18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tak bawią się wieśniaki z bmw.

lanser700 • 2016-01-17, 09:49
Najgorsze i najtańsze z możliwych bmw e36, do tego Wieśniacka muzyka,Dresy,Łyse głowy, Wieśniaki za kierownicami,Wieśniackie zabawy, czyli Wieś pełna parą!

Tak my wieśniaki spędzamy wolne chwile i katujemy nasze 316stki w LPG udając,że driftujemy :megalol:


Halman

2016-01-17, 10:06
muszę przyznać że muzyka jak na jarmarku w Nowej Wsi :)

pasiasty55

2016-01-17, 10:08
Podkład ch*jowy jak nieszczęście, ale chłopaki się zajebiście bawią i w bezpiecznym miejscu to nie wiem o co spina. Chodzę jako obserwator na takie imprezki bo szkoda mi swoje auto tak katować, ogólnie zajebista atmosferka, zapach upalonej gumy i fajne towarzystwo.

mirtwa

2016-01-17, 10:12
Lanser ty to pewnie nawet roweru nie masz a hejtujesz.

lanser700

2016-01-17, 10:17
Cytat:

Lanser ty to pewnie nawet roweru nie masz a hejtujesz.



To moj film, ja go składałem a ten czerwony bolid to moj i ja w środku, nie mam zwyczaju hejtowac, a z siebie pośmiać sie czasami też trzeba.

en-em

2016-01-17, 10:24
jeżdżą na torze ,bez zagrożenia dla ruchu i mają zajawkę na dobrą zabawę- tak trzymać

chlop

2016-01-17, 10:26
Wieśniaku w BMW k***a mać

aleleble

2016-01-17, 10:28
Cały czas skręcacie na filmie i ani razu nie włączyliście kierunkowskazu.

nervel123

2016-01-17, 10:44
no i teraz wyobraźcie sobie co by było jak by przy każdym większym mieście był chociażby taki mały tor... utrzymywać to dużo nie kosztuje wystarczy tylko trochę miejsca(i myślę że ten kto by chciał to by za darmo pomógł w zorganizowaniu takowego) a i chłopaki wyżyć się mogą i później nie ma typowych sebków w mieście którym chce się popisać. Ale nie przecież lepiej zbudować 3 orliki na 1 miasto które ma 40-50 tys mieszkańców. Piwko chłopaki i miłej zabawy!

lanser700

2016-01-17, 11:03
Jeszcze jeden był taki playground w okolicy, kawalek placu z kostki w strefie przemyslowej miedzy jakimis fabrykami, magazanymi itd, ale komus przeszkadzało to nawieźli takich betonowych płyt i juz bawić sie nie mozna. Na siłe wypychaja wszystkich na publiczne ulice.




MaratHS

2016-01-17, 11:24
lanser700 napisał/a:

ale komus przeszkadzało to nawieźli takich betonowych płyt i juz bawić sie nie mozna. Na siłe wypychaja wszystkich na publiczne ulice.]


Jeśli ten plac jest czyiś, a na pewno jest kogoś, to właściciel ma prawo ukrócić takie zabawy i nie powinniście mieć do właściciela pretensji, bo to jego własność i może robić sobie co mu się tylko żywnie podoba.
Nie to, że chcę dopie**olić, podoba mi się, że ciekacie sobie po zamkniętych torach, a nie po publicznych ulicach, ale nie powinniście mieć bólu dupy jeśli właścicielowi nie pasuje jak obcy ludzie driftują sobie po jego własności. Jeśli znajdziecie jakiś dobry plac który będzie pusty, ale będzie miał właściciela, to warto z tym właścicielem pogadać, bo nic tak nie buduje wiarygodności jak szczerość, wtedy właściciel będzie bardziej przychylnie na was patrzył.

smj12

2016-01-17, 12:31
k***a z cyganska muzyka to przesadziliscie..

Sonal

2016-01-17, 12:39
Autor wrzucił filmik, bo zapewne jest dumny z tego filmiku i z tego co na nim można zobaczyć. Ale powiedzmy sobie szczerze - jest to tak samo prymitywne jak picie najtańszego browara przy jednorazowym grillu na ogródku. Niestety na świecie istnieje jakiś promil promila osobników, którym - jak sranie na klatę (do obejrzenia na hardzie) - to się podoba. Trudno mi to zrozumieć... Jedyna pociecha, że bawi to garstkę "środków od kapusty", a nie normalne społeczeństwo.

Dziad_Inżynier

2016-01-17, 12:51
@up Obrzygałeś nas swoją ignorancją. Na świecie są tysiące ludzi interesujących się tym sportem, profesjonalne teamy, światowe zawody na wysokim poziomie, ale ty i tak pie**olisz, że to sport dla debili. Ty zapewne chodzisz do galerii sztuki patrzeć jak artysta sra na kartkę papieru i nazywasz to wysublimowanym performensem. Jebnij się w czajnik.

Majozen

2016-01-17, 13:14
Sonal, Zapewne jeździsz Golfem i masz pretensje do całego świata, że nie możesz się pobawić jak chłopaki na filmie, bo katowanie Golfa na ręcznym to nie drift :lol: