18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iOtwieracz do piwa

~Velture • 2019-05-03, 09:56
Czasem trzeba plebsowi pokazać jak bogata szlachta pije piwko :krejzi:


Cz...........as

2019-05-03, 10:13
Zabrakło wybuchającej baterii :-(

McQurwa

2019-05-03, 10:35
Chińska podróba, oryginał zagrałby mu jeszcze psssss

Odisok

2019-05-03, 11:04
Iphone w Chinach jest uważany jako słabej klasy telefon lub gorszy w statusie społecznym. Tam rządzi Xiaomi. Kto ma Apple ten nie jest zbyt bogaty

pierdylion83

2019-05-03, 11:42
Odisok napisał/a:

Iphone w Chinach jest uważany jako słabej klasy telefon lub gorszy w statusie społecznym. Tam rządzi Xiaomi. Kto ma Apple ten nie jest zbyt bogaty



Zupełnie tak jak w Polszy. Tutaj Iphony mają głównie ludzie, których tak naprawdę na nie nie stać.
Taka mistyfikacja wyższego "statusu społecznego".

Miałem napisać, że to gówno nadaje się tylko do otwierania piwa. Ale jak widać nawet do tego nie.


Black Snake

2019-05-03, 12:45
pierdylion83 napisał/a:

Zupełnie tak jak w Polszy. Tutaj Iphony mają głównie ludzie, których tak naprawdę na nie nie stać.
Taka mistyfikacja wyższego "statusu społecznego".
Miałem napisać, że to gówno nadaje się tylko do otwierania piwa. Ale jak widać nawet do tego nie.



Dokładnie. Ci bogatsi, których znam to mają albo flagowe samsungi, albo flagowce z huawei. Albo o dziwo jakiś stary telefon. A Iphony mają wzięte na raty ci, którzy mają problem z hajsem na imprezę :D

KlinikaAborcyjna

2019-05-03, 12:53
Odisok napisał/a:

Iphone w Chinach jest uważany jako słabej klasy telefon lub gorszy w statusie społecznym. Tam rządzi Xiaomi. Kto ma Apple ten nie jest zbyt bogaty





pierdylion83 napisał/a:

Zupełnie tak jak w Polszy. Tutaj Iphony mają głównie ludzie, których tak naprawdę na nie nie stać.
Taka mistyfikacja wyższego "statusu społecznego".
Miałem napisać, że to gówno nadaje się tylko do otwierania piwa. Ale jak widać nawet do tego nie.





Black Snake napisał/a:

Dokładnie. Ci bogatsi, których znam to mają albo flagowe samsungi, albo flagowce z huawei. Albo o dziwo jakiś stary telefon. A Iphony mają wzięte na raty ci, którzy mają problem z hajsem na imprezę



dzięki chłopaki, teraz już nie kupię sobie ajfonem żeby nie wyjść na biedaka żyjącego ponad stan :wodka:
:ciasteczkowy:
sadistic uczy sadistic bawi sadistic od złego cię wybawi

JebaćLudzi

2019-05-03, 13:19
Skoro to szlachta jak w tytule to co mu tam?Kupi se nowy

bercik05

2019-05-03, 13:55
Kiedyś piwo otwierałem Ericssonem T28s.

MrMajster

2019-05-03, 19:24
Tego to się nie spodziewałem

black_fucker

2019-05-03, 20:02
bercik05 napisał/a:

Kiedyś piwo otwierałem Ericssonem T28s.



Halo! Gimbaza, jakby co to nie byl telefon z tarcza komorka

;-)

ZajętyPelikan

2019-05-03, 20:50
KlinikaAborcyjna napisał/a:

dzięki chłopaki, teraz już nie kupię sobie ajfonem żeby nie wyjść na biedaka żyjącego ponad stan

sadistic uczy sadistic bawi sadistic od złego cię wybawi



Wbrew temu co sobie myślisz, rzeczywiście większość ludzi o potężnej gotówce, chodzi albo z flagowcami innych marek, albo z jakimś gracikiem. Nie wiem, może dlatego, że iphony dobre są przy współpracy z komputerami appla i innymi applami, natomiast poza tym to chyba tylko apart je wyróżnia.

Oczywiście sprawa nie dotyczy korpo, bo tam służbowe to iphone'y.

bodzio667

2019-05-03, 22:37
Piwo, to się jedno o drugie otwiera. Bo przezorny zawsze ma piwo w zapasie.