18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lambo vs. Mustang

Moodyxcore • 2015-12-16, 08:53
Cytat:

Dwóch kierowców z różnych stron świata spotkało się w japońskim mieście Niigatai na wyspie Honsiu, aby stoczyć driftingowy pojedynek na górskiej drodze. Amerykanin Vaughn Gittin Jr. zasiadł za kierownicą swojego Mustanga RTR z 5-litrowym V8 o mocy 550 koni. Japończyk Daigo Saito poprowadził natomiast jedyne w swoim rodzaju Lamborghini Murcielago po konwersji napędu z AWD na RWD. Włoskie superauto przygotowane przez Liberty Walk oraz Phat Five Racing napędzane jest 650-konnym silnikiem V12.

Oprócz scen na górskich serpentynach zobaczycie także ujęcia z iście postapokaliptycznej scenerii, z opuszczonej rosyjskiej wioski w rejonie miejscowości Niigatai. Nagrywanie materiału do 5-minutowego filmu trwało 20 godzin. Oprócz braw dla kierowców za efektowną jazdę w parze, na pochwałę zasługuje też praca ekipy filmowej odpowiedzialnej za produkcję.


_Azazel

2015-12-16, 14:35
Vitas napisał/a:

Ciekawi mnie spalanie przy takiej jeździe. Ktoś mógłby powiedzieć jakie jest realne spalanie w takich samochodach?



Nie interesuj się bo na benzynę cie nie stać nie mówiąc o samochodzie.

Alonso

2015-12-16, 14:37
Mam już dość tych reklam coca coli.

kubix90

2015-12-16, 14:58
fajna muzyczka :D

Vitas

2015-12-16, 15:05
@_Azazel To, że ty jesteś biedakiem który musi ciułać na miesięczny to nie znaczy, ze każdy taki jest. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Ponawiam pytanie. Jakie jest spalanie w takim samochodzie?

kocyk8000

2015-12-16, 15:06
lambo w orginale jest robione pod bogatych spedalonych frajerow, ale w tej odslonie bym nim nie pogardzil... chociaz nie jestem pewny czy taki mustang nie bylby lepsza opcja