18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy spot komora

Am...........sz • 2015-05-11, 13:25


Przekonał mnie! Ma mój głos! :amused:

Ko...........la

2015-05-11, 13:29
"Hmm, nigdy wcześniej tego nie mówiłem, ale tak w ogóle - skoro ma dojść do drugiej tury - to jestem za JOWami."
No k***a, to jest dopiero test na inteligencję - jeżeli kogoś to skłoni do oddania mu głosu, to niech lepiej umrze. I głosujący, i kandydujący.

usu

2015-05-11, 13:31
W sumie. Jak się nie ma żadnych osiągnięć przez całą kadencję to trzeba wysmarować gównem konkurencję. ch*j im obu w oko i ludziom, którzy wierzą, że takie kapuściane głowy chcą w słuszności i dobrej wierze dać Polskę Polakom. Jak można oddać głos na taką bezideową zaplutą k***ę?

An...........or

2015-05-11, 13:32
Wiadomo,że peło nie potrzebuje hajsu z budżetu na swoją partię, w końcu dostają dosyć przelewów od sąsiadów zza odry, za spełnianie pokładanych w nich nadzieji przez unię europejska.

xPtaku

2015-05-11, 13:34
k***a, myślałem że to jakaś parodia czy coś, a to jest prawdziwy spot O.o

seattle

2015-05-11, 13:49
Niech sp***ala baran z wielorybem!

Ia...........n7

2015-05-11, 13:50
Są dwa powody żeby nie głosować na Komora:

Po pierwsze prezydent w naszym kraju ch*ja może. Jego praca polega tylko na spotkaniach z politykami z innych państw i przypinaniu orderów. No i Komor udowodnił już dostatecznie że nie umie się zachować jak należy w takich sytuacjach.

Po drugie Komor źle korzystał z swoich uprawnień. Chodzi mi tutaj o to jak jakieś dwa lata temu ułaskawił bandytę który trudnił się kradzieżą metalowych przedmiotów i ich sprzedażą w skupach złomu. Komor ułaskawił tą gnidę ze względu na to że facet cierpiał na jakieś lekkie upośledzenie. Chciałbym również zauważyć że Bronek nie potrafi korzystać z uprawnień prezydenckich w zakresie trybu w jakim ustawy są wprowadzane do systemu prawnego. Chodzi mi tutaj o to że prezydent przed podpisaniem ustawy ma prawo skierowania jej do trybunału konstytucyjnego w celu sprawdzenia jej zgodności z konstytucją. Ma to na celu uniknięcie wprowadzenia do systemu prawnego ustawy niezgodnej z konstytucją. Z tego uprawnienia korzystali we właściwy sposób wszyscy prezydenci oprócz Bronka. Bo Bronek na początku podpisuje ustawę a dopiero potem skarży ją i tym samym wysyła do TK, a po tym jak media zajmują się czymś innym po cichu wycofuje skargę co skutkuje umorzeniem postępowania i w efekcie niekonstytucyjne przepisy bezproblemowo stają się częścią systemu prawnego. Powoduje to wprowadzanie do systemu przepisów niezgodnych z konstytucją. W taki sposób zostały wprowadzone ustawy dotyczące obniżenia emerytur (co jest nielegalne, bo emerytury ze względu na to że jest ekspektatywą nie można obniżyć), podwyższenia wieku emerytalnego dla pań oraz przelania pieniędzy z OFE do ZUS. Gdyby prezydentem w tych przypadkach nie był ktoś wywodzący się z PO albo PSL to istnieje szansa że te ustawy nawet by nie weszły do systemu prawnego.


idejakprzecinak

2015-05-11, 13:58
a ja to zrobię tak: pójdę, dopiszę 3-cią kratkę z tekstem: żaden ch*j się nie nadaje, postawię krzyżyk w kratce i wrzucę do urny. Głos oddany? Oddany. ch*j, że nieważny. Nie oddam głosu na bredzisława i tego kena z pie**olnietych i Spasionych.

McMenel

2015-05-11, 13:58
Apelują do wyborców Kukiza. NIE GŁOSUJCIE w drugiej turze. Nie dajcie się przekabacić przez POPiS. Głos oddany na któregokolwiek kandydata to głos wzmacniający ten beton który istnieje. Nie idźcie na wybory a jeżeli już musicie to oddajcie nieważny głos. Nie wspierajcie partyjnego betonu który rujnuję Polskę.

Marian_Kowalski

2015-05-11, 14:04
O ile obecnie w sejmie PO jest jedyną partią która mogłaby coś ugrać na jowach to jest jeszcze dobrze, bo wiadomo, że sami tego nie przegłosują. Natomiast gdyby polactwo miało się wypowiedzieć w referendum to pewnie w ciemno by postawili krzyżyk Za jowami, bo Kukiz tak mówi, a on fajne piosenki ma, więc pewnie ma rację.
Wtedy polska scena polityczna zamuruje się na dobre i to właśnie polaczki same sobie zgotują ten los, bo ten naród ma to do siebie, że lubi krzykliwe hasła i wypowiadanie się w kwestiach o których nie ma pojęcia.
A potem będzie jak w senacie, że PO 60% posłów wprowadzi do sejmu i się znowu zacznie płacz i zwalanie winy na Żydów.

rafallos5

2015-05-11, 14:04
Co za pie**olony hipokryta...

SzalonePalce

2015-05-11, 14:05
A dlaczego to jest na głównej z 1 (słownie: jednym) piwem?

[ Komentarz dodany przez: Duch: 2015-05-11, 16:03 ]
bo buk tak chciał :amused:

non_plus_ultra

2015-05-11, 14:05
"rujnuję" to wkoncu ty rujnuresz czy oni?

sisiorwp

2015-05-11, 14:06
Ten tonący kretyn już brzytwy się chwyta!

Co...........an

2015-05-11, 14:07
Ale jestem wk***iony na te wybory... Poj***ne społeczeństwo.
Jest dokładnie tak jak mówił Testoviron od zawsze. Polaki to robaki. Cieszą się z tych ochłapów.
Zlizują gówno z butów tych politycznych ŚWIŃ i proszą o więcej.