18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy rok w stolicy Europy

Falken • 2019-01-01, 23:41
Zamieszczam parę filmów i zdjęć z tego, jak był świętowany nowy rok w Brukseli. Owi delikwenci zaatakowali także kamieniami i petardami jednostkę staży pożarnej (Została między innymi uszkodzona pompa do wody)

Straż pożarna była wzywana łącze 83 razy


spoiler

PieronJasnySzlag

2019-01-02, 16:26
Agre napisał/a:


A teraz na poważnie intencją wrzucającego jest pogłębianie wrogości wobec tych że imigrantów i próba zainicjowania ruchów "rasistowskich" oddolnych na które nasze pro obywatelskie postępujące państwo już ma przygotowane argumenty tylko pretekstu potrzebuje by ich użyć.
Bo warunkiem działania polskiego rządu jest potrzebne poparcie obywateli wzmocnione bronieniem zasad etycznych/moralnych
by każdy kto nie popiera działania naszego rządu był od razu bóg wie kim czartem piekielnym...

Zresztą internauci mają to do siebie że interesują się chyba wszystkim (z zakresu ogólno rozumianej polityki) itp co ich nie dotyczy.
Dlaczego tak jest?
A no dlatego że nie macie żadnego wpływu na to co dotyczy was (z zakresu ogólnie rozumianej) polityki.

Masz se prawo wrzucać filmik oczywiście jednak czułem się w obowiązku poinformowania widzów że takie filmiki z założenia mają w widzu spowodować pewne emocje które potem mają być fundamentem poglądów łatwo się domyślić rasistowskich.

I to jest cel wrzucania takich filmików tutaj między innymi.

Zamiast obserwować czyjś ogródek zajmij się swoim polaku.
I tyle.


Masz sporo racji. Tak samo działała machina anty kibolska i anty narodowa w TVNnie. Kilka lat temu jak się oglądało TVN 11.11 to przez bite 4 godziny leciał zapętlony 3 minutowy filmik jak bydło rzuca kamieniami i wyrywa drzewko. Do tego masa ekspertów od rasizmu, nacjonalizmu. A 90% uczestników marszu nawet tego niewidziało.
Tak samo było w tym roku tuż przed wyborami, nagonka na KK. Kler tu, Klertam, rekord oglądalności, ksiądz pedofil, znowu molestował,Kler,Kler z nagrodą, Kler oklaski widowni... Zesrać się szło.

Również tak samo było w przypadku słynnych urodzin Hitlera. Dziwnym trafem materiał ukazał się tuż przed głosowaniem w senacie USA.

No i generalnie miałbyś racje ale... bardziej szkodliwe w tym przypadku byłoby gdybyśmy tych filmików niewidzieli.
Tak mamy punkt odniesienia i możemy uczyć się na błędach zachodu. Gdybyśmy byli karmieni tylko pustym słodkim pie**oleniem o biednych schorowanych kobietach z dziećmi i starych to byśmy się obudzili z ręką w nocniku.

bimaczow

2019-01-02, 16:26
A u nas... Dalej ten zaścianek !

Wiewór

2019-01-02, 16:29
Ale straż ogniowa. Co im k***a straż zrobiła. Allah kazal robić dzihad straży?

Tassadar

2019-01-02, 17:00
Dr0mg napisał/a:

@Tassadar to co powiesz o delfinach które masturbują się jedzeniem?
porównanie do zwierząt nie ma na celu tego co myślisz, zobacz masz oborę w niej świnie i krowy same sobie nie posprzątają więc będą brodzić w gównie po kolana, a gdyby je wypuścić w samopas to by nie przeżyły z braku instynktu..
a te co za instynkt mają ukraść, zniszczyć, nasrać i jeszcze żądać hajsu bo zabiją.
z resztą co nas to obchodzi? ich nygasy ich problem


Przypuszczam granicząc z pewnością, że świnie jakoś by ogarnęły. Zależy od środowiska. Porównując do zwierząt większość ma na myśli głupie instynktowne zachowanie i brak organizacji społecznej, zachowania norm itp. Zadeptać, zagryźć, czysta dzicz. Wówczas gdy zwierzęta tylko gdy są przez ludzi hodowane, zaczynają głupieć. Nic w tym zresztą dziwnego

killua

2019-01-02, 19:04
Abraxus napisał/a:

Ale straż ogniowa. Co im k***a straż zrobiła. Allah kazal robić dzihad straży?


Nie. Allah nakazuje zabijanie wszystkich niewiernych tam gdzie sie ich zastanie. No może w ostateczności podatek dla niewiernych.

Ho...........er

2019-01-02, 20:57
szczęśliwego ramadanu Francjo i Niemcy !

Falken

2019-01-02, 22:55
Agre napisał/a:

A teraz na poważnie intencją wrzucającego jest pogłębianie wrogości wobec tych że imigrantów i próba zainicjowania ruchów "rasistowskich" oddolnych[...]



Czy ja gdzieś pisałem kto robił zadymę ? Jakaś grupa kulturowa, etniczna? Nie. Więc nie pisz mi tu o pogłębianiu wrogości i rasizmu,

Głównie udział w tym brali gówniarze od 14 do 20 lat którzy myślą, że wszystko im można. Skąd taki problem ? Arabskie pary mają średnio po 4 - 5 dzieci i w większości to "samopasyi". Jako, że na Molenbeeku są większością i że arab araba będzie bronił(Zaczniesz bić jednego to przybiegnie 20-stu którzy ciebie zlinczują) to pozwalają sobie na więcej szczególnie jak jest okazja.

I a propo tego. Sytuacja z przed dwóch lat:

Niedaleko mnie dwóch policjantów chciało wylegitymować jednego z nich a ten odmówił. Za nim wstawiło się paręnaście osób i efekt tego był taki, że policja uciekała na wstecznym z oderwanym lusterkiem i wybitą szybą.


Agre napisał/a:


Zamiast obserwować czyjś ogródek zajmij się swoim polaku.
I tyle.



Coś Ci się pomyliło. Nie wtyka się nosa w nieswoje sprawy a demolka która wydarzyła się niedaleko mnie raczej w pewnym stopniu mnie dotyczy (Jako mieszkańca) ;)

miszko9999

2019-01-03, 05:21
A na portalach i w międzynarodowej telewizji że na marszu niepodległości kiosk zdemolowany (od stania na dachu)

Agre

2019-01-03, 10:51
"Czy ja gdzieś pisałem kto robił zadymę ? Jakaś grupa kulturowa, etniczna? Nie. Więc nie pisz mi tu o pogłębianiu wrogości i rasizmu, "

Haha dobre przytoczę taką analogie: to trochę jakbyś dał głodnemu żebrakowi mapę skarbu wiedząc że w skrzyni zamiast skarbu jest bomba.
Chwila potem booom
-No ale, ja mu nie kazałem iść jestem niewinny tylko mu te mapę dałem :D

"Tyle ze chociaż ci j***ni ukraińcy nie biegają z kamieniami po ulicach"

Są grzeczni więc czemu odrazu j***ni ?
podłapałeś wrogość co ?
No dobrze że są grzeczni jednak mimo wszystko coraz częściej Kradną polakom prace i przez nich korporacje nie podnoszą płac bo nie muszą bo ktoś robić za psi grosz zawsze się znajdzie.

Dodam tutaj że to rząd jest za to odpowiedzialny za to że ich przyjmuje multum i będzie przyjmował.Rządzący w zasadzie robią co chcą i nikt ich nie kontroluje to wgl się w pale nie mieści.

A polskie społeczeństwo bez wsparcia z zewnątrz nic nigdy nie zrobi (aluzja do powstania warszawskiego)

No możemy komentować wtedy poczujemy sie lepiej :) dlatego tu komentuje.

kleszcz11111

2019-01-03, 11:05
Ktoś się orientuje jak ściągnąć ten filmik? :roll:

koral2323

2019-01-03, 14:46
Dziwi mnie jedno dziennikarze robią reportaże o dupie Maryny zamiast jechać tam na Sylwester i nakręcić materiał życia :)


Falken

2019-01-03, 21:37
Agre napisał/a:

"Czy ja gdzieś pisałem kto robił zadymę ? Jakaś grupa kulturowa, etniczna? Nie. Więc nie pisz mi tu o pogłębianiu wrogości i rasizmu, "

Haha dobre [..]



Kiedy w jednym poście bronisz imigrantów a drugim po nich ciśniesz. Fuck logic


igorzasty18

2019-01-04, 21:24
Jak zwykle Polska 100lat za murzynami :( a tak serio jak patrzę co się dzieje u Merkelowej, we Francji czy też Belgii to nawet się cieszę, że u nas była komuna przez którą jesteśmy zdaniem wielu "zacofani". Wolę żyć w zacofanym kraju, gdzie spokojnie można wyjść wieczorem z domu a jedyne czego się musisz obawiać to straży miejskiej lub policji, żeby nie wyłapać mandatu za alkohol oraz tego żeby PiS nie wygrał wyborów, a nie jak w rozwiniętych krajach bandy j***nych brudasów którzy w najlepszym wypadku tylko czatują aby kogoś zgwałcić lub okraść bądź 2w1 a w gorszym jebnąć bombę i zabić niewinnych ludzi. W dupie mam taki rozwój