18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy domek dla Avicularia Avicularia

Missiek1906 • 2013-05-22, 23:00
Nowy domek hehe..


jak bym zobaczyl to odrazu bym chycil za kubote :D

ds...........gr

2013-05-23, 14:58
Koleś ma kanał na yt?

Wilku220

2013-05-23, 15:03
Dla terrarystów normalka. Przynajmniej dla mnie praktycznie codzienność.

ddobry10

2013-05-23, 15:14
majk19 napisał/a:



Hobby (pasja, pot. konik) – czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem — głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.(tak k***a zaj***łem z wiki)

Zluzuj majty, granie na xboxie to jest hobby czy się komuś podoba czy nie. Hodowanie ptaszników i granie na xboxie to to samo bo i jedno i drugie to strata czasu



Majty mam luźne bo noszę bokserki więc mi wszystko dynda i powiewa.
W moim wieku jesteś a się zachowujesz jak byś miał 17 lat.
Widzisz różnica jest taka że ty akwarystyke i granie na Xboxie nazywasz stratą czasu i pakujesz to do jednego wora, a ja nie. Bo czerpię z tego przyjemność . Wiec nic z tego że z wiki skopiowałeś znaczenie słowa 'hobby" bo to trzeba k***a po prostu zrozumieć i odczuć na własnej skórze.

Bzzykacz

2013-05-23, 15:54
Santoryn co to za gierka dacie linka ???

T0B1

2013-05-23, 16:14
Jeśli wierzyć Wikipedii to jad tego pająka nie jest groźny dla człowieka. Podziwiam typa za hobby bo osobiście prędzej bym uj***ł coś takiego niż pozwolił temu czemuś mieszkać nawet w szafie pancernej.

@up
Starcraft - klasyka gatunku.

meier

2013-05-23, 16:18
rbQ321 napisał/a:




Czyś Ty k***a widział kiedyś czerwoną Avicularia spp.? Może chodzi Co o jeden j***ny gatunek (Avicularia versicolor), która i tak jest k***a RÓŻOWA?!
Na ogół są albo czarne albo ciemno niebieskie. Delikatnie porośnięte jasnymi (nawet i białymi [Avicularia metallica white hairs]) włoskami.




no tak, chodziło mi o versicolor, z pośpiechu nie dopisalem.
Niech sobie będa i rózowe, napisalem czerwonawe wiec to pod to podchodzi:P

Bzzykacz

2013-05-23, 17:00
unimator napisał/a:



@up
Starcraft - klasyka gatunku.


dzienki kolego

Dupstein

2013-05-23, 17:14
Bzzykacz napisał/a:


dzienki


:homer:

Santoryn

2013-05-23, 17:36
Bzzykacz napisał/a:

Santoryn co to za gierka dacie linka ???





Jak już ktoś to powiedział jest to Starcraft, gra ma sporo lat ale jest znakomitym RTS'em, możesz tez obadać Starcrafta 2 jeśli liczy się dla Ciebie grafika, ja nie grałem w dwójkę a do jedynki powracam co rok, dwa rozegrać parę partyjek :D

ma...........19

2013-05-23, 18:16
ddobry10 napisał/a:



Majty mam luźne bo noszę bokserki więc mi wszystko dynda i powiewa.
W moim wieku jesteś a się zachowujesz jak byś miał 17 lat.
Widzisz różnica jest taka że ty akwarystyke i granie na Xboxie nazywasz stratą czasu i pakujesz to do jednego wora, a ja nie. Bo czerpię z tego przyjemność . Wiec nic z tego że z wiki skopiowałeś znaczenie słowa 'hobby" bo to trzeba k***a po prostu zrozumieć i odczuć na własnej skórze.

no k***a człowieku czerpiesz z tego przyjemność tak samo jak gracze czerpią przyjemność z nabijania lvli(i dlatego i jedno i drugie można nazwać hobby), sam się przypie**alasz do człowieka który ma inne zainteresowania więc to raczej ty musisz zrozumieć pewne rzeczy...podaj choć jeden argument który świadczy o tym że twoje hobby jest lepsze od grania na xboxie... albo odwrotnie że xbox jest lepszy od hodowania tego gówna... wszystko to jest jeden ch*j

kawu1 napisał/a:

ddobry10 nie ma sensu dyskutowac z gimbusiarnia ktora widzi tylko ekran monitora/tv bo niewiedzą co to prawdziwe hobby ... pozdrawiam akwarystę


prawdziwe hobby :homer:
patrzenie w akwarium jest naprawdę fascynujące....
jak już kupisz akwarium i to dziadostwo to co potem z tym robisz?

DBstep

2013-05-23, 20:28
Proszę i link do youtube

Bzzykacz

2013-05-23, 22:04
Santoryn napisał/a:





Jak już ktoś to powiedział jest to Starcraft, gra ma sporo lat ale jest znakomitym RTS'em, możesz tez obadać Starcrafta 2 jeśli liczy się dla Ciebie grafika, ja nie grałem w dwójkę a do jedynki powracam co rok, dwa rozegrać parę partyjek :D


h*j z grafiko mam tez diablo 2 loda i jest pro nak***iam z łuku

plaug

2013-05-23, 22:43
Jesteście jakEuropa.Sprowadzacie egzotyczne gówno do domów,a ono pózniej was i nas wygryzie,upie**oli i zdominuje.Jak islam,celowo z małej litery.Żegnam.

takija

2013-05-23, 22:47
Mam 6 ptaszników w domu, nikomu nie przeszkadzają, każdy ogląda z zaciekawieniem. Tylko ja je karmie, tylko ja biore na dłoń...nikt inny nawet szybki od terra dotknąć nie może. Bezpiecznie i fajnie ;)

A ci którzy od razu za klapka chwycili....murzynów byście lepiej klepali!

skurwysyny

2013-05-23, 23:11
Wie ktoś czy koleś ma jeszcze więcej filmików albo gdzie znaleźć jego kanał na yt ?