18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski samochód elektryczny z panelami słonecznymi

Ha...........ng • 2017-05-10, 01:23
Łódź Solar Team - projekt studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej

TT4

2017-05-10, 05:34
Politechnika Łódzka to nie tylko...



my...........69

2017-05-10, 05:34
oo manufaktura ochranialem tam na monitoringu

takamahi

2017-05-10, 11:19
No i piknie, tylko mogli by już na studiach zacząć nieco szerzej myśleć i znaleźć studenta / grupę studentów jakiejś uczelni plastycznej ze specjalizacji projektowanie / wzornictwo przemysłowe i zadbać tez o to aby za walorami eko szły walory oko cieszące i polepszające ergonomię. Jakby uczelnie uczyły takiego szerszego myślenia i współpracy to nasz kraj zupełnie inaczej by wyglądał.

ws...........33

2017-05-10, 11:29
Dałem im 10zł, niech mają chociaż tyle od człowieka który nie mógł osiągnąć tego co oni :)

InnyName

2017-05-10, 11:52
ta w polsce k***a penele słoneczne, w polsce to tylko wiatraki można napie**alać, cały czas pizga i wieje

pawbat86

2017-05-10, 12:21
Na dachu samochodu zamontowane są panele fotowoltaiczne które pod wpływem promieni słonecznych produkują darmową energię elektryczną , wszystko fajnie tylko jak będzie to uregulowane prawnie ???? Przy domach wyposażonych w panele nadmiar energii sprzedawany jest z powrotem do elektrowni , co się dzieje w przypadku samochodu ??? Co robią z nadmiarem energii w takim wypadku ???

MinisterR

2017-05-10, 12:23
ale gówno
polacy to debile jednak

i bezguścia

Ma...........ke

2017-05-10, 12:30
Już to widzę jak co 2 lata trzeba będzie włożyć w samochód 20tys. bo te panele mają niską żywotność. No i gdzie to będzie utylizowane, jak jakiś janusz nie wpadnie żeby zakopać pod ziemią to pewnie trzeba będzie wydać całkiem niezłą sumkę, żeby ty spuścili z samolotu gdzieś do murzyńskiej wioski w Afryce.
Projekt umrze już na starcie, zresztą jak większość pojazdów elektrycznych. Te samochody Tesla mają jakiś sens, ale zwykły pojazd zasilany przez panele nie jest żadną rewolucją. Co jak przez tydzień będzie pochmurno albo auto na wakacje zostanie w garażu? Dojadę co najwyżej do domu mam rozumieć?
Chciałbym żeby technicy i studenci, wzięli się za rewolucję w bateriach i sposobach magazynowania energii bo już jest wystarczająco takich, co znajdują przedziwne sposoby wydawania energii z różnych źródeł.

sosikhehe

2017-05-10, 14:36
@ministerR debil w ministerstwie gówna i bezguścia
ch*j ci w dupe nygusie

jest to jakaś alternatywa czerpania energii do auta ale nie może być jedyną.
Jeszcze przez 30-40 lat się nic nie zmieni bo samochodowka to zbyt potężna branża napedzana ropą od szejkow.

Igorek95

2017-05-10, 14:41
@Maupajoke jesteś debilem, czy jak? :D Przecież powiedział że można (a w Polsce nawet trzeba) ładować go z gniazdka, bo z samego słońca to mogli jechać w Afryce przy pełnym słońcu, bo wyj***li tam aż 1200W. Rozpisałeś się jak poeta, szkoda ze całkowicie bez sensu ;)

Dodam że auto jest zrobione na ZAWODY, żeby osiągnąć jak największy WYNIK

Pa...........ć

2017-05-10, 15:26
MinisterR napisał/a:

ale gówno
polacy to debile jednak

i bezguścia





Ja nie mogę, jaki ty jesteś zj***ny :homer:
nawet jak na ten portal

BananyWGospodarce

2017-05-10, 17:40
Wszystko pięknie, ładnie tylko czemu on taki brzydki ...\

niemamskarpet.

2017-05-10, 19:15
wolałbym sobie codziennie z rana sól do oczu wsypywać niż jeździć tym gównem

anymorez

2017-05-10, 19:22
Nikt nie widzi tego że to auto zrobiło tylko paru gości? k***a w garażu?
Wypadałoby docenić ich kreatywne łby, które nadają się do czegoś więcej niż pisania zj***nych komentarzy typu "ale gówno".