18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy rok w Brazylii

yaiba • 2023-01-15, 18:20
Podczas celebrowania wejścia w nowy rok kobieta oberwała fajerwerkiem, który utknął jej pod ubraniem.
Po tym był już tylko wybuch, którego nie przeżyła





Prawdopodobnie korpus poszedł się jeb*ć, ale nogi powinny być całe. Tak tylko mówię... :-P

AbdulWisiMiLacha

2023-01-15, 18:31
Jebło i tyle ,nie ma co dalej drążyć tematu. Tyle gówna było to w któreś musiał sie wbić.

Dlatego nie chodzi sie na spędy ameb tylko ogląda się z daleka popijając % jak ameby się kaleczą.

Aligejtor

2023-01-15, 19:39
Ale pech, ale ta trajektoria lotu swietna

Angevil

2023-01-15, 19:57
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Jebło i tyle ,nie ma co dalej drążyć tematu. Tyle gówna było to w któreś musiał sie wbić.
Dlatego nie chodzi sie na spędy ameb tylko ogląda się z daleka popijając % jak ameby się kaleczą.



I ch*j w dupę twojemu pieskowi też :lol:

smc

2023-01-15, 20:01
Szkoda, ładna była...

p47

2023-01-15, 21:33
Brazylia, kraj w którym wszystko i to dosłownie chce cię zabić. k***a aż strach pomyśleć o wakacjach tam. :D

kokos_123

2023-01-15, 22:38
Pamiętam jak lata temu poszedłem na Wisłę zobaczyć sztuczne ognie w nowy rok.
Jakiś debil postawił odpalić fajerwerk z butelki, a butelkę postawił na skośnym murku nad rzeką (no geniusz).
Już po odpaleniu oczywiście konstrukcja spadał na ziemię i skierowało go poziomo idealnie w ludzi stojących przy murku nad rzeką. Ludzie zaczęli uciekać, fajerwerk wystartował i przeleciał uciekającej babce między nogami, w trakcie jej sprintu, później skręcił nad rzekę i wybuchł. Fart że w lotka można iść grać.

Ludzie to debile i należy stać z 200 metrów od nich, jak odpalają fajerwerki.

sothis

2023-01-15, 22:41
smc napisał/a:

Szkoda, ładna była...



Przeciętna dziewczyna w wieku prokreacyjnym... Rozpie**alają mnie komentarze ludzi na fejsie pod fotami dowolnego średniaka jaki to piękny.... Znaczy rozumiem zamysł facetów że a nóż zwiększa sobie szanse na por*chanie, skomplementuje taki 100 kobitek to jedna popuści szpary, statystyka. Ale jednak mnie to mierzi...





p47 napisał/a:

Brazylia, kraj w którym wszystko i to dosłownie chce cię zabić. k***a aż strach pomyśleć o wakacjach tam.



Nie widziałem, żeby np starość zabijała tam ludzi więc nie przesadzaj...

rulas

2023-01-15, 23:13
sothis napisał/a:

Przeciętna dziewczyna w wieku prokreacyjnym... Rozpie**alają mnie komentarze ludzi na fejsie pod fotami dowolnego średniaka jaki to piękny.... Znaczy rozumiem zamysł facetów że a nóż zwiększa sobie szanse na por*chanie, skomplementuje taki 100 kobitek to jedna popuści szpary, statystyka. Ale jednak mnie to mierzi...
Nie widziałem, żeby np starość zabijała tam ludzi więc nie przesadzaj...



Takie coś zwie się simpem. W Polsce jest epidemia tego robactwa

sothis

2023-01-15, 23:23
rulas napisał/a:

Takie coś zwie się simpem. W Polsce jest epidemia tego robactwa



Wiem, ale jakoś nie lubię takich zbiorczych określeń. Stary jestem i lubię takie spersonalizowane podejście opisowe.

polakwrocek

2023-01-16, 01:45
Przyznam że tak skręciła jakby faktycznie ktoś k***a tym sterował o.O

Draxiu

2023-01-16, 16:39
Śmierć na 1001 sposobów