18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy pilotażowy program resocjalizacyjny

~Angel • 2016-12-01, 14:39
resocjalizacja w minutę


natking

2016-12-01, 18:46
A pie**olicie, że działa. Właśnie ni ch*ja nie działa. To, że drze japę, nic nie znaczy. W krajach skandynawskich o liberalnej polityce penitencjarnej trudno o drobnego złodzieja. A wystarczy pojechać na wschód, do Rosji albo na Ukrainę i cię ojebią z portfela i telefonu w pierwszym lepszym tramwaju czy ciemnej uliczce.

Samudaripen

2016-12-01, 19:01
natking, to okropne powielanie stereotypów na temat Europy Wschodniej przypomina mi trochę rasistowskie poglądy środowisk nacjonalistycznych na temat różnorakich mniejszości oraz osób innego koloru skóry, chciałeś być left, a jesteś far right? Taką argumentacją nic nie wskórasz :-/

bollol_stern

2016-12-01, 19:40
[quote="Samudaripen"]
będzie się poniżał poprzez drobne kradzieże w innym miejscu. #ZajebistaResocjalizacja#Sadisticowemondrosci.

Tego stwierdzenia nawet nie trzeba komentować. Może jeszcze napisz, że z biedy kradną.

ssonix

2016-12-01, 19:46
Wam też ostatnio tak filmiki migaja na czarno? :roll:

NiedźwiedzioGłowy

2016-12-01, 19:51
Tak się przez wieki uczyło chłopstwo, że robić należy. Piwo!

natking

2016-12-01, 20:01
Samudaripen napisał/a:

natking, to okropne powielanie stereotypów na temat Europy Wschodniej przypomina mi trochę rasistowskie poglądy środowisk nacjonalistycznych na temat różnorakich mniejszości oraz osób innego koloru skóry, chciałeś być left, a jesteś far right? Taką argumentacją nic nie wskórasz :-/



Nie mówię o kolorze skóry czy nacji, ale o systemie penitencjarnym, czyli realnie istniejącym prawie panującym w danym państwie oraz o czymś, co określa się mianem homo sovieticus.

PS. Mam głęboko w dupie podział na "lefit i right".

gulgulator

2016-12-01, 20:12
k***a jeszcze w 0:22 wyciąga rękę po drobne... ma k***a refleks jebay

KieldW

2016-12-01, 22:58
Jak się mu należało, to dobrze, a jak nie to trudno. Ktoś musiał dostać :p

SanicHegehog

2016-12-02, 00:33
Samudaripen napisał/a:

Skąd możesz wiedzieć czy działa? Zauważ, że wpie**ol dostają tylko drobne chłystki, pokaż mi film na którym wpie**ol dostaje lokalny zakapior- ni ma :lol:


"Nie widziałem, więc na pewno nie istnieje". Najbystrzejszym w klasie to Ty nie byłeś, co?

Samudaripen napisał/a:

Chłopak po takim laniu i upublicznieniu tego, albo zostanie wyrzutkiem lokalnej społeczności, w efekcie czego zaćpa się/popadnie w alkoholizm/zacznie gwałcić, lub popełniać inne przestępstwa, albo po prostu ucieknie ze swojej wiochy/slumsu i będzie się poniżał poprzez drobne kradzieże w innym miejscu.


Przy założeniu, że w tych slumsach wszyscy mają dostęp do Internetu i cały dzień, zamiast zapie**alać, oglądają filmy takie jak ten. Ale widzę, że jesteś ekspertem, więc już nie wytknę kolejnych błędów logicznych i założeń wziętych z dupy.

Samudaripen napisał/a:

#ZajebistaResocjalizacja#Sadisticowemondrosci.


Dojeb więcej hashtagów, co tak mało? Za krótka przerwa między przeglądaniem Instagrama a Sadola?

Samudaripen napisał/a:

Sprawny system więziennictwa jest np. w Norwegii, może poza skrajnościami jak wsadzanie terrorystów i zbrodniarzy na max 21lat(dla ludzi jak Breivik powinna być wyższa kara- moim skromnym zdaniem) ;-)


Co ma sprawność do długości kary (swoją drogą niewspółmiernej do popełnionych czynów, co widać na przykładzie Breivika) i tego, że taka czy inna menda siedzi na dupie i dostaje żreć z podatków płaconych przeze mnie i innych ludzi? Przecież to się kupy nie trzyma.

Samudaripen

2016-12-02, 10:00
SanicHegehog napisał/a:


"Nie widziałem, więc na pewno nie istnieje". Najbystrzejszym w klasie to Ty nie byłeś, co?


Pewnie jakiś pojedynczy się znajdzie, jednak na ogół po prostu policjant chce się jedynie pokazać, przed kolesiami, albo internetem.

Cytat:


Przy założeniu, że w tych slumsach wszyscy mają dostęp do Internetu i cały dzień, zamiast zapie**alać, oglądają filmy takie jak ten. Ale widzę, że jesteś ekspertem, więc już nie wytknę kolejnych błędów logicznych i założeń wziętych z dupy.


Kultura, argumentacja oraz elokwencja na poziomie nastolatka :facepalm:
Oczywiście, że mają dostęp do internetu, świadczy o tym chociażby fakt, że filmik do nas trafił. Dzisiaj mało kto nie ma dostępu do Internetu, są to jakieś gównopaństewka typu Korea Północna, afrykańskie wioski znacznie oddalone od większych skupisk ludzi, czy część rdzennej ludności Ameryki Południowej...

Cytat:

Dojeb więcej hashtagów, co tak mało? Za krótka przerwa między przeglądaniem Instagrama a Sadola?


A co Cię to boli? :lol:


Mniej osobistych docinek i więcej merytoryki, a Twoje wypowiedzi zaczną wyglądać poważniej ;-)

SanicHegehog

2016-12-02, 12:51
Samudaripen napisał/a:

Pewnie jakiś pojedynczy się znajdzie, jednak na ogół po prostu policjant chce się jedynie pokazać, przed kolesiami, albo internetem.


O, o, władza taka zła, spuszcza wpie**ol złodziejom czy innym przestępcom. Jak mi ich szkoda.
Nie muszą każdego po łapach okładać, starczy jeden na 10, może potem na 20, a jak skala zjawiska zmaleje, to i mniejszy odsetek, aż do zaniku. Samo wspomnienie wystarczy później za straszak.

Samudaripen napisał/a:

Kultura, argumentacja oraz elokwencja na poziomie nastolatka :facepalm:
Oczywiście, że mają dostęp do internetu, świadczy o tym chociażby fakt, że filmik do nas trafił. Dzisiaj mało kto nie ma dostępu do Internetu, są to jakieś gównopaństewka typu Korea Północna, afrykańskie wioski znacznie oddalone od większych skupisk ludzi, czy część rdzennej ludności Ameryki Południowej...


Primo - jak oczekujesz słownictwa rodem ze "Słownika polsko@polskiego", to ewidentnie trafiłeś na złą stronę. Równie dobrze możesz krytykować książki Kinga, że "kiepskie z nich sci-fi", tyle samo w tym logiki.
Secundo - świadczy to o tym, że nagrywający lub ktoś z nich miał dostęp do komputera i sieci. Nie o tym, że cała wiocha takowy ma - a o tym mówiłem.

Samudaripen napisał/a:

A co Cię to boli? :lol:


Śmieszy, ale dziękuję, że pytasz.

Samudaripen napisał/a:

Mniej osobistych docinek i więcej merytoryki, a Twoje wypowiedzi zaczną wyglądać poważniej ;-)


Ok, więc merytorycznie - przestań wyciągać argumenty z kapelusza, których nie można w żaden sposób potwierdzić, to będzie można podyskutować na równym poziomie, a nie jakbym z babą gadał.