18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomiział zamiast pogrzebać

Ow...........an • 2018-09-02, 23:12
Jurny pastor na pogrzebie Arethy Franklin miętosi Arianę Grande.


teken

2018-09-03, 14:54
LegendarnyZiom napisał/a:

Kto by nie miętosił?

Obrazek

Obrazek



drugie może jeszcze, ale pierwsze to chyba na infie gimby mają lepsze skilsy w painta

sh...........ns

2018-09-03, 15:02
UkrytaPodNickiem napisał/a:

ho ho ho. popatrze jaki k***a samiec afla co wylicza innym z kim i co robili, a ty męska k***o, ile maiłeś w tym czasie kobiet że innym wyliczasz związki?

Naprawde że są jeszcze baby któym trzeba tłumaczyć róznice między zaliczaniem panienek a puszczaniem się kobiety ??? ktoś kto cię r*cha to cię bierze ty dajesz żadne osianiecie dla ciebie a na odwrót to zawsze kolejna zdobycz , i nie tłumacz tego sobie że jak kobieta jest super łatwa to ona "zalicza" bo to tak jak by antylopa powiedziała że to ona upolowała lwa bo nawet nie uciekała , a jakie to ma znaczenie / skoro to lew kosunumje antylope? , tak samo jest z toba komu dupsko rozpruli ? tobie czy temu co sie zaliczył i się spuścił w twoje ciało ?

UkrytaPodNickiem napisał/a:

ho ho ho. popatrze jaki k***a samiec afla co wylicza innym z kim i co robili, a ty męska k***o, ile maiłeś w tym czasie kobiet że innym wyliczasz związki?

k***a to wyłącznie ordzaj żeński nie ma czegośą takiego jak m"męska" somo bycie k***ą wyklucza już męskośc to jest tak silnie kobieca cecha

Mom and Death

2018-09-03, 15:16
Cytat:

Naprawde że są jeszcze baby któym trzeba tłumaczyć róznice między zaliczaniem panienek a puszczaniem się kobiety ??? ktoś kto cię r*cha to cię bierze ty dajesz żadne osianiecie dla ciebie a na odwrót to zawsze kolejna zdobycz , i nie tłumacz tego sobie że jak kobieta jest super łatwa to ona "zalicza" bo to tak jak by antylopa powiedziała że to ona upolowała lwa bo nawet nie uciekała , a jakie to ma znaczenie / skoro to lew kosunumje antylope? , tak samo jest z toba komu dupsko rozpruli ? tobie czy temu co sie zaliczył i się spuścił w twoje ciało ?



Jełopie, poćwicz pisownię i układanie zdań bo bełkoczesz jak imbecyl z zespołem downa i porażeniem mózgowym.

TB303

2018-09-03, 15:29
Mom and Death napisał/a:



Jełopie, poćwicz pisownię i układanie zdań bo bełkoczesz jak imbecyl z zespołem downa i porażeniem mózgowym.


Bo jest imbecylem z zespołem downa i porażeniem mózgowym. Dodatkowo stulejarzem :amused:

A rozwiązłość seksualna jest spoko i tylko zakompleksione, zdewotowane stulejarze mają z tym problem :amused:

PieronJasnySzlag

2018-09-03, 16:07
TB303 napisał/a:


A rozwiązłość seksualna jest spoko i tylko zakompleksione, zdewotowane stulejarze mają z tym problem :amused:


To że tobie nie przeszkadza że twoją dziewczyne r*chało pół osiedla w tym murzyny to nie znaczy że każdy ma takie podejście. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

UkrytaPodNickiem

2018-09-03, 16:37
shokobons napisał/a:

Naprawde że są jeszcze baby któym trzeba tłumaczyć róznice między zaliczaniem panienek a puszczaniem się kobiety ???

no idąc twoim tokiem rozumowania to gdzie ty ch*ja znalazłeś skoro wkładasz go byle gdzie? na śmietniku?

freaky

2018-09-03, 17:05
Wierzyć się nie chce, że jeden komentarz wywołał taki klangor u tutejszego szlaufa, który najwyraźniej identyfikuje się z jego treścią. Aż kawał mi się przypomniał:

UkrytaPodNickiem: Mamo, tato. Muszę wam się do czegoś przyznać - nie jestem już dziewicą!
Starzy: O Boże, nasza córka jest dz**ką!
UkrytaPodNickiem: Mam 34 lata!
Starzy: O Boże, nasza córka jest starą k***ą!

Oczywiście UkrytaPodNickiem obok dziewicy nawet nie stała, ale reszta się zgadza :krejzi:

Alonso

2018-09-03, 17:28
Nie gej. Inaczej niż u nas.

Ow...........an

2018-09-03, 17:28
freaky napisał/a:

Wierzyć się nie chce, że jeden komentarz wywołał taki klangor u tutejszego szlaufa...




Aż mi się przypomniała "Oczami trzydziestolatki"...
Ta się potrafiła odgryzać. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vdm

2018-09-03, 17:35
Smętni jesteście. Puszczanie się lasek jest spoko ponieważ:

- społeczność takich dziewczyn staje się atrakcją turystyczną
- pracują na wzrost PKB - więcej siły roboczej na zróżnicowanych płaszczyznach stanowiskowych decyduje się na pracę w Polsce (płacą podatki)
- obcokrajowcy zachęceni taką formą atrakcji zostawiają worki pieniędzy (tanie drinki w klubach)
- ściera się kultura - dużo nacji zjeżdża się w atrakcyjny teren, dzięki czemu nawiązujemy nowe, międzynarodowe przyjaźnie
- więcej puszczalskich lasek = większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże - czyli demografia w górę
- zwiększona świadomość medyczna - choroby weneryczne wcześniej czy później zmuszą delikwentów do odwiedzania przychodni, gdzie zostaną kompleksowo przebadani (przez przypadek może wyjść miażdżyca lub uśpiony tryper)
- więcej łatwych dziewczyn = większe szanse na zaliczenie czegokolwiek na mieście*

No i najważniejsze - wyzwolenie seksualne = równouprawnienie.

Kobiety mają takie samo prawo sobie używać jak i faceci
Wasza dyskusja jest bez sensu. :amused:


* wskazane punkty dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn

subject1

2018-09-03, 20:51
Abraxus napisał/a:

Arianna śpiewać nie potrafi ale ciałko ma stworzone do spółkowania.


Jesteś niedorozwinięty albo głuchy? Weź sobie puść jakiś live z koncertów i się przekonaj, a nie pie**olisz bo ładna laska to wiadomo, że beztalencie. Nie nawidzę tego rodzaju muzyki, ale śpiewa bardzo dobrze.

TB303

2018-09-03, 22:11
Spiderowski napisał/a:


To że tobie nie przeszkadza że twoją dziewczyne r*chało pół osiedla w tym murzyny to nie znaczy że każdy ma takie podejście. Nie mierz wszystkich swoją miarą.


No chyba z moich słów wynika, że nie mam dziewczyny... prawda?

Horn88

2018-09-03, 23:45
Ach, jaka szeroka dyskusja pt: To dz**ka, kurła czy latawica? - A więc wytłumaczę tu niektórym matołom, którzy najwidoczniej nie pojmują, jaka jest znaczna różnica między dz**ką a Kobietą Wyzwoloną - a więc ta pierwsza robi to za pieniądze i z każdym, krótko mówiąc: nie wybrzydza (no chyba, że jest to jakaś luksusowa Call Girl, z "Wyższej półki", która ma konkretne wymagania co do klienta).
Za to Kobieta Wyzwolona wybiera sobie faceta z którym chce się bzyknąć, choćby tylko na jedną noc i nie robi tego za pieniądze, ale dla orgazmu, dla własnej przyjemności, lub poprawy nastroju - a więc nie ma co wyzywać kobiet od lafirynd, puszczalskich, itp. bo tym samym obrażacie niemal każdą kobietę, która kiedyś miała jakąś tam Intymną Sytuację, jak to bywa między dwojgiem dorosłych ludzi.
I nie ma co się czarować, faceci też dzielą się na dz**karzy i Maczo.
Ciekawe też, ilu z was z tego forum było kiedyś w ogóle sam na sam z jakąś kobietą :roll: bo wasza postawa wygląda na jakąś totalnie abstrakcyjną - I piszę to jako Kobieta.

pawel15822

2018-09-04, 01:00
Ale Arianka to fajna cizia :)