18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Iluminaci nami rządzą?

~Polimaty • 2017-11-02, 18:19
Czy Zakon Iluminatów jest wymysłem szaleńców, czy też istnieje naprawdę? A jeśli tak, to co o nim wiemy? I w końcu - czy Iluminaci dzisiaj rządzą światem? Książka: http://radek.altenberg.pl


goofastfood

2018-01-04, 07:22
O! Sadisticowy sponsor! Dzięki, że opłacasz serwer mimo, iż i tak trafiłbyś na główną!

mega_lis

2018-01-04, 07:30
Ile to kosztuje? Ciekawe ile wyświetleń dostarczają mu sadole.

mygyry

2018-01-04, 07:52
Cytat:

Czy Iluminaci nami rządzą?


Ba nawet mają chody na sadolu i wbijają na główną bez piw :krejzi:

nowynick

2018-01-04, 08:27
:roll:

ja Was proszę nagrajcie chociaż w połowie coś tak interesującego i wstawcie do poczekalni. Osobiście dam Wam po tym piwku i wypchnę Was na główną gratis...

Dorik

2018-01-04, 10:38
nawet nie otwieram

Maxi96

2018-01-04, 10:52
nowynick napisał/a:

:roll:

ja Was proszę nagrajcie chociaż w połowie coś tak interesującego i wstawcie do poczekalni. Osobiście dam Wam po tym piwku i wypchnę Was na główną gratis...



A co jesteś bliskim kolegą jednego z moderatorów/adminów czy jak?


Dexterous

2018-01-04, 13:18
Dorik napisał/a:

nawet nie otwieram



A ja daję piwo w ciemno. Chociażby za to, że dzięki typowi sadolowe chomiki mają w czym zapie**alać.

A ty sprawdź lepiej jak tam cebula na polu za domem, czy ci dobrze rośnie :amused:

Hi...........po

2018-01-04, 18:09
Kotarski jak ja tego głosu nie cierpie.

krasnal_hałabała

2018-01-04, 19:25
nowynick napisał/a:

:roll:

ja Was proszę nagrajcie chociaż w połowie coś tak interesującego i wstawcie do poczekalni. Osobiście dam Wam po tym piwku i wypchnę Was na główną gratis...




A ja cię proszę, przestań wychodzić z założenia że skoro ktoś robi filmiki na YT (kiepskie w dodatku), to od razu jest półbogiem lepszym od innych, na Sadolu jest mnóstwo ludzi którzy bardziej są przydatni dla społeczeństwa niż autor filmiku, są to prawnicy, lekarze, dekarze, budowniczowie, górnicy, rolnicy, urzędnicy, biznesmeni, wykładowcy, ślusarze, bankierzy etc... no... pomijając pospolitych koniobijców, bo tacy też są i oni głównie dają piwa takiej słabiźnie bo łatwo im zaimponować. Kiedyś Kotarski, owszem, był rzetelnym źródłem informacji i tworzył coś pożytecznego propagując zgoła odmienny styl życia od stania w bramie i pytania się ludzi "czy mają problem" ale on się skończył, Kotarski jest jak Starożytny Rzym, zaczynał wspaniale a skończył jak ja w łóżku... słabo... W każdym razie główną przyczyną jego upadku jest to że powiela mity (jedzenie pasków od spodni przez piratów), oraz poruszanie takich niepoważnych tematów jak powyżej, nawet po to by je wyśmiać, Astrofaza zrobił co prawda podobny filmik co do płaskoziemców (podobnie z resztą jak SCIFUN), ale oni zrobili to w odpowiedzi na zagrożenie jakie sprawiają dla przyszłości ludzkości (i to nie jest hiperbola), ci tak zwani "płaskoziemcy", tutaj mamy po prostu niepoważny temat.

Co więcej manifestuje swoje poglądy w tematach które powinny być przedstawiane w sposób obiektywny i postronny, ma do tego prawo ale nie w takich wypadkach, mówiąc "nie w takich wypadkach" mam na myśli to że ma prawo ale jest to nieprzyzwoite. W dalszym ciągu jednak nie można odmówić mu klasy i obycia ale to już nie to samo co kilka lat temu. No i pasta, gdzie pasta? czemu jeszcze nikt nie wstawił?

Co do twojego komentarza odpowiem ci jeszcze tyle, nie trzeba być piekarzem żeby ocenić smak chleba, nie trzeba i nie ma przymusu lizania dupy każdemu kto nie siedzi w bramie pijąc piwo bo to że robi coś konstruktywnego nie znaczy że robi to jak należy a tobie widać łatwo zaimponować.

BylemSieWysrac

2018-01-04, 19:27
Uwazaj bo typ z zydo komuszymi korzeniami Ci powie prawde kto nami rzadzi ...

du...........ck

2018-01-04, 20:59
Dynastia rothschild i khazarowie... Tyle

nofar

2018-01-04, 21:09
90% materiałów na yt to crap, a on akurat robi filmy dobrej jakości i treściwe, nie wiem czemu niektórzy hejtujecie gościa. chyba że lubicie click baity

greony12

2018-01-05, 04:02
TheXArczi napisał/a:


Pomyślicie, że ta historia to fikcja, że bajdurzę, że szkaluję sympatycznego Radosława Kotarskiego z zazdrości. To jednak
prawdziwa historia, a piszę ją ku przestrodze, byście nie wierzyli w sztuczne uśmiechy celebrytów, za fasadą których czają
się mafie, służby i loże. Zresztą spytajcie Kotarskiego o jego stosunek do zmarłego niedawno Jana Kulczyka. Nigdy nie usłyszycie z jego ust jakichkolwiek słów krytyki pod adresem swego największego dobrodzieja, na którego zresztą pogrzebie
siedział w jednym z pierwszych rzędów. Nic dziwnego, wszak zawdzięcza mu wygodne życie oraz sławę. Tak to już niestety
jest, że szuje, kanalie i podłe kreatury dążą po trupach do celu, udając dobrego człowieka i wręcz omamiając Polaków.
Kotarski odebrał mi sporo zdrowia, życia, kolegów, dziewczynę oraz wiarę w ludzi. Jednak prawdy mi nie odbierze. Znam
prawdziwe oblicze Kotarskiego i nie spocznę póki nie zapoznają się z nim także inni. Jak zobaczycie go w reklamie banku
Millenium to pamiętajcie o szantażach, gwałtach i mordach. Jak zobaczycie nowy filmik Kotarskiego i ujrzycie te kilkanaście łapek w dół, to wiedzcie, że jedną z nich zostawiłem właśnie ja. Mała vendetta na sk***ielu. A Kulczyka szanuję, dobry z niego człowiek.



lol, co ty brałeś? nie za dużo kryminałów? udowodnij ze byleś w jednym liceum z nim, rocznik, klasa, nazwisko

Sharimsejn

2018-01-05, 04:29
Przecież to, że Illuminaci to fakt. Nie będę strzelał ile mają władzy i co robią ale istnieją i jeśli jakiś tłuk w tych czasach dalej myśli, że nie to polecam cofnąć się do nauki alfabetu.