Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Grudzień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Piotr Żyła

1682
Daj piwo
Gebofon @ 2016-12-30, 00:15 [skopiuj link]
Komentarz Piotrka Żyły tuż po kwalifikacjach. Przydługawy - tylko dla cierpliwych.

:amused:
momonon @ 2016-12-30, 00:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (253 piw)
on jest k***a niemożliwy :-D

Alexa

491
Daj piwo
Catar @ 2016-12-30, 14:34 [skopiuj link]
Nie wiem co to za urządzenie, ale działa chyba odpowiednio




inglisz wymagany

edit:
na server sadola gdyby z YT wygaslo
spoiler
garota @ 2016-12-30, 17:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (92 piw)
No i to jest właśnie to. Śmiech, śmiechem, ale ja za dzieciaka musiałem się namęczyć żeby dowiedzieć to i owo. Teraz dzieci są wystawione na działanie tego ścierwa ze wszystkich stron. Dajesz dziecku robota-pieska z wifi na gwiazdkę, działającego przez internet a ten łapie glitcha i dyma dzieciaka na śmierć bo ma baterie duracell w międzyczasie cytując przemówienia Adolfa. True story. Napiszą o tym w nowym roku.

Gorący Kubek 2

405
Daj piwo
Mmanius @ 2016-12-30, 19:37 [skopiuj link]
Następny kubek do kolekcji :-D
Tekst na kubku
"I co Tęsknicie za mną"


Ten poniżej już był na sadolu,tylko tak dla przypomnienia: :mikolaj:

Cormor @ 2016-12-30, 21:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
Gdzie takie cudo dostać i jak się to nazywa?

Pobudka

315
Daj piwo
TT4 @ 2016-12-30, 00:19 [skopiuj link]
Raka można dostać od takich akcji :ok:

Zabawa w elektryka...

268
Daj piwo
krzyks @ 2016-12-30, 19:49 [skopiuj link]
...czy świadome samobójstwo? :roll:

mygyry @ 2016-12-30, 20:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Ich poziom świadomości w wiosce, dopiero po tym wypadku poszybował w górę :D

Młode cheerleaderki w akcji

265
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2016-12-30, 18:07 [skopiuj link]
Świetny pokaz. :brawo:

Może się w końcu uda...

255
Daj piwo
TT4 @ 2016-12-30, 00:22 [skopiuj link]
...przesiąść na taki wypasiony wózeczek. 8-)

Książki

223
Daj piwo
Ratoshi @ 2016-12-30, 13:38 [skopiuj link]
Do każdego kto dostał ode mnie książkę na gwiazdkę: termin zwrotu do biblioteki mija w następny wtorek. 8-)