18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy właściciel auta

~_Killa_ • 2022-09-18, 09:21
Trzeba kupić nowe auto.


programista4k

2022-09-18, 09:22
mnie tam bardziej od pająka dziwi, że kierownicę zamontowali po niepoprawnej stronie

~_Killa_

2022-09-18, 09:25
programista4k napisał/a:

mnie tam bardziej od pająka dziwi, że kierownicę zamontowali po niepoprawnej stronie



Zasada ruchu lewostronnego obowiązuje dziś w mniejszości krajów świata: w Wielkiej Brytanii oraz w krajach niegdyś od Wielkiej Brytanii zależnych lub będących jej byłymi koloniami, w tym w Irlandii, na Cyprze i Malcie, a także w Australii, Nowej Zelandii, Samoa, Indiach, Pakistanie, Sri Lance, Bangladeszu, Papui-Nowej Gwinei, Brunei, Hongkongu, Południowej Afryce i innych postbrytyjskich koloniach Afryki (Lesotho, Botswanie, Kenii, Tanzanii, Ugandzie, Zambii, Zimbabwe), jak również w Japonii, Malezji, Singapurze, Indonezji, Tajlandii, Makau, na Malediwach, Mauritiusie, Jamajce, Dominice oraz w Gujanie i Surinamie. Jednym z wyjątków od zasady wynikającej z „brytyjskości” jest zależny od Wielkiej Brytanii Gibraltar, gdzie od 1929 obowiązuje ruch prawostronny (jak w sąsiedniej Hiszpanii i całej kontynentalnej Europie). https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_lewostronny

petru23

2022-09-18, 10:03
~_Killa_ napisał/a:

Zasada ruchu lewostronnego obowiązuje dziś w mniejszości krajów świata: w Wielkiej Brytanii oraz w krajach niegdyś od Wielkiej Brytanii zależnych lub będących jej byłymi koloniami, w tym w Irlandii, na Cyprze i Malcie, a także w Australii, Nowej Zelandii, Samoa, Indiach, Pakistanie, Sri Lance, Bangladeszu, Papui-Nowej Gwinei, Brunei, Hongkongu, Południowej Afryce i innych postbrytyjskich koloniach Afryki (Lesotho, Botswanie, Kenii, Tanzanii, Ugandzie, Zambii, Zimbabwe), jak również w Japonii, Malezji, Singapurze, Indonezji, Tajlandii, Makau, na Malediwach, Mauritiusie, Jamajce, Dominice oraz w Gujanie i Surinamie. Jednym z wyjątków od zasady wynikającej z „brytyjskości” jest zależny od Wielkiej Brytanii Gibraltar, gdzie od 1929 obowiązuje ruch prawostronny (jak w sąsiedniej Hiszpanii i całej kontynentalnej Europie).



A Ty zamiast wymądrzać się na forum nie powinnaś rosołu gotować i schabowych ubijać?

alucard321

2022-09-18, 10:11
W sumie niezły patent. Po pierwsze nikt ci fury nie zajebie, po drugie masz gwarancję, że w furze nie ma innych robali, no i oszczędności na paliwie z auta którym się nie jeździ są po prostu fantastyczne.

MisiaXD

2022-09-18, 10:41
Ptasznik miałem takiego. Słaby ma jad nic człowiekowi nie zrobi :lol:

sothis

2022-09-18, 10:42
Tam leży chyba wylinka po pająku a nie pająk

Exclip

2022-09-18, 11:33
sothis napisał/a:

Tam leży chyba wylinka po pająku a nie pająk



Wylinka miala by szmate zamiast odwloka,
Zwykly ptasznik latwo go zlapac czy pregonic.

John-Flopp

2022-09-18, 11:47
Serio ktoś tutaj myśli że to prawdziwy pająk a nie plastikowe gówno do nagrania na tiktoka? Ja pie**ole.. Ta strona się kończy powoli.

radek225

2022-09-18, 11:52
Napisałbym takie słowo zaczynające się na literę W, a kończące się na literę J. Jednak nie chcę dostać bana. Dlatego napiszę, abyś się spakował, wziął Flodzię za rękę i założył swój portal, na którym będziesz umieszczał filmy z p*zdoka

Payan

2022-09-18, 13:29
Miotacz ognia i jazda z tym kurestwem.

bbs2000

2022-09-19, 21:27
Ale fejk, żaden ptasznik by tak sobie sieci nie dał na odnóża,.