18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy zwiastun planety małp

~Velture • 2017-10-01, 14:10
Muszę przyznać, że bardzo realistyczne te nowe filmy się robią.

Gdzieś w Ugandzie podczas obrad parlamentu. Szkoda, że u nas nie ma takich rozrywek.


BenderXXX

2017-10-02, 09:27
Zawsze mówiłem, że im ciemniejszy kolor skóry, tym bliżej do małpy. Słyszałem tylko "Ciiiii bo jeszcze ktoś usłyszy", "He, He, He... Weź przestań" albo coś podobnego, jakby koś też się z tym zgadzał ale nie chciał mówić na głos bo nie wypada.
Widzicie problem polega na tym, że te istoty są niesamowicie prymitywne. I kiedy to biały nadzoruje czarnego, pomimo tego, że się naużera z murzynem, przez co wykona więcej pracy, wszystko będzie mniej-więcej OK. Jednak kiedy to czarny nadzoruje czarnego, znacząco pogarsza się jakość wykonywanej pracy. Mają oni niższe standardy oraz inteligencje, nie są w stanie wykonać niczego starannie i obowiązkowo, samemu z siebie, wtedy zaczyna robić się... tragi-komicznie.
Taka sama instytucja, tej samej, firmy w tym samym mieście może znacząco różnić się od innej fili zależnie od tego czy pracują tam biali czy czarni. I to jest panowie i panie fakt.
Do tego jak teraz powiem, że to są przecież małpy to nie słysze już takich komentarzy jak kiedyś, teraz słyszę: "Jak śmiesz tak mówić, "Ty rasisto", "Nie masz prawa"... i słyszę to mówione przez białych, k***a młodych, nieznających życia ludzi, którzy z niewiadomych mi powodów sympatyzują z tymi leniwymi małpami, broniąc ich neróbstwa, agresywności i wielu innych negatywnych cech.
Asymilacja innych gatunkó z naszą kulturą nie wychodzi. Problemem są asymilanci sami w sobie. Dlaczego? Mówi się

że mają inną kulturę, że nie rozumieją naszych zachowań bo wychowywali się w innych standardach... Nazwijmy sprawy po imieniu: Cech*je ich BRAK kultury, nie rozumieją bo BRAKUJE im inteligencji, wychowywali się w BRAKU standardów. Nie można bronić lenistwa, idiotyzmu czy agresji (bo wszystkie ich braki wynikają właśnie z tego). Jako rasa niżej rozwinięta powinna być NADZOROWANA przez białych, przez kilka pokoleń w czasie asymilacji z naszym społeczeństwem. Ich trzeba uczłowieczyć zanim nadamy im prawa ludzi. Jak kończy się nazywanie muslimów, bambusów, hindusów i innego ścierwa ludzmi? Niemcy, Francja czy Szwecja pokazują na codzień. Hipokryzją jest nazywanie ich równymi nas, kiedy oni na każdym kroku pokazują, że ewolucja zatrzymałą się dla nich w momencie kiedy zauważyli, że jak zerwiesz banana z palmy to po pewnym czasie sam odrośnie. Przepraszam za długi komentarz (musiałęm na dwa podzielić) ale uważam, że musimy zacząć dbać o naszą cywilizację bo jest bardzo mocno zagrożona. To nie rasizm. To fakty. To są prawie zwierzęta.

Edit/
Jak radzą sobie czarni bez białych? Oto artykulik i filmik o plemieniu z wyspy Sentinel, zamieszkałej przez bambusów, które nie miały kontaktu z cywilazacją i naszymi zdobyczami: Nie wynaleźli jescze ognia czy rolnictwa, ale próbują zabić każdego kto postawi nogę na ich wyspie:

http://www.thesubwaynews.com/meet-the-sentinelese-a-tribe-that-havent-even-discovered-fire-yet

e4sYy_

2017-10-02, 09:32
O k***a, już dawno się tak uśmiałem.

BenderXXX

2017-10-02, 10:08
Tak mi się skojarzyło, tylko garniutorek musiałem dodać i się wszystko zgadza:


Syja

2017-10-02, 10:30
w tle zarzyna ktoś świnie chyba

El_Macias

2017-10-02, 11:36
Jak wywołać zamieszki w Ugandzie?
Przykleić kromkę chleba do sufitu :krejzi:

Alonso

2017-10-02, 13:22
Założenie garnituru nie robi dżentelmena.

Avangardus

2017-10-02, 13:35
Velture rozj***ł tym filmikiem z podkładem muzycznym :D

Dewon

2017-10-02, 15:16
murzyn z lasu wyjdzie, ale las z murzyna nigdy

Adolf

2017-10-02, 18:28
I to jest, k***a, demokracja, a nie jakieś tam debaty :roll:

Marcin126p

2017-10-02, 19:17
Ci koło flagi w 3:50 całkiem kulturalnie :D

happy_face

2017-10-02, 20:41
a zaczęło się od "jeszcze jedno pytanie, tylko nie od tej małpy w czerwonym" :D

dupski

2017-10-02, 21:44
Ja to tu tylko zostawię:

greony12

2017-10-03, 02:45
a tak napiszę: śmiejcoe sie dalej gdy wyobrazicie se ze to polska (zamiast czarnych to białych tez) Kaczyński wygrał ze wszystkim, partia zostanie osuniętą z sejmu, każdy kto stoi przeciw niemu uznany będzie za kogoś zagracającemu innym (czyt. jego ideałom) zostaną same barany, którzy mogą pomarzyć o wygranej wyborów tak jak tam to i tu będzie czystka całkowita i Kaczyński będzie się śmiał, a nikt nie będzie mógł nic zrobić, Kaczyński to po prostu przychyl

LordGuciol

2017-10-03, 23:15
stado małp bawi się w cywilizacje ech.......