Grudzień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Męska solidarność

654
Daj piwo
eMCeONe @ 2017-01-21, 13:41 [skopiuj link]
Przeglądając różnego rodzaju KJS'y i Rally natrafiłem na odmienny filmik, który pokazuje, że męska solidarność jest w genach większości facetów i przejawia się nie tylko na rajdach.



wyobraźcie sobie kobiety w tej sytuacji :mrgreen:
-"ta lina jest brudna"
-"dobrze tak głupiej suce"
-"ja prdl, wj***ła się to niech się wyciągnie"
-"jej samochód wgl nie ma feszyn to nie pomagam"
czarnyblack @ 2017-01-21, 18:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (102 piw)
Kase i jezdzi chevroletem? Jebnij ty sie w leb stulejo. Ciekawe kto by za kiere trzymal jakby wysiadl? k***a geniusz...

Otwieracz do samochodów

473
Daj piwo
RutQ @ 2017-01-21, 10:10 [skopiuj link]
Jeden wiadukt, wiele otwartych puszek. 8-)

Wysokość: 11 stóp i 8 cali / 3,55600 metra.

~Velture @ 2017-01-21, 10:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
1:39
hehe. Tego się nie spodziewałem. Dobra zmyłka.

Hamburgerlandia i wszystko jasne. Jedyne racjonalne wyjaśnienie to wartość podana w metrach na znakach ostrzegawczych... niestety to byłoby zbyt łatwe... oni zwyczajnie są debilami.

Zauważyłem dużą ilość żółtych półciężarówek jednej firmy. Czyli moja teoria o debiliźmie się potwierdza.
Po 1wszym takim wypadku w całej firmie w danym regionie powinno się pouczyć każdego kierowcę o tym punkcie, że tam nie wolno jeździć bo jest za nisko.

Cwany szczyl

463
Daj piwo
Vissegard @ 2017-01-21, 20:40 [skopiuj link]
jak było to wyj***ć

Szedłem jakiś czas temu po osiedlu i podszedł do mnie mały chłopak. Nieco umorusany na buzi, rozczochrany, zawadiackie spojrzenie.
Podszedł do mnie i powiedział, że jest najgłupszym dzieckiem świata. I że chce mi to udowodnić.
Byłem bardzo zdziwiony, o co mu chodzi, ale przyznam, że mnie zaciekawił. Powiedziałem, że czekam zatem na dowód i prezentację jego rzekomej rekordowej głupoty.
Poprosił, żebym wyciągnął z portfela duży banknot i jakąś drobną monetę. Wyjąłem pięćdziesiąt złotych i złotówkę. Kazał mi wziąć oba nominały do obu rąk i powiedział, że teraz dokona wyboru: "Jestem najgłupszym dzieckiem świata, więc nie wezmę pięciu dych, a złotówkę" - i faktycznie, wziął złotówkę i schował do kieszeni.
Podrapałem się po łbie, ale faktycznie - to trochę głupie. Spytałem go więc, dlaczego nie wziął 50 złotych, a on mi odpowiedział: "Bo byś mi ich nie dał. A złotówkę wydębiłem już dzisiaj od trzydziestu takich geniuszy. Nara!".
I poszedł.
I do mnie dopiero dotarło, kto tu jest debilem.
Nieźle, młody.

zaj***ne z jakiegoś posta na fb
czarnykun @ 2017-01-22, 01:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Na fakcie. Ja zawsze przytakuje jak ktoś mnie na ulicy prosi o wyjęcie szmalcu.

Bill obcina Ivankę

321
Daj piwo
MaszAyahuaskę @ 2017-01-21, 14:30 [skopiuj link]
Wrzucam w inne czarności, bo nie o politykę tu chodzi...


spiceman @ 2017-01-21, 14:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (57 piw)
Chłopina wsadziłby jej cygaro tak jak Levinskiej

Oh jeleniu

303
Daj piwo
fantastico @ 2017-01-21, 12:12 [skopiuj link]
Biedne bambi na drodze potrącone srodze. w oczekiwaniu na wstanie matki leżącej nieopodal narażają się na śmierć, która ich dosięga.

Zemsta na urzędnikach

263
Daj piwo
krzyks @ 2017-01-21, 14:31 [skopiuj link]


Cytat:
Amerykański biznesmen dostał nakaz zapłaty 3 tysięcy dolarów za podatek związany z rejestracją samochodów. Podatek się należał, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Przedsiębiorca twierdzi, że urzędnicy uporczywie utrudniali mu dostęp do dokumentów i niezbędnych informacji związanych z formalnościami podatkowymi. Zemsta była słodka.

Nick Stafford przywiózł pieniądze na pięciu taczkach. Łączna waga miedziaków wyniosła ok. 726 kg. Ogromna liczba monet sprawiła, że w urzędzie zepsuły się maszyny do ich liczenia, przez co pracownicy dosłownie musieli wziąć sprawy w swoje ręce. Policzenie wszystkich drobnych zajęło im ok. 7 godzin - donosi BBC


Opis skopiowany, faktyczna kwota podatku to $2987,45 (wg filmu, inne źródło podaje kwotę $2987,14) ilość monet około 300tys.
Rozbieżności czasu (film 12h, opis 7h) potrzebnego na liczenie też nie komentuję, nie wiem kto ma rację. :kawa:
binladden @ 2017-01-21, 18:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (61 piw)
W urzędach nie ma bogu ducha winnych ludzi.

Dzień jak codzień na infolini

233
Daj piwo
mkendlar @ 2017-01-21, 12:19 [skopiuj link]
Witam.
Mam dziś dla was któtką histeryjkę, która idealnie się tu nadaje.
Mam koleżkę który pracuje na słuchawce, pomoc techniczna, sprzedaż itd. pominę nazwę kompani.
Jakiś czas temu zrobił dobry biznes i sprzedał internet jakiemuś gościowi wraz z tabletem. Kilka dni później zadzwonił na infolinę ten sam facet, trafił na mojego koleżkę i mówi że chce zgłosić reklamację tego tabletu. Ten się pyta dlaczego? Nie działa? Nieeee nieee działa. tylko że chciałem go zwrócić i dostać zwrot pieniędzy bo miałem wypadek z cyrkularką i obcięło mi obie dłonie. I nie mam jak z niego korzystać.

Człowiek z pistoletem

228
Daj piwo
beednarr @ 2017-01-21, 11:30 [skopiuj link]
Mężczyzna z bronią chciał popełnić samobójstwo,na co skutecznie zareagowała policja :plzdie:

USA
Dinaeel @ 2017-01-21, 11:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (70 piw)
Przy większej zawartości melaniny w pigmencie skóry pewnie by poszły obydwa magazynki.

Seks grupowy

218
Daj piwo
Ratoshi @ 2017-01-21, 19:29 [skopiuj link]
Dziewczyna dzwoni do chłopaka:
- Skarbie, przyjedź do mnie.
- Nie mogę. Uprawiam seks grupowy ze starszym małżeństwem.
- Ale rodziców nie ma w domu.
- Wiem. :-P
   Popularne tagi
latarnia  myszka  stunt  zart  brzuszek  cristiano ronaldo  szybko  niemiecki  związki  rozkład  pojazdy  naboje  wiewiór  kanibalizm  łyżwy  buziak  baner  gowno  wie  opętanie  haczyk  nagrody  poland  japan  spawanie  enduro  smart  anorektyczka  comedy  donald tusk  wyciąg  horrory  assassins creed
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]