18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wlossy

2016-12-01, 20:44
Gówniane nazwisko.

RmX

2016-12-01, 20:47
Wyłączyłem jak tępa strzała nie wiedziała gdzie jest Polska...

ligo

2016-12-01, 20:48
o Polsce i gdzie jest Ukraina ??da faq

Ko...........ki

2016-12-01, 21:00
"i mówisz, że z geografii nie zdawałeś historii" - zakochałem się

pinochett

2016-12-01, 21:10
Troche Europy zwiedzilem, pomieszkalem i powiem tyle, Polacy na tle innych narodow sa naprawde inteligentni, wiem... ale na tle innych. Mamy zalety i wady, ale te zalety wyniosa nas nie dlugo bardzo wysoko. Taka madrosc etapu, ze przyjdzie czas i politycy sie pogadza dostrzegajac co sie dzieje na swiecie, bo chyba maja klapki.

AugustCiota

2016-12-01, 21:13
2:25 ale tępa solara. :ja_pie**ole: Jak można nie wiedzieć gdzie leży Polska. :ciasteczkowy2:

Organista

2016-12-01, 21:16
Fakt jest taki, że są pytania dla ogółu banalnie proste, ale w momencie, gdy trzymamy mikrofon w ręku i patrzy na nas oko kamery, to pytanie o Twoją datę urodzenia może być najtrudniejsze na świecie i bez telefonu do przyjaciela nie odpowiesz.
A teraz z życia(mojego) wzięte.
Staję przed bankomatem, wkładam kartę (używam jej po raz kilkusetny, jak nie tysięczny, używałem jej dzień wcześniej), i nie pamiętam czterocyfrowego PIN'u !!!
Czy to możliwe ? Niby nie, a jednak...
Wieczorem wszystko wróciło do normy nie mam z tym problemu.
Nie tłumaczę niewiedzy wśród społeczeństwa, ale zawsze, również nam może przytrafić się taka sytuacja i staniemy się "debilami" w internecie.

Sinecod

2016-12-01, 21:27
Organista, stres to jedno...

Drugą sprawą jest to że gdyby na ulicy tak chodzić i pytać ludzi o pewne rzeczy (w obojętnie jakim wieku) to też by niektórych rzeczy nie wiedzieli, bo nie oszukujmy się- w większości przypadków obowiązuje zasada "zakuć-zaliczyć-zapomnieć". Ale czy by byli takimi kompletnymi debilami to wątpię, bo zawsze coś tam w głowie mimo wszystko zostaje bo "baba od historii coś o tym mówiła" albo "pamiętam bo jak poprawiałem gegrę to musiałem to wykuć". A takie programy jak ten powyżej nie miały by racji bytu jakby trafiały się same inteligenty, więc niech się przyznają że robią przesiew materiału i pokazują samych skołowanych stresem albo debili.

Parzo

2016-12-01, 22:24
A ch*j kogo obchodzą ci niebiesko żółci zdrajcy? :facepalm:

spiepszaj_dzbanie

2016-12-01, 22:31
AugustCiota napisał/a:

Jak można nie wiedzieć gdzie leży Polska. :ciasteczkowy2:


Bo Polska nie leży, tylko stoi dumnie wyprostowana!

mrobornik

2016-12-01, 22:40
Powiedzcie mi skąd oni biorą tych debili?

StonersEyes

2016-12-01, 23:11
Już pomijając fakt, iż jest to bez skutku ignorowana przeze mnie treść na sadolu, dzisiaj zobaczyłem pierwsze 3 minuty i dalej przez te sto parę odcinków nic się nie zmieniło. j***na reżyserka dopieszczona nawet do schematu tylko jednej osoby udzielającej poprawnej odpowiedzi na pytanie, a zada się jej kolejne i nagle k***a pustka we łbie i granie debila. Dno