś innego więc ja się nie broniłem.
"Sorry taki mamy klimat".

kowboj

2023-01-08, 16:35
dobry sk***esyn nawet na chwilę się nie zawachał ;-)