18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wypadki podczas opierdalania gały

bli3 • 2016-06-29, 09:47
1. Pojechaliśmy z chłopakiem na urlop i od razu postanowiliśmy skierować się ku sypialni. Mimo że wypiliśmy trochę za dużo wina, zabraliśmy się do seksu oralnego. Zwymiotowałam na penisa, a moją pierwszą reakcją było wessanie wymiocin z powrotem do ust. Później opisał to jako wrażenie "odkurzacza" i stwierdził, że było całkiem przyjemne. Płakałam przez dobre dwie godziny. - livl3

2. Miałam przekłutą dolną wargę i kolczyk w kształcie litery U z małymi kolcami na każdym końcu. Pewnego dnia wzięłam swojemu chłopakowi do ust, a kiedy zaczął mi go mocniej wkładać, jego napletek zaczepił się o kolczyk. Jeden z tych małych kolców przebił się przez skórę. Musiałam wyjąć kolczyk przez swoją wargę i jego penisa. Od tej pory nie noszę już kolczyków z takimi kolcami. - homewardbound

3. Po raz pierwszy miałam penisa w ustach. Poniosły go emocje i kiedy szczytował, złapał mnie za głowę i włożył go głębiej, a wytrysk poleciał prosto w gardło i przez nos - aż piekły mnie nozdrza. Szybko się cofnęłam, machając w panice rękoma. Było obrzydliwie. Później okazało się, że nie miał nawet pojęcia co się stało. - l460802d2b

4. Kiedy chodziłam do liceum, robiłam loda swojemu ówczesnemu chłopakowi. Kiedy doszedł, ja kichnęłam, a wszystko wyleciało mi nosem. Z nosa zwisał mi pięciocentymetrowy glut ze spermy. Z przyzwyczajenia wciągnęłam to, jakbym miała katar. Nie mogliśmy przestać się śmiać. - amazingrando

5. Kiedy się zaręczyliśmy, postanowiłam wynagrodzić go oralem. Doszedł, a ja nie przestawałam robić mu loda. Wydawało mu się, że znów będzie miał orgazm, ale zamiast tego nasikał mi do ust. Był przerażony i myślał, że zerwę zaręczyny, ale od czterech lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem - hildaa3

6. Chłopak mojej najlepszej przyjaciółki skończył z kawałkami papieru toaletowego w ustach, bo nie podtarła się jak należy - j45b2f6094

7. Miałam aparat na zębach z małymi haczykami na boku zębów. Mój ówczesny chłopak mocno wepchnął swojego członka w usta i zahaczył o aparat. Wyrwałam mu dwucentymetrowy kawałek skóry. Krwawił jakby ktoś przed chwilą został zamordowany. - Irene Van der Wolf

No i "rodzynek":
8. Robił mi loda koleś, który w sypialni był dość pomysłowy. Nalegał, żebym doszedł mu w usta. Kiedy już było po wszystkim, zaczął mnie "karmić" moją własną spermą jak ptaszek, który karmi młode. Dosłownie przelał ją ze swoich ust w moje. Wydawało mu się, że to podniecające, ale ja byłem przerażony. - jayh20


zaj***ne z joe.

Halman

2016-06-29, 10:06
uwaga na ostatni "rodzynek" - gay Alert !!!

biglog

2016-06-29, 11:47
Punkt 8 - prawdziwa męska miłość. :D Pedały są chociaż pomysłowe, a wy drogie panie? Leżą jak kłody i tylko się nimi zajmuj.

Oponka

2016-06-29, 12:03
@up ktoś tu lubi smak własnej spermy

Dżizas_kurde

2016-06-29, 12:41
Cytat:


2. Miałam przekłutą dolną wargę i kolczyk w kształcie litery U z małymi kolcami na każdym końcu. Pewnego dnia wzięłam swojemu chłopakowi do ust, a kiedy zaczął mi go mocniej wkładać, jego napletek zaczepił się o kolczyk. Jeden z tych małych kolców przebił się przez skórę. Musiałam wyjąć kolczyk przez swoją wargę i jego penisa. Od tej pory nie noszę już kolczyków z takimi kolcami. - homewardbound


Wzór kobieta !
Większość napisałaby "Od tej pory nie robię loda swojemu facetowi"

SuperApe

2016-06-29, 16:39
Nie musiałeś opisywać 7 pierwszych przypadków skoro ósmy to dla ciebie "rodzynek". Gratuluje k***a. Upiecz sernik z takimi rodzynkami i go opie**ol. Smacznego.

thewhitestar

2016-06-29, 16:40
bli3 napisał/a:

5. Kiedy się zaręczyliśmy, postanowiłam wynagrodzić go oralem. Doszedł, a ja nie przestawałam robić mu loda. Wydawało mu się, że znów będzie miał orgazm, ale zamiast tego nasikał mi do ust. Był przerażony i myślał, że zerwę zaręczyny, ale od czterech lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem - hildaa3


Domyślam się że wszystko jest zmyślone, ale to na bank. Nie jest możliwe sikać podczas wzwodu. Albo ma coś z ku*asem nie tak...

hienamas

2016-06-29, 16:46
czytam pierwszy drugi ok stoi mi czytałem ostatni i od razu oklap