18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Negroidy niszczą samochód z parą w srodku

GeorgeHarvey1 • 2023-03-20, 09:01

Bo tak. Bo są podludźmi. Miami

smc

2023-03-20, 19:13
A co murzyn robi białemu? r*cha :mrgreen:

ProVVe

2023-03-21, 02:13
Powinni do nich strzelać, żeby zabić. Myślę, że kilkaset trupów na ulicy ostudziloby małpie zapędy... A jeśli nie to strzelac do ostatniego pawiana

Quassar

2023-03-21, 09:41
ProVVe napisał/a:

Powinni do nich strzelać, żeby zabić. Myślę, że kilkaset trupów na ulicy ostudziloby małpie zapędy... A jeśli nie to strzelac do ostatniego pawiana



Niestety u nich lewica ma większą kontrole niż u nas pisiory...
I niggerzy mają nie pisane prawa do robienia zadym bez kary choć w większości stanów lecą odrazu kule do nich to było w większych miastach jednak uchodzi w większości wypadków bezkarnie.. coś tam policja próbuje wyłapać głównych sprawców zajścia ale zwykle ze słabymi wynikami.

Ja osobiście wprowadził bym do wszystkich stanów krzesła elektryczne i powrotem zawyżył kary za takie wybryki.
Bo inaczej jak dajesz bydłu swobodę i przymykasz oczy to potem są tego takie skutki jak na filmie powyżej.

A w ich murzynowej krainie MC donald powinien przyjmować niggerów pojedynczo do kas i kasy powinny być okratowane jak w jakimś jubilerze. Aby murzyny nie mogli zbierać sie w tłum dla bezpieczeństwa oraz mieć ograniczony zasięg poruszania sie i dostępu do dóbr by ograniczyć potencjalne kradzieże...

plkoikijuy

2023-03-21, 13:18
No to sobie Ameryka doj***ła tymi niewolnikami. Sami teraz muszą być niewolnikami i ich znosić. :mrgreen:

Kohei

2023-03-21, 18:00
dobrze tak amerykanSSom

Gruchenfuhrer

2023-03-22, 15:38
I tak się małpy rozzuchwalają... Jakby zostały rozwleczone po asfalcie, to by się 3x zastanowiły przed atakowaniem ludzi.

Juzwa

2023-03-22, 17:27
Mariusz napisał/a:

Wiecie ci różni małpę od murzyna?
Małpa ma sierść



Murzyn ma czochradło ewentualnie siedlisko.