18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuaż na czole za 5000 dolarów

RazoR2011 • 2018-11-06, 19:40
Maruska - mieszkanka Czech, zdecydowała się na zrobienie sobie tatuażu na czole w zamian za 100 000 koron czeskich (ok. 16650 złotych). Czy warto? Nie wiem ale szybkość w jaką podjęła decyzję mnie zaskoczyła... :idzwch*j:

Za całą akcję odpowiada portal free1.cz - mieli już kiedyś podobną akcję - ogolili wtedy kobiecie głowę za niższą sumę.


~_Killa_

2018-11-07, 12:03
Ja pierdziele, co za dzbanem trzeba byc zeby dla pieniedzy dziarac sobie czolo gdzie zostanie blizna i to za 5k XD

pkost

2018-11-07, 12:13
grzywke zapuści , nie będzie nic widać.

RadzioC

2018-11-07, 14:10
Poprostu stwierdziła ze to i tak nie zaszkodzi jej urodzie.

panta_rhei

2018-11-07, 14:30
Już by lepiej dupy dała

Wiewór

2018-11-07, 15:08
Komarecka napisał/a:

Ja pierdziele, co za dzbanem trzeba byc zeby dla pieniedzy dziarac sobie czolo gdzie zostanie blizna i to za 5k XD


Córo szatana z Ciebie to jest chyba niezły sukub. Mogła byś się w końcu okazać w odpowiednim temacie :-D

Cryo

2018-11-07, 15:12
Sonal napisał/a:



Uuuuu na sadolu widzę niezła patola siedzi.... 40 tys. to jest dla Ciebie jakaś nieosiągalna kwota, że zgodziłbyś się na to?


Toż to raptem max. 2-3 miesięczny zarobek normalnie zarabiającego mężczyzny-przedsiębiorcy.

To za ile Ty się szmacisz codziennie po 8 godzin 6 dni w tygodniu, że Cię 40 tys. podnieca?


O k***a! Milioner zaszczycił Sadola. Lordie mały siusiaczku, zmień gacie i wstawaj wreszcie z łóżka

TB303

2018-11-07, 15:29
Cryo napisał/a:


O k***a! Milioner zaszczycił Sadola. Lordie mały siusiaczku, zmień gacie i wstawaj wreszcie z łóżka


No i prawidłowo! Cenię ludzi, którzy pokazują biedakom, jakimi są biedakami. Jak kogoś nie stać na to, żeby zarabiać więcej niż najniższa krajowa, to niech nie płacze. Twój ból tyłka pokazuje, że należysz do tej grupy.

Cryo

2018-11-07, 15:57
TB303 napisał/a:


No i prawidłowo! Cenię ludzi, którzy pokazują biedakom, jakimi są biedakami. Jak kogoś nie stać na to, żeby zarabiać więcej niż najniższa krajowa, to niech nie płacze. Twój ból tyłka pokazuje, że należysz do tej grupy.


Ja nie płaczę. Gardzę po prostu takimi ludźmi jak ty, którzy na siłę próbują komuś pocisnąć, żeby zaistnieć chociaż w internecie. Serio cieszysz teraz bułę? Musisz być naprawdę przykrym człowiekiem.

TB303

2018-11-07, 16:00
Cryo napisał/a:

Serio cieszysz teraz bułę?


No, bardzo. Tak się cieszę, że się zaraz zmasturbuje :amused:

tigerqaz

2018-11-07, 16:01
Ustawione jak licznik w passacie z rajchu :D

Cryo

2018-11-07, 16:06
TB303 napisał/a:


No, bardzo. Tak się cieszę, że się zaraz zmasturbuje :amused:


Domyślam się. W końcu nie robisz nic innego tylko siedzisz tu całymi dniami :D

ellsworth

2018-11-07, 22:06
Cryo napisał/a:


O k***a! Milioner zaszczycił Sadola. Lordie mały siusiaczku, zmień gacie i wstawaj wreszcie z łóżka


A ty co? Zasnąłeś w połowie lat 90 i teraz cię wybudzili? Co to jest 40 tys w dzisiejszych czasach! Byle robol bez jakiegokolwiek wykształcenie liczy sobie 40 zł/m2 układania płytek podłogowych. Samej robocizny. Policz sobie ile można w godzinę m2 zrobić. m2 to są 4 j***ne płytki. Taki robol z palcem w dupie wyciągnie 6-8 tys zł miesięcznie. Dla przedsiębiorcy, który ma łeb na karku i zapie**ala 24/h (bo takie są realia prowadzenia własnej działalności gospodarczej) kilkanaście tys zł miesięcznie to nie są żadne nadzwyczajne pieniądze! Żaden milioner, tylko całkowity przeciętniak w klasie średniej. Myślisz, ze czemu teraz wprowadzono ograniczenie do 150 tyz zł ceny samochodu przy zakupie na firmę? Bo ludzie kupowali Panamery jako służbowe żeby uciec z podatkiem. Jak kilkaset tys zł jest do zbicia podatku to pomyśl sobie jakie muszą być dochody!

vass

2018-11-07, 22:42
Ciekawe czy jadła by kupę za tysiąc dolarów, jak polskie celebrytki w Dubaju :)

PieronJasnySzlag

2018-11-07, 22:54
Dla mnie to sk***ysyństwo. Upokarzać gorzej radzących sobie ludzi za pieniądze.
Tak jak ta k***a Betlejewski który pojechał na wioche zabitą dechami i oferował dobre zarobki za drobne kradzieże czy prostytucje. Potem zmontował z tego program i opisał że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko. A tfu, j***ne ścierwo, za własny program pewnie walterowi obciągał a teraz bedzie moralizował.

Moca172

2018-11-08, 19:53
Ellsworth "Dla przedsiębiorcy, który ma łeb na karku i zapie**ala 24/h (bo takie są realia prowadzenia własnej działalności gospodarczej)" "24/h", co? Pewnie chodziło Ci o 24h/dobe, ale uwierz, ze taki przedsiebiorca nie ma głowy na karku. Przedsiębiorca który ma głowe do biznesu nie zasuwa 24h/dobe, bo tak sie po prostu nie da efektywnie pracować.

A i mylisz się że jest jakieś ograniczenie, ludzie dalej mogą i będą brać auta na firmę o wartości powyżej 150tyś zł. Po prostu od następnego roku nie bedziesz mógł sobie odpisać 100% wartości rat leasingu w koszta, jeżeli nie bedziesz prowadzić tzw. Kilometrówki. Większość przedsiębiorców prawdopodobnie bedzie odpisywać 75% raty leasingu w koszta firmy, aby uniknąć niepotrzebnej kontroli. 25% auto służy do celów prywatnych i w 75% służy do celów firmowych (tak teoretycznie). Najpierw doczytaj, poźniej pisz coś, bo tylko ludzi w błąd wprowadzasz.