18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Selekcja naturalna w najlepszym wydaniu

~Velture • 2017-04-14, 07:21
Trzynastolatek przypadkowo postrzelił się śmiertelnie bawiąc się z bronią podczas transmisji na żywo na instagramie.

Prawie natychmiast grupy przerażonych dzieci, które oglądały transmisję, zebrały się pod domem Malachi'ego Hemphill'a.

Malachi zabawiał się w mediach społecznościowych na stronie instagramu kiedy niechcący wystrzelił śmiertelny pocisk.


Jego matka opisała moment w którym usłyszała strzał.
Ona i jej córka odkryły martwe ciało.
"Wiedziałam, że coś jest nie tak."
"Wjechałyśmy z buta w drzwi aby je rozpizgać w drobny mak. Córka przyj***ła z bara kilka razy i wbiłyśmy w końcu na kwadrat. Znalazłyśmy go leżącego w kałuży krwi"


Źródło: https://www.thesun.co.uk/news/3322811/teenage-boy-13-accidentally-shot-himself-dead-while-playing-with-gun-as-he-streamed-video-to-pals-on-instagram-live/

Czyli wychodzi na to, że w końcu to nie była transmisja na żywo :amused:

Zielllony

2017-04-14, 16:18
Gzie k***a film ja się pytam? :-/

Loq14

2017-04-14, 16:42
Abraxus napisał/a:

"martwe ciało". Dobrze, że było martwe. Jakby to było żywe ciało to by znaczyło, że w końcu zaczęła się apokalipsa zombie.



Chciałeś zabłysnąć ale wyszło jak zawsze. "Ciało ludzkie – w szeroko pojętych naukach biologicznych jest synonimem organizmu ludzkiego. W antropologii filozoficznej i w wielu religiach jest ono drugim, obok duszy, elementem tworzącym człowieka jako osobę. Ciało ludzkie przed narodzinami, od 8 tygodnia ciąży do porodu, określane jest mianem płodu. Po śmierci nazywane jest zwłokami. ". Jakby debilu napisane było "martwe zwłoki" to bym się zgodził.

vl...........00

2017-04-14, 18:14
Śmierć od kulki dla czarnego to śmierć naturalna, tak samo jak dla białego śmierć ze starości.

kama91

2017-04-14, 19:11
gdzie nagranie?

Takehi

2017-04-14, 19:20
Ma ktoś link do materiału?

ellsworth

2017-04-14, 20:18
Szkoda chłopaka :(

~Velture

2017-04-14, 22:51
@up'y
Nagrania jeszcze nie ma bo oglądały to inne nygry w podobnym wieku więc żaden nie wpadł na pomysł aby nagrać. Albo nie potrafili, co jest bardziej prawdopodobne.

Nagranie pewnie jest a znając kraj hamburgerem płynący to osoba która go posiada właśnie negocjuje cennik z jakąś stacją tv. Przynajmniej ja bym tak zrobił.