18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka w Egipcie

KillerLaugh • 2017-05-02, 16:10
Cytat:

Zmarła 27-letnia Polka, która wyjechała na samotne wakacje do popularnego egipskiego kurortu Hurghada. Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie chce udzielać szczegółowych informacji o sprawie, ale siostra Magdaleny twierdzi, że kobieta trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Prasa podaje jednak inną wersję zdarzeń.

– Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka - powiedziała w rozmowie z fakt24.pl Anna, siostra 27-letniej Magdaleny. Według ustaleń portalu kobieta znalazła się w szpitalu po tym, jak w piątek obsługa hotelu znalazła ją nieprzytomną w pokoju. – Magda potrzebuje pomocy! Trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg - apelowała o pomoc w niedzielę Anna.

Inną wersję zdarzeń przedstawia rp.pl. Portal sugeruje, że kobieta trafiła do szpitala, ponieważ jej stan wskazywał na "głęboki uraz psychiczny, kontakt z nią był utrudniony. Wtedy dopiero, mimo że była pod opieką lekarską i przedstawicieli biura podróży, wyskoczyła z okna. Stąd jej obrażenia i bezpośrednia przyczyna śmierci".



A tu rozmowa Magdy z chłopakiem w Polsce, kilka godzin przed przyjęciem do szpitala.

Powszechnie wiadomo, że młode Europejki, w szczególności niebieskookie blondynki są chodliwym towarem na egipskim rynku, a podejmowane przez tamtejszych handlarzy próby ich wymiany na wielbłądy zwykle kończą się fiaskiem. Problem zaczyna się wtedy, gdy brak kontrahenta, a "towat leży na ziemi".

A dziewuchy szkoda, była naprawdę niczemu sobie.

spoiler


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-12, 15:56 ]

PabloEskobar

2017-05-03, 04:13
I znowu islamskie śmiecie wk***iają beduinów w egipcie psując im biznes... tym razem akurat padło na polkę która wybrała się na "samotne wakacje" ( :szczerbaty: ) a to wszystko tylko demonstracja siły i walka o wpływy na półwyspie Synaj. Jak ktoś się wybiera na dalekie południe to niech się liczy z tym, że mogą łeb urżnąć. A jak czyjaś kobita chce się tam wybrać w pojedynkę to nie zapomnij jest z liścia przypie**olić bo możesz już nie mieć okazji :lol: a tak poza tym islamskie ścierwo to zwykłe tchórze, w pojedynkę potrafią porwać się co najwyżej na kobite... ludzi atakują tylko w grupie, w innym wypadku wzrok w ziemie. Słuchajcie wujka i jazda z k***ami!

Strzałeczka!

przemslot

2017-05-03, 04:38
Cytat młodszej siostry Magdy
"A wiec tak dla niejasności, Markus(jej chłopak z ktorym rozmawiala przez telefon) nie sprzedał mojej siostry. Ludzie to co piszecie to jest masakra. A na hejt juz nie mogę patrzeć. Jakimi ludzmi musicie byc by opisywać moja siostrę i mowić jaka była, gdy jej wogole nie znaliscie. Brak mi słów"

Na ten moment pewne i sprawdzone informacje to:
1. Wycieczka miała być niespodzianką dla jej chłopaka
2. Nie pojechał bo okazało sie ze ma nieważny paszport
3. Kilka dni przed wylotem publikował posty na fb z ofertami sprzedaży tej wycieczki jako całości dla dwoch osob, wycieczka o wartosci 4 tys zł była wystawiona za 2 tyś zł
4.Maciej przyjaciel rodziny dotarł do szpitala w ktorym lezala Magda, krótko po jego przybyciu Magda umarła(info od młodszej siostry)
I to w zasadzie tyle jesli chodzi o pewne informacje na ten moment

Pigwaranek

2017-05-03, 06:16
@up Czyli byla bardzo porzadna kobieta, ktora nawet nie pomyslalaby o puszczeniu sie z brudasami, bo tak powiedziala jej siostra, to przeciez musi byc prawda :)

GwałcicielKuz

2017-05-03, 08:38
Prawda jest taka ze pojechala tam r*chac się z arabami jak tysiace innych albo z jakims fagasem z pracy. Nie wyobrazam sobie zeby moja zona pojechala na wakacje bezemnie ani ja bez niej . To co zrobiła to czyste kurestwo i taka jest moja opinia. Pewnie spodziewała sie ksiecia alladyna a w zamian nacpalo ją ,wyr*chało , i nasrało na twarz kilku kozojebòw a jak powiedziała ze nie bedzie lizac osranych dup to ją pocieli i tyle z histori . Nawet jej chlopaka mi nie szkoda bo jak mozna być tak naiwnom p*zd...m zeby tego nie widzieć i godzić sie z faktem ze twoja laska jedzie sie r*chac i bawic a ciebie ma w d...pie . Pozdro dla tego frajera i niech sie cieszy ze to kurestwo nie wruciło do polski .

Pscolekk

2017-05-03, 08:40
Myślałem sobie w te wakacje, żeby jechać do Portugalii, bo mam niedaleko , ale zmieniłem zdanie. Pakuje mandżur w czerwcu, lecimy tam z kolegami. Mam nadzieje, że się ukrywa, a ja go pierwszy znajdę, bo policję to tam o kant doopy idzie stłuc. Chętnych zapraszam na priv.... To tak jak orgia, tylko te ścierwa gadają bardzo dużo w językach polskich,rosyjskich(cały wschód). Dobrze rozmawiać po niemiecku, bo mało rozumieją... A tak inaczej, yebie mnie to. Wyklinam ich cały czas, plując im pod nogi... Bić się cioty nie potrafią.. Mowią tylko adin, adin kaboom... C*ele...


Mixy321

2017-05-03, 08:47
Trzeba byc idiota lub nie miec internetu, zeby nie wiedziec jaka jest sytuacja w muzulmanii, wiec jak dla mnie selekcja naturalna

karoldeicide

2017-05-03, 09:23
prawda jest taka że w kurorcie nic nikomu nie grozi. może wieczorem wyj***ła na imprezę (niechętnie ale jak dasz parę dolarów strażnikowi to ci nawet po taxi zadzwoni) i tam już nie jesteś all inclusive vipem. byłem w egipcie (w hurgadzie właśnie) oraz w tunezji (rok przed zamachem w tym samym mieście). w tunezji byłem nawet w klubie i na wypadzie po mieście bez przewodnika/opiekuna. nic mi się nie stało.ja pisali wyżej - nie wyobrażam sobie żeby puścić żonę/narzeczoną samą w jakieś obce miejsce. nieważne czy egipt czy k***a kołobrzeg. chcesz jechać? proszę bardzo ale nie masz po co wracać.ktoś jeszcze napisał że pewnie wyjechała żeby coś porzemyśleć.buhahaha.weź sam to przemyśl co napisałeś.

RedRose1986

2017-05-03, 10:00
A jakie to było biuro podróży?

Oglądałam kiedyś dokument o dziennikarzach którzy wyjechali do kraju arabskiego . Nie pamiętam już dokładnie o co tam chodziło ale ledwo stamtąd wyjechali żywi. Nawet obsługa hotelu nie chciała ich stamtąd wypuścić,mieli nalot, wsadzili ich potem do więzienia i nawet ambasada maczała w tym brudne paluchy. Dopiero jakiś wpływowy znajomy dał rade ich stamtąd uwolnić i sprowadzić do Polski. Tutaj pewnie dziewczyna została zgwałcona, kolesie trzymają jej telefon..jeden z nich zna język polski i ona dobrze wie że jak coś zdradzi chłopakowi to będzie miała przerąbane. Oni pewnie doszli do wniosku że sprawa może się rypnąć i pomogli jej wyskoczyć z okna. Takie jest moje zdanie

zonk

2017-05-03, 10:44
Wszelkie znaki na niebie i tak sugerują że pojechała po bolca.

Swir_93

2017-05-03, 12:16
Jak dla mnie to ta kobita wyraźnie mówi ,,zdradziłam c..." i film się zacina. Prawdy nigdy się nie dowiemy znają ją w tej chwili kozojebcy i panna która zabrała ją do grobu.
Facet NIE MÓGŁ jechać jej ratować bo MIAŁ NIE WAŻY paszport (gdyby było inaczej to pojechał by z nią) i dla tego wysłał kolegę Maćka.
Ten opiekun który usunął konto na fb też podejrzewam że wącha kwiatki od spodu bo jego przełożeni (i nie mam na myśli tych oficjalnych) muszą ukarać kogoś kto jest odpowiedzialny za ujawnienie całej sytuacji.
Czy były tam jakieś inne lewe interesy (przemyt) kto teraz chciał by lecieć z amfetaminą samolotem to na pierwszej bramce by ją już złapali)

Co do oficjalnych informacji udzielanych przez rodzinę (np siostra) aby w nie wierzyć trzeba być idiotą! Serio myślicie że siostra napisze komunikat ,,siotra pojechała dawać dupy czekoladowym aladynom a później gdy chciała wrócić kozojebcy jej nie póścili bo lepiej robi loda od kozy ale gdy zaczęła ich gryźć w grzyba to pomogli jej wyjść z hotelu przez okno"

Gdyby nie to nagranie które ktoś wrzucił do sieci to by nawet nikt o tej kobicie nie wiedział. Ile razy jak mi się rzuci w oczy informacja że gdzieś ktoś zaginął to po prostu mam wyj***ne, wiadomo że przykro ale zaginięcie tej osoby nie wpłynie na moje życie

Insaner

2017-05-03, 12:49
Swir_93 napisał/a:

kto jest odpowiedzialny za ujawnienie całej sytuacji.
Czy były tam jakieś inne lewe interesy (przemyt) kto teraz chciał by lecieć z amfetaminą samolotem to na pierwszej bramce by ją już złapali)



Psy by wywąchały jeśli znalazłyby się w pobliżu, ale jeśli miałaby narkotyki przy sobie, a nie w bagażu to przecież na bramce nikt cię nie przeszukuje o ile nie zapiszczy...

Wiewór

2017-05-03, 13:08
Kto normalny lata do Egiptu. Od czasu puczu to jest kraj upadły. Tam jest teraz dzicz jak w Brazylii

LazyManny

2017-05-03, 13:41
jakos od 6:30 sluchawki i zwiekszona głośność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konikmamy

2017-05-03, 15:57
Rowniez, jakos w siodmej minucie wyraznie slysze jak kobita mowi "zdradziła..."

Sprawa nie do rozwiazania, co innego gdyby wydarzyla sie w cywilizowanym kraju. Swiadkowie non-stop sa na mniejscu- cala obsluga, monitoring, rezydent to rzeka informacji, trzeba by go bylo jedynie przemaglowac. Tam policja ma wyj***ne (przyklad Dawida Ozdoby). Poza tym molestowanie i gwalty sa na porzadku dziennym, dlatego lepiej, zeby baba przebywala w towarzystwie roslego chlopa

A w ogole to kto normalny jezdzi do takiego syfu. Konwenanse mezczyzn tam nie obowiozuja, baba w przescieradlo(rozsadne, ze strony meza), a chlop majestat i robi co chce

Satanael

2017-05-03, 17:03
Jak to leciało...??

Ahaaa... " Z autobusem arabów zdradziła go..."

Tyle w temacie, fanka kawioru i rolki papy.