18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłka nożna to...

freaky • 2018-11-05, 22:45
Wiadomo co. A brak zdrowej fizjologicznej reakcji tego człeka tylko to potwierdza.

Mecz w trzeciej lidze holenderskiej, pomiędzy Rijnsburgse Boys i Amsterdamsche Football Club, ale kogo to obchodzi...


I konia z rzędem temu kto znajdzie wersję bez pedalskiej cenzury.

~Velture

2018-11-05, 22:56
Fajna zdrowa dupa ale znając sadolowych samców alpha co r*chaja tylko modelki Victoria Secret to za chwilę będzie wysyp komentarzy jaka to jest taka, siaka i owaka.

Wełzew

2018-11-05, 23:03
Ta jak mówisz fajna zdrowa dupa nie jakaś pompowana a co do reakcji tego pana to gdybyś miał żonę i dziecko to byś się do niej przytulił czy jak bo nie rozumiem co on miał zrobić w takiej sytuacji...

Ronoaro

2018-11-05, 23:09
Raczej nie zmarzła :D

~Velture

2018-11-05, 23:11
@up
Co wy z tym "panem" macie?
Ja rozumiem, że to rodowity holender z dziada pradziada o typowo aryjskich rysach twarzy ale no bez przesady.

LuzaQ

2018-11-05, 23:36
Powiem wam tak koleś jej nie złapał za cyca bo by się jego chłopak obraził
A wiecie czemu nikt z ochrony nie gonił ów panny ? bo ochroniarze na ów meczach wolą ganiać chłopców.

janlew

2018-11-06, 00:32
I polskie sądy przyznają im 99% dzieci. Mimo że głupie dupy, nawet jeśli nie są k***ami jak ta, nie sà wstanie żyć bez alimentów, socjaliu, i budżetowych stanowisk. A chłop bez problemu zarobi na dzieciaka, nianie czy nową żonę, i lepiej wychowa syna. Nie wiem czy to tylko w Polsce tak, ale popie**olone jest to po całości.

Psilocke

2018-11-06, 01:49
I ch*j trafił to j***ne równouprawnienie.
Jak chłop z pindolem na wierzchu gania to pół stadionu go goni a baba z picza biega jak chce.

~Velture

2018-11-06, 08:09
janlew napisał/a:

I polskie sądy przyznają im 99% dzieci. Mimo że głupie dupy, nawet jeśli nie są k***ami jak ta, nie sà wstanie żyć bez alimentów, socjaliu, i budżetowych stanowisk. A chłop bez problemu zarobi na dzieciaka, nianie czy nową żonę, i lepiej wychowa syna. Nie wiem czy to tylko w Polsce tak, ale popie**olone jest to po całości.


Ja bym chciał zobaczyć rozwody prowadzone anonimowo przez sąd.
W sensie na sali sędzia nie widzi stron. Nie wie kto ma jaką płeć. Byłoby Rodzic 1 i Rodzic 2 a wszystkie rozmowy byłyby prowadzone tylko w rodzaju męskim albo tylko żeńskim przez srogie modulatory głosu albo w formie tekstowej się wyświetlały. Tak aby sędzia nie znał płci rodziców. Aby nie widział sąd jak matka roni krokodyle łzy tylko po to aby przysrać facetowi.

Dziwne, że feministki o to nie walczą... ciekawe dlaczego... przecież to byłby szczyt równouprawnienia... :roll:

Wiewór

2018-11-06, 10:36
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Piłka to nadal pedalstwo.

InnyName

2018-11-06, 10:53
O, to ten tranzol co biegał po boisku.

hellbwoi

2018-11-06, 11:23




ed: macie jeszcze 2






ed2: a tu wg jednego z holenderskich źródeł fillmik z pania ze stadionu:



jest jeszcze film ale szkoda mi czasu na przeklejanie bo z wiekszej odległości i "ch*ja widać"

Davao

2018-11-06, 11:48
Cycki robione bleee Piwo za chęci

xyz6969

2018-11-06, 12:01
@russian-roulette ch*ja tam prawdziwe, ale pomiędzy by zapodał ;]