18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcesz legalnie dymać dziewięciolatkę? Turcja zaprasza

~Angel • 2018-01-10, 14:46
Cytat:

Turecki państwowy Dyrektoriat ds. Religii wydał oficjalną fatwę, czyli wykładnię religijną, zgodnie z którą już 9-letnie dziewczynki będą mogły być legalnie wydawane za mąż i zachodzić w ciążę – donosi portal InfoWars.

Zdaniem tureckich władz, jest to zgodne z islamską nauką Proroka Mahometa, gdyż on również zawarł małżeństwo z Aiszą kiedy miała ona 9 lat i współżył z nią seksualnie.

Turecki Dyrektoriat, zwany też Dijanet, jest najwyższą instytucja religijną kraju, której zadaniem jest “działanie w obronie czci i etyki islamu, oświecenie religijne ludności i administrowanie świętymi miejscami islamskiego kultu”. Jego wytyczne w dziedzinie religii mają status zbliżony do prawa państwowego.

“Dijanet stwierdza, że ci, którzy weszli w wiek dorosłości, mogą również wziąć ślub. Dijanet stwierdza, że dolna granica wieku wynosi 9 lat w przypadku dziewcząt i 12 lat w przypadku chłopców. Dijanet uznaje, że dziewczęta mogą zajść w ciążę w wieku 9 lat i że mężczyźni mogą stać się ojcami, gdy wejdą w wiek 12 lat” – głosi fatwa.

Wcześniej parlament Turcji uchwalił ustawę, która pozwala islamskim duchownym – muftim – na udzielanie cywilnych ślubów dzieciom wbrew ich woli, w małżeństwach aranżowanych przez ich rodziców. Wcześniej podobne prawo zaczął prowadzać Irak.

Dotychczas w Turcji ok. 15 proc. dziewcząt zawierało związki małżeńskie przed ukończeniem 18-go roku życia. Jest jednak oczywiste, że pod rządami islamizującego kraj prezydenta Recepa Erdogana i po wprowadzeniu nowego prawa faktycznie legalizującego pedofilię odsetek tej perwersyjnej islamskiej patologii seksualnej znacznie wzrośnie.



Źródło: https://kobieta.wp.pl/w-turcji-zawrzalo-wedlug-prawa-islamskiego-9-letnie-dziewczynki-moga-legalnie-wychodzic-za-maz-6207798910113409a
https://reporters.pl/11497/pedofile-wszystkich-krajow-laczcie-sie-turcja-legalizuje-zapladnianie-9-letnich-dziewczynek/amp/

ePeeL

2018-01-10, 15:47
Gówno mnie obchodzą brudasy i ich kazirodcze bękarty. Mogą sobie nawet noworodki r*chać i mnie to nie ruszy.

poligon6

2018-01-10, 15:53
"Gówno mnie obchodzą brudasy i ich kazirodcze bękarty. Mogą sobie nawet noworodki r*chać i mnie to nie ruszy."

Znamy takich twardzieli, ale jak ugotuja pieska żywcem to wielki Hurrr Durrrr

Noside

2018-01-10, 16:05
Chcieli by, k***y, do Europy! Nie ma! Nie dla psa bisurmana!

qu4si

2018-01-10, 17:39
lalala...Aisza Aisza ekudymła

@Up przecież oni sa już w europie

mygyry

2018-01-10, 18:06
To kiedy ta Turcja do UE wchodzi?

sezamkowyRozpierdol

2018-01-10, 20:53
mygyry napisał/a:

To kiedy ta Turcja do UE wchodzi?



Nigdy.
Właśnie dlatego nie weszła, bo jawnie stała się krajem totalitarnym po czystkach i państwem religijnym, które ma jawnie wyj***ne na wolność i prawa człowieka.
To właśnie przykład, czym kończy się psioczenie na demokrację i świeckość, laickość państwa na przykładzie Turcji, teraz oszołomy, które same się wybrały i namaściły na "autorytety" zdecydowały o legalności pedofilii - jednej z największej formy patologii i sp***olenia umysłowego.

I co? I gówno, opozycji w Turcji nie ma, siedzi w pierdlu, opozycja została uznana za zdrajców i zeszkalowana w oczach opinii publicznej, szkoda tylko, że najbardziej na tym cierpią dzieci, a wszystko z powodu chorej religii, wymysłów wariatów oraz braku jakiej kolwiek refleksji, sceptycyzmu i ślepej wierze pożytecznych idiotów w autorytaryzm i autorytety religijne i polityczne.

To taka przestroga dla wszystkich wariatów w Polsce, którzy ślepo wierzą w autorytety religijne i polityczne, zwłaszcza w obliczu majstrowania przy sądach i trybunale konstytucyjnym lub jakich kolwiek instytucjach bądź mediach, które mają instrumenty do kontrolowania poczynań rządu.
Bo gdy "zajdzie potrzeba zmian w konstytucji" to żebyście czasem nie skończyli jak ci pożyteczni idioci w Turcji, którzy tak bardzo miłowali Erdogana i śpiewali pieśni pochwalne na jego cześć, że aż byli rozjeżdżani czołgami rzekomych "puczystów" na moście na rozkaz samego Erdogana by wywołać efekt medialny i emocjonalny wśród bezmózgiego plebsu.

PS.

Swoją drogą kraje UE też schodzą ze ścieżki demokracji na ścieżkę autorytaryzmu wykorzystując panikę związaną z zamachami terrorystycznymi jako pretekst do zawieszania konstytucji prawdopodobnie jeszcze na wiele lat (Francja)
Panika bo Panika, ludzi nie interesuje, że o wiele wiele więcej ludzi ginie na drogach niż w zamachach, liczy się larum w mediach, co pokazuje jak bardzo ludzie są podatni na przekaz informacyjny z mediów i jak łatwo można ludzi kontrolować za pomocą informacji.

ellsworth

2018-01-10, 21:21
Ich kraj, ich zasadny. Nic nam do tego.

furandi

2018-01-10, 21:27
Mówicie o prawach czlowieka, ale czym one są i jakie są? Czemu prawa czlowieka koncza sie tam, gdzie zaczynaja sie interesy pranstw, gdzie wywoluje sie wojne, by legalnie zabijac innego czlowieka? Co do ludobojstwa, dla mnie jeden ch*j, czy ktos zabil w trakcie wojny jencow, czy zolnierzy z karabinami, w obu przypadkach dochodzi do zabijania, tak wiec w moim mniemaniu prawa czlowieka są iluzja, masz przestrzegac prawa w swoim kraju, ale gdy nadejdzie wojna, zabija do woli, bo karabin zostal poswiecony, a wiec rozgrzeszenie czeka... pie**olenie. Czlowiek jest zwierzeciem, tyle ze myslacym i inteligentnym, ale od zwierzat sie ni ch*ja nie rozni, jedni zabijaja by zyc, czlowiek w imie ideologii i profitow, az mi wstyd za bycie gatunku, ktory sam sie oklamuje, ze jest naczelnym tego swiata,a tak na prawde jest pleśnią, zgniłą pleśnią.

sezamkowyRozpierdol

2018-01-10, 21:28
ellsworth napisał/a:

Ich kraj, ich zasadny. Nic nam do tego.



Tylko, że ten kraj jest członkiem NATO i jest zależny od nas, gdyby nie NATO, to po zestrzeleniu rosyjskiego su Putin przeorałby Turcję przy pomocy Kurdów ze wschodu.

furandi napisał/a:

Mówicie o prawach czlowieka, ale czym one są i jakie są?



Gimnazjum oraz wiedza o Społeczeństwie się kłania.

furandi napisał/a:

Czlowiek jest zwierzeciem



Ameryki to ty nie odkryłeś ;-)


ePeeL

2018-01-10, 21:30
poligon6 napisał/a:

Znamy takich twardzieli, ale jak ugotuja pieska żywcem to wielki Hurrr Durrrr



Raczej w dupie będę miał tego pieska, bo to tylko pies. Nie jest tym czym jest człowiek, więc prawdopodobnie byłoby mi go szkoda ze dwa razy mniej, jeśli można zamienić mój poziom przejmowania się na liczby, tyle że zero podzielić na dwa to dalej zero.

sezamkowyRozpierdol

2018-01-10, 21:42
ePeeL napisał/a:

Nie jest tym czym jest człowiek



Jest tym samym co każde zwierze, z tym że ma inteligencje bardziej rozwiniętą tak jak już @furandi napisał, chociaż nie zawsze, bo niekiedy pies jest mądrzejszy od wielu ludzi ;-)
No chyba że wierzysz w jakieś religijne pierdoły o tym, że ludzie pochodzą od dziadka z brodą i inne papieże na kiju ;-)

The_Generat

2018-01-10, 22:04
"Chcesz legalnie dymać dziewięciolatkę? Turcja zaprasza"

moje marzenie jest bardziej pragmatyczne, chciałbym legalnie zabijać tych co chcą legalnie dymać dziewięciolatki

sezamkowyRozpierdol

2018-01-10, 22:41
A tymczasem Papiesz Polag z najczarniejszych piekielnych czeluści Popiera Turcję


mit2

2018-01-10, 23:11
Myślałem, że to szambo wylało. Nie, to sezamkowyPopie**ol znowu wysrywa posty na sadolu :lol:

sezamkowyRozpierdol

2018-01-10, 23:57
Ja tylko dodam, że Janusz Pawlacz 2 całował koran, który jest dla pedofili z krajów islamskich taką pieczęcią legalizującą j***nie małych dzieci, wasz k***a odwieczny życiowy idol Janusz Pawlacz Drugi poświęcił w ten sposób pedofilię a wy mu nadal pomniki budujecie :amused:
Jakbyście nazwali jakiegoś polityka lub kogo kolwiek, który ucałowałby jakąś petycję lub projekt ustawy legalizującą pedofilię złożoną przez jakichś skrajnych oszołomów z partii zielonych etc? :lol: