18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy zestaw

BongMan • 2012-08-24, 13:02
McDonald wprowadził zestaw dla mężczyzn. Nazywa się "HAPPY MILF"

Blazejekk

2012-08-24, 22:12
Pamiętam czasy jak biber nie był sławny, jak nikt nie wiedział kim są te 3 wieloryby (gryc...) i że bogdan po prostu wrzucał jakieś kawały/suchary z czego nikt nawet o nim nie wspominał. A jak myślicie czemu biber i te wieloryby stały się sławne ? Bibera to nie wiem czy ktoś poznał bo słuchał jego piosenkę ( mam na myśli słuchanie piosenki zanim ludzie zaczeli do pie**alac sobie , ze sluchasz tego gowna). Po prostu stał się obiektem hejtu i jak by nie patrzeć wylansowali go hejterzy bo nikt inny. To samo wieloryby sławne się stały bo jakaś pinda z tv skrytykowała ją i zaraz zaczął każdy pie**olić jaki to wieloryb wielki i tym zyskała sławe. No fakt te 3 wieloryby do upie**olenia tylko i nic innego. A biber to tam gimbusy się nim interesują już chyba tylko, a jak ktoś ma chociaż kawałek mózgu to ma na to wyj***ne czy on żyje czy nie . No wieloryby trudno przeboleć, że żyją, ale cóż.. No i to samo tyczy sie bogdana, gdybyście tak nie pie**olili jaki to on nie jest, że napie**ala sucharami i jakimś innym gównem to by tego wszystkiego nie było i by nie myślał, że za każdym razem jak coś napisze to jest śmieszny. Pisał kawały było ok , ale jak zaczął komentować to już się żałosne zrobiło.

Duath

2012-08-24, 23:08
50 piw ? Poj***ło was ?

Brega

2012-08-24, 23:22
Mam taki mały apel, poprośmy BongMana, żeby swoje dowc**y zachowywał dla siebie.

killerZeWsi

2012-08-25, 01:28
@up
A jak mu się zrobi smutno?

lukasz798

2012-08-25, 12:31
@up
to Sadistic, tutaj powinno Cię to cieszyć ;)

bartuzzi

2012-08-25, 14:49
A tak na prawdę to tekst jest ze skeczu Łowców.B pt. "Kurier z LSD"