18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

II Wojna Światowa - jak było naprawdę

kolosasz • 2020-08-11, 18:20
Ujawniamy. Jak wszyscy wiemy na YouTube, na swoim kanale, Pan Zygmunt
ujawnia fakty, które zmieniają nasze myślenie o matematyce, chemii a przede wszystkim - o historii.
Jednym słowem: Pan Zygmunt mówi prawdę mówiąc jak jest naprawdę. Dziś chciałbym się podzielić z wami właśnie taką
prawdą. Prawdą, która zakończy wieloletni spór na temat tego czy Polska była gotowa na wybuch II W.Ś.
Teraz już możemy powiedzieć: Tak. Polska nie mogła przygotować się na niemiecką agresję, bo Niemcy jej nie planowali.
Jak za chwilę się przekonamy prawdziwa geneza Drugiej Wojny była prozaiczna.
Widzom należy się krótkie wyjaśnienie dlaczego film jest taki krótki. Nie jest tajemnicą, że szefostwo YouTube ma
lewacki inklinacje. A mottem serwisu zdaje się być "Lewakiem jestem. I nic co lewackie nie jest mi obce".
Niestety kanał Pana Zygmunta został usunięty z YouTube. Cudem na jakimś forum ostał się tylko ten fragment.
Zapraszam do oglądania!



Halman

2020-08-11, 18:26
omawiali "Rzeczy które nadejdą", film z 1936 roku zgoła wizjonerski opisujący co będzie po roku dwutysięcznym...

na przykład płaski telewizor pokazany w 1936 roku kiedy kineskopowa telewizja w ogóle raczkowała? no problems...

Essent

2020-08-11, 18:55
Co ten dziadek pie**oli ?? :homer:
Jak można cokolwiek argumentować w tak krótkim filmiku ?

OpenStreetMaps

2020-08-11, 19:02
Wywiad przeprowadza Profesor ! Profesor z domu z papieru.

tomasz220289

2020-08-11, 19:13
a ja cale zycie myslalem, ze to polska zglosila sie na debila europy stajac w obronie mocarstwowosci wielkiej brytanii i tej k.urwy francji.

Salieri16000

2020-08-11, 19:32
kolosasz napisał/a:

Ujawniamy. Jak wszyscy wiemy na YouTube, na swoim kanale, Pan Zygmunt
ujawnia fakty, które zmieniają nasze myślenie o matematyce, chemii a przede wszystkim - o historii.



Nie wszyscy wiemy, że Ś.P Zygmunt posiadał konto na YT, a i z tym "ujawnia fakty" to Cię mocno poniosło- ten przezabawny krytyk filmowy nie żyje od 16-tu lat!

OpenStreetMaps napisał/a:

Wywiad przeprowadza Profesor ! Profesor z domu z papieru.



Nie bardzo wiem co chciałeś zasugerować, jednego jestem pewien- nie wiesz kim jest Tomasz Raczek, który to rozmawia z panem Zygmuntem, w programie "Perły z lamusa", który razem prowadzili

No cóż- gimby nie znajo...

freaky

2020-08-11, 19:56
Salieri16000 napisał/a:

jednego jestem pewien- nie wiesz kim jest Tomasz Raczek, który to rozmawia z panem Zygmuntem, w programie "Perły z lamusa", który razem prowadzili
No cóż- gimby nie znajo...


Raczka od razu rozpoznałem, a tym co go nie kojarzą powiadam- Tomasz Raczek jest pedałem.

Silverface

2020-08-11, 20:05
Ale jak to przecież Franciszek Dolas, rozpętał druga wojnę światową. Widziałem film na faktach, co więcej, mam wydanie z Tiny na DVD w czterech płytach i to KOLOROWĄ wersję.

Erqti

2020-08-11, 20:31
piwo za przypomnienie mi pana Kałużynskiego, jego głębokich ukłonów. Kiedyś jedna z wielbicielek przysłała mu w prezencie poduszeczke, by kiedy znów sie będzie kłaniał widzom nie przyj***ł czołem w blat. Nie zapomne tego!

pro_avenger

2020-08-11, 21:02
Prawda jak o miłości i równości lgbt.

Je...........ik

2020-08-11, 22:48
Salieri16000 napisał/a:

Nie wszyscy wiemy, że Ś.P Zygmunt posiadał konto na YT, a i z tym "ujawnia fakty" to Cię mocno poniosło- ten przezabawny krytyk filmowy nie żyje od 16-tu lat!
Nie bardzo wiem co chciałeś zasugerować, jednego jestem pewien- nie wiesz kim jest Tomasz Raczek, który to rozmawia z panem Zygmuntem, w programie "Perły z lamusa", który razem prowadzili
No cóż- gimby nie znajo...



Raczek jest pedałem wiec akurat dobrze nie wiedzieć

Hafnarfjodur

2020-08-11, 23:42
Raczek lubi w zwieraczek. Dziękuję , dobranoc. Moja wypowiedź jest równie śmieszna jak ten filmik.

suchysongoful

2020-08-12, 08:31
Salieri16000 napisał/a:

Nie wszyscy wiemy, że Ś.P Zygmunt posiadał konto na YT, a i z tym "ujawnia fakty" to Cię mocno poniosło- ten przezabawny krytyk filmowy nie żyje od 16-tu lat!
Nie bardzo wiem co chciałeś zasugerować, jednego jestem pewien- nie wiesz kim jest Tomasz Raczek, który to rozmawia z panem Zygmuntem, w programie "Perły z lamusa", który razem prowadzili
No cóż- gimby nie znajo...



Ja wiem kim jest ten raczek
jest pedałem.i że się tak spytam co on tutaj robi
Ja rozumiem że LGBT w modzie ale bez przesady