Kwiecień 2019
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Maj 2019
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Czerwiec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Każdy ćwiczy jak potrafi

Angel • 2019-05-03, 11:53
584
ważne że się ruszają :lol:

~Angel • 2019-05-03, 12:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (89 piw)
spolony napisał/a:

Ma ktoś numer pod którym można się zapisywać? Może facetów też przyjmują...



Masz zamiar lizać rowa facetowi :gay:

iOtwieracz do piwa

Ve...........ek • 2019-05-03, 09:56
366
Czasem trzeba plebsowi pokazać jak bogata szlachta pije piwko :krejzi:

pierdylion83 • 2019-05-03, 11:42  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Odisok napisał/a:

Iphone w Chinach jest uważany jako słabej klasy telefon lub gorszy w statusie społecznym. Tam rządzi Xiaomi. Kto ma Apple ten nie jest zbyt bogaty



Zupełnie tak jak w Polszy. Tutaj Iphony mają głównie ludzie, których tak naprawdę na nie nie stać.
Taka mistyfikacja wyższego "statusu społecznego".

Miałem napisać, że to gówno nadaje się tylko do otwierania piwa. Ale jak widać nawet do tego nie.

"Madka" Alpaka

Angel • 2019-05-03, 18:06
347
Gdzie sp***alasz mały gnoju?

pazuzu • 2019-05-03, 20:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
Good Job :)

Bujał się, bujał i się wybujał...

Halman • 2019-05-03, 18:38
319

a jak sie wybujał to się zj***ł zabijając w domkach 36 chińczyków... populacja chin nie uległa zmianie... :kawa:

Piąteczka ziomuś

Ve...........ek • 2019-05-03, 10:03
289
Nie ma nic silniejszego od przyjaźni dwóch rasowych motocyklistów wy przegrywy w puszkach :amused:

Blachary.

de_Sade • 2019-05-03, 19:39
273
Dwie panie i jeden rozbrykany samochód.

Kreatywny prezent

phrontch • 2019-05-03, 07:45
207
Kreatywny pomysł na prezent urodzinowy. Populacja lokalnych bandytów już czeka przed domem solenizantki



145


Akcja od 2 minuty.

W skrócie: zaatakował i uderzył dwa razy w twarz, pani policjant otworzyła ogień a pan dindu zszedł w szpitalu. Uznano, że miała prawo się bronić i nie będzie o nic oskarżona.

Oryginalna informacja ze strony:
Cytat:

The Blytheville police officer involved in a deadly shooting earlier this month will not face charges.

According to the Office of the Prosecuting Attorney, the officer responded to the Dodge Store at 3605 South Division on April 7 after receiving a report that someone had attacked a store employee.

The employees on the scene gave the officer a description of the suspect, later identified as Marzues Scott, and the officer eventually tracked him down in the parking lot of the Deerfield Inn Hotel.

The officer told Scott to come to her, but he ignored her orders, a letter to the Arkansas State Police stated. He then turned and became aggressive, ignoring further commands given by the officer to stop.

That’s when authorities say the officer drew her weapon and ordered Scott to stop and get on the ground. Once again, they said he failed to comply and then hit her several times in the head, knocking her to the ground.

In response, the officer fired her service weapon, striking Scott. He continued to approach her in an aggressive manner while she was still on the ground and another shot was fired.

The officer radioed for help and then rendered first aid to Scott. He was transported to the Great River Medical Center in Blytheville where he later died.

The prosecuting attorney concluded that the officer was “reasonable in believing that her life was in danger” and will not be charged in the matter.



Zdjęcie podejrzanego:
Diggerx • 2019-05-03, 10:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
woytasw napisał/a:

Strzeliła to fakt.
Ale sama sprowokowała sytuację - gdzie głupia baba lezie po nocy samemu za bandziorem, który może być uzbrojony?



yyy chyba po to by go zatrzymać, skoro jest policjantką i dostała zgłoszenie?

Dziś gimbus odwołany

Ve...........ek • 2019-05-03, 20:30
139
Zajęć dzisiaj nie będzie :krejzi: