18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden skuter... Jedna pasja ! :)

przemekstunt • 2015-11-30, 19:48
Chciałem jeszcze raz pokazać innym akcje ze swoim skuterem. Przedtem wrzuciłem jeden filmik.Myślę, że i ten się przyjmie ;) !

ksiadz_pedofil

2015-12-01, 12:11
Oberstgruppenführer stwierdzam że jesteś przypałowcem sezonu '15.
Po pierwsze- bohater filmu to młodzik a nie facet. Co powoduje jednoznacznie że legalnie może jeździć tylko na 50ccm. Bądź rowerem.
Po drugie- 100 piw dla niego że nie wsiadł od razu na 600ccm tylko zaczyna przygodę od 50-ki. Drugie 100 za to że robi coś konstruktywnego zamiast wyjmować radia z obcych samochodów, bądź napie**alać 24/24 przed kompem.
Po trzecie- zrób choć połowę, ch*j tam... zrób 1/20 trików takich jak robi On. Inaczej wielki ciapacki ku*as w twój rozjechany odbyt.

Smaro

2015-12-01, 12:28
Faceci ktorzy jeżdżą na skuterach kochaja predkosci...i innych facetów

SpuderMin

2015-12-01, 12:32
Co k***a?! Jak jaka kolwiek inna kompilacja niż wypadki ze skuterem na główną. k***a wy jesteście chorzy, kiedyś bawiło mnie pie**olenie kwejk=sadistic ale teraz serio nie widzę różnicy. Na początku miałem nadzieje że to trolling ale jak widzę k***a komentarze "czy zrobię cos takiego na swoim kiblu?" to nie wiem co się z wami dzieje. Rozumiem zalew gimbusów bo sam zaczynałem z sadolem od gimby ale wtedy za takie coś by mnie tu zjechano a teraz jakieś gówniaki za to piwa otrzymują.

Siekul

2015-12-01, 13:01
Mi się tam podoba, fajną mają chłopacy pasję - doceniam - i chylę czoła... lecz nadal wyglądają na tych kiblach jak pajace i c**y, także prócz zaparcia życzę także wytrwałości do czegoś większego.

Te...........at

2015-12-01, 17:02
pizzahut oglosila nabor pracownikow, szlifuja cv?

Fdslatghdlks

2015-12-01, 17:06
Stara ekipa siedzi za obrażanie uczuć religijno-rasowych :D ;)

Pikdzik

2015-12-01, 17:20
skutery sa bardzo pomocne w przemieszczaniu sie po miescie a kto krytykuje ich wlascicieli jest niedoj***nym ch*jem:)

Yorinh

2015-12-01, 18:36
skuter to idealny motor dla facetów którzy chcą przewietrzyć swoje c**y.

ImBYKU

2015-12-01, 18:36
Oberstgruppenführer napisał/a:

skutery są dla facetów którzy kochają prędkość oraz innych facetów


to sa nastolatkowie , maja pasje i im to wychodzi , widac ze i kolezanki wożą ... a ty? siedzisz hejtujesz liczac ze ktos piwo kliknie ?
Wygrales talon ... Gratuluje

ti...........ax

2015-12-01, 18:59
Skuter świetna sprawa do miasta na korki, podjechać gdzieś. Kosztuje to tyle co dobry rower, pali niewiele i na prawdę opłaca się. Sam bym sobie sprawił ale nie mam gdzie go trzymać (kradną u nas jak sk***esyn). Mnie rozpie**ala jak ktoś kupuje coś na wzór ścigacza z pojemnością 50. A gnojki nieletnie niech się bawią byle nie na drogach bo jak taki spowoduje wypadek to ch*ja mu zrobią.

tranzystor

2015-12-01, 23:16
Jak widzę bandę kozaczących szczyli, to dochodzę do wniosku, że skutery do nich pasują.

darthbercik

2015-12-02, 23:35
asco napisał/a:

To była twoja stara. Zawsze miała nadzieję, że odejdziesz od kompa i cokolwiek zrobisz.
Chłopak na skuterze w porównaniu z tobą ją widocznie zainspirował.



W przeciwieństwie do Ciebie nie żyję sadisticiem, a swoją elokwencją już tylko udowodniłeś jaki z Ciebie duży, samodzielny chłopiec ;)
Reasumując jak masz coś jeszcze do powiedzenia - poszukaj swojej rodzicielki, i poproś ją o pomoc.