18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy dziwny robot od Boston Dynamics

t3mp • 2017-02-27, 22:53

wygląda jak skrzyżowanie 4-nogiego robota z wózkiem xaviera :>

freaky

2017-02-28, 10:20
Tym wszystkim robotom brakowało pewnej precyzji i płynności ruchów, do tej pory. Czas reakcji na zdarzenia losowe też robi tu wrażenie. Chciałbym zobaczyć jak napie**ala się w klatce z innym androidem, albo Popkiem :krejzi:

b0r000

2017-02-28, 10:29
freaky napisał/a:

Tym wszystkim robotom brakowało pewnej precyzji i płynności ruchów, do tej pory. Czas reakcji na zdarzenia losowe też robi tu wrażenie. Chciałbym zobaczyć jak napie**ala się w klatce z innym androidem, albo Popkiem :krejzi:



W starciu robot vs Popek stawiam na robota i to w pierwszej rundzie

Mors_Nigra

2017-02-28, 11:14
@Hvsarz. Znowu robisz z siebie głupka, takim samym wpisem. Aż tak lubisz to powiedzenie, że wytrzymać nie możesz i musisz go użyć, nawet jak nie pasuje? Dziwny nie oznacza głupi, kumasz?

adresemail

2017-02-28, 11:40
W dupie mam te wszystkie roboty. Od kilkunastu lat pokazują podobne cuda i ch*j się zmienia. Zawołajcie mnie jak w końcu zrobią prawdziwe AI.

sz...........ik

2017-02-28, 14:22

koxu42

2017-02-28, 15:22
To kiedy to będzie smigać po polskich ulicach i mordować polaków? Wkońcu amerykańskie wojsko już tu jest,czekają teraz tylko za robotami tak?

mrkler

2017-02-28, 17:11
Ale się podniecacie.... Póki nie powstaną akumulatory o potężnej pojemności to takie gówienko może sobie pochodzić na smyczy w postaci przewodu sieciowego :)

Asfalt

2017-02-28, 19:11
@adresemail
Jakie cuda widziałeś? Chyba na filmach Sci-Fi. Jeszcze 5 lat temu Boston Dynamics mogło tylko pomarzyć o oficjalnej prezentacji takiego robota. Wszystkie były na kablu. A po za tym, wszystkie poruszały się nienaturalnymi r*chami. Tutaj, na ostatnim ujęciu, można zobaczyć wyskok niemal jak u człowieka, a sprawę skomplikowanych ludzkich stóp rozwiązali sprytnie kołami. Po za tym co ten film ma wspólnego z AI? Celem było pokazanie zdolności motorycznych maszyny a nie sztucznej inteligencji.

Radson

2017-02-28, 19:39
Wygląda jak Majkel Dżekson podczas munłoku.

chetek

2017-02-28, 21:43
@adresemail

Moment, w którym powstanie prawdziwe AI, może być początkiem końca człowieka.

Szojox

2017-03-01, 01:10
k***a no tak na poważnie to w ch*j programowania, fizyki itp itd czujników i tak dalej. No ja jebie praca tych co to stworzyli jest czymś niesamowitym, jednak szkoda że posłuży do pacyfikowania białych ludzi :/