18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na London Bridge

Maxi96 • 2017-06-04, 08:07
Brytyjska policja w Londynie poinformowała w sobotę wieczorem o "poważnych zdarzeniach" w centralnym Londynie, potwierdzając doniesienia o samochodzie, który wjechał w ludzi na moście London Bridge i osobach ranionych nożem w pobliżu Borough Market. Policja potwierdziła śmierć co najmniej sześciu osób. (http://www.tvn24.pl)

"poważnych zdarzeniach" :ok***a:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wielka-brytania-zamach-terrorystyczny-w-londynie,745845.html

Bonus:

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji w pobliżu Borough Market pojawiło się trzech ludzi z długimi nożami, którymi atakowali przechodniów. Świadkowie mówią, że widzieli jedną dziewczynę ranioną w pierś, a także osobę z podciętym gardłem.


PodsumowujÄ…c mieli udanÄ… noc :idzwch*j:

KillerLaugh

2017-06-04, 12:05
Ciekawe co na to burmistrz Londynu Sadiq Khan?


~Angel

2017-06-04, 12:24

KolejnaJednostka

2017-06-04, 12:27
Jak to? Przecież jest Ramadan, nie wolno angażować się w żadne rozrywki!

martinkane

2017-06-04, 12:44
Od jakiej ilości ofiar należy w odwecie wykorzystać kredki? Czy w tym przypadku reakcja taka nie byłaby na wyrost?

Marxe

2017-06-04, 12:58
Producenci kred już powoli nie wyrabiają

AN...........or

2017-06-04, 13:25
Proponuję ich wspomóc, i założyć zbiórkę na pomagamy.pl, na dużą paletę kredek z wysyłką do siedziby premier teresy may, pewnie szybko się uzbiera. Oni muszą mieć czym walczyć z tym zjawiskiem, a jak wiadomo w zachodniej europie kredki są najskuteczniejszym sposobem walki z ekstremizmem.

Wspomóżmy naszych europejczyków z UK w walce z ekstremizmem! Nie bądźmy obojętni.

eMJay8086

2017-06-04, 13:57
Pani May wspomniała już kilka razy o "incydencie".
Ile osób musi zginąć, by normalnie jak człowiek mówiła o "zamachu"?

waloos

2017-06-04, 14:09
Jak ja się cieszę, że mieszkam w Polsce. Jedyne co mnie martwi, to fakt że i u nas zaczyna przybywać pojebańców którym miękną serduszka na widok uchodźców.

Or...........‚k

2017-06-04, 15:06
Byłem w Londynie jakieś 2 miesiące temu. Szliśmy z moją w miejscu gdzie był zamach (na London Bridge) i wybuchła petarda... Przestraszyłem się w ch*j, że to zamach, bo wybuch był potężny jakby ktoś wyj***ł powiększonego achtunga. Dziwnie się czuję, gdy teraz był tam zamach na prawdę...

crotoan123

2017-06-04, 15:59
OrdinaryHołk napisał/a:

Byłem w Londynie jakieś 2 miesiące temu. Szliśmy z moją w miejscu gdzie był zamach (na London Bridge) i wybuchła petarda... Przestraszyłem się w ch*j, że to zamach, bo wybuch był potężny jakby ktoś wyj***ł powiększonego achtunga. Dziwnie się czuję, gdy teraz był tam zamach na prawdę...



Ja 2 miesiące temu byłem i na London Bridge i na Borough Market. Popie**olone, miałem hotel i biuro blisko tego miejsca, chodziłem tam codziennie jeść. Jaki ten świat jest poj***ny, czemu te zjeby po prostu nie potrafią bawić się życiem, tylko muszą zajebywać innych normalnych ludzi? Popie**oleńcy

Eramod

2017-06-04, 16:54
tez sie tam błąkałem swego czasu, widziałem raz pod big benem protest ahmedów ubranych na pomarańczowo nie wiem o ch*j im chodziło ale widok był straszny. Raz miałem sen że mnie muslimy ganiały i chciali mnie zabić, straszne uczucie po przebudzeniu, centralnie boje sie islamu

farah398

2017-06-04, 17:05
To był incydent! Wy wszyscy jesteście przeżarci prawicowo-nacjonalistyczną propagandą!

Dzastinka

2017-06-04, 18:20
Byłam tam wczoraj godzinę przed incydentem!

Timitum

2017-06-04, 20:53
Teresa May doj***ła po całości, że to wina Internetu i trzeba cenzurować i kontrolować! Brawo k***a, brawo. Tylko nie Internet jest zalążkiem radykalizacji, tylko meczet. W Internecie to co najwyżej można znaleźć (i na przykład namierzyć) pokłosie ichnich kazań.

~Angel

2017-06-05, 09:08