18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Grudzień 2023
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Styczeń 2024
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Luty 2024
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   


Szakal, owca i...

Halman • 2024-01-29, 09:54
632

dobry pasterz co krzywdy swojej podopiecznej zrobić nie da...
HardyTwardy • 2024-01-29, 10:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (47 piw)
up
Żadnego wysypu bambinistów nie będzie, bo raz, że to Sadistic, a dwa - nawet miłośnicy zwierzaczków zrozumieją, że facet tylko bronił swoją owcę i nie zabił tego szakala z czystego sk***ysyństwa.

Już był w ogródku i witał się z gąska .

sedge • 2024-01-29, 22:31
513
Już był w ogródku i witał się z gąską.

BeardedBastard • 2024-01-30, 01:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (79 piw)
SławomirS napisał/a:

Ingerencja sk***iałych ludzi w przyrodę to czyste kurestwo. Gorszego rodzaju szamba na tej planecie nie ma.



pie**olisz jak potłuczony eko-zjeb aktywista od ratowania wszystkiego....

Pluję na takiego śmiecia jak ty!

Velture • 2024-01-29, 16:24
442
Także tego no... :krejzi:



Cytat:

-Bracie co to za samochód? Wszyscy o tobie mówią. Tutaj tylko starcy


(z tłumacza google - również ch*ja mi to powiedziało)
Arashi91 • 2024-01-29, 18:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
Widzę, że banany wszędzie reprezentują ten sam poziom, nawet po drugiej stronie planety xD

Jak z przyjemnością wymigać się od wojska?

SławomirS • 2024-01-29, 12:24
427

Pogruchotać sobie kości
PabloSkills • 2024-01-29, 12:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
W ogóle jakby dwa inne upadki. Pierwszy zaplatał się w linę i na niej zawisł po czym zleciał a drugiemu spadochron się poplątał i kołując wylądował.

Światełko do nieba na hali w Rumi

PiotrusCinek88 • 2024-01-29, 09:40
408

Owsikowe inzyniery dobrze to pomyśleli.
przemekkaro • 2024-01-29, 09:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (61 piw)
Halman napisał/a:

a wy wpłaciliście owsiakowi?



Tak, za ciebie też

Z serii mieli gorszy dzień niż ty

RobsoN • 2024-01-29, 19:59
401


kolejna kompilacja prosto od CS, tym razem na sportowo :lol:

Najgłupsza śmierć tego roku...

Halman • 2024-01-29, 06:17
368

już się kacap nie napije...
Halman • 2024-01-29, 08:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
RobsoN napisał/a:

To jeszcze dodaj, że miało to miejsce w monopolowym, bo za ch*ja nie wiadomo o co chodzi. Nie ważne co i jak oby tylko wrzucić dla kilku piwek.



miało to miejsce w monopolowym

Nowoczesna gra w kulki

CrazyEdek • 2024-01-29, 18:25
321
Trafił nawet.

Kolejny patostream

RobsoN • 2024-01-29, 00:01
317


Z Polskiego podwórka.