18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa akcja google uświadamiająca nieuświadomionych...

Halman • 2017-10-11, 09:40


Film o małych feministkach albo czyjejś chęci by nimi były. Cieszy ogromna ilość łapek w dół :)
(ahh, te trafione w społeczną świadomość akcje google...).

95% dobranych aktorek są ciemnawe co by nie rzec czarne i czasami gdzieś się przewinie biała i żółta...
(paradoksalnie żółtków wg proporcji ras tego spotu też jest niewielu na Ziemi).

no bo dziś dzień murzyńskiej/arabskiej dziewczynki i przy okazji pedofila

osobiście zachęcam do minusowania tego "dzieła"

Wiewór

2017-10-11, 09:44
Szokujące. Nie zdawałem sobie sprawy, że 95% dziewczynek w Polsce walczy o swoją wolność :shock:

jimiq

2017-10-11, 09:49
doprawdy szokujące

666trololo666

2017-10-11, 09:52
"Każda dziewczyna na świecie walczy o swoją wolność. Międzynarodowy Dzień Dziewcząt – dołącz do nich i wyraź swoje zdanie:

[...]

Dodawanie komentarzy do tego filmu jest wyłączone."

:homer:

~Velture

2017-10-11, 09:53
"one in four girls gets married as child"
No to k***a zróbcie coś z tym u źródeł czyli u tego opalonego gówna a nie robicie filmiki pod białych aby się czuli winni.

Z jednej strony z każdej strony faszerują nas tą gównianą papką o multikulti i szanowaniu tych dzikusów a z drugiej podają negatywne statystyki które w ogóle nie dotyczą białego człowieka.

poligon6

2017-10-11, 09:58
na tym polega socjalizm. Stwórz problem i go rozwiazuj.

Tafariel

2017-10-11, 10:01
Velture napisał/a:


Z jednej strony z każdej strony faszerują nas tą gównianą papką o multikulti i szanowaniu tych dzikusów a z drugiej podają negatywne statystyki które w ogóle nie dotyczą białego człowieka.



Według mnie oni takimi gównianymi filmikami sprawdzają czy ta papka przynosi rezultaty. Na pewno widzą z jakich regionów świata jakie glosy lecą więc od razu mają ankietę gdzie trzeba więcej gówna ładować ludziom do głów, a gdzie już wystarczy :idzwch*j:

nowynick

2017-10-11, 10:04
Może dlatego tyle ciemnych, że w cywilizowanych krajach białe i żółte nie są traktowane na równi z kozą (albo gorzej)?

KillerLaugh

2017-10-11, 10:11
HAL9000/2 napisał/a:


95% dobranych aktorek są ciemnawe co by nie rzec czarne


Trudno żeby nie były czarne, skoro mowa o AIDS.

Psilocke

2017-10-11, 10:13
Szczerze mówiąc mam to w dupie tak głęboko że nawet proktolog nie znajdzie.
Kolejna akcja w stylu zróbmy wszystkim lepiej / dobrze. Kolejne wpie**alanie się do czyichś obyczajów i kultury. Kolejne uswiadamianie wszystkich na około że prawda jest tylko jedna i to jest ich prawda.
Skoro Google takie to przodu to może niech odzaluja te kilka mld z zysku i poślą je wszystkie do szkoły itd.

parolpl

2017-10-11, 11:50
Wolność od AIDS? :roll: Tak jak napisali wyżej, w głównej mierze dotyczy to cywilizacji nieeuropejskich; choć i u nas są takie zdarzenia, a także biali handlują bydłem. Bądź co bądź, filmik powinien być skierowany do rządów w Afryce, czy Bliskiego wschodu, ale na pewno by mieli to w dupie.

A może wklepiemy 20 piw i powk***iamy główną ? :lol:

~Velture

2017-10-11, 12:08
parolpl napisał/a:



A może wklepiemy 20 piw i powk***iamy główną ? :lol:



sh...........ns

2017-10-11, 12:33
W Polsce kobiety zastepoują murzynów i c**atych , do tego sa potrzebne feministki ale jak juz w kraju pojawią się c**aci i murzyni feministki przestają być potrzebne lewicy i stają się jedynie workiem na sperme , a że wczesniej dały się we znaki mezczyną to żaden nie chce bronić kobiet , a casła ta gadanina o silnych kobietach pryska jak czar w konfrontacji z pierwszym lepszym ciapakiem albo murzynem

domat1

2017-10-11, 16:40
niech szybko dojrzewają, bo bezmyślne, puste lalki są zawsze gotowe na lodzika