18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec trenuje syna by ten nie był bity w szkole

Polnischefuhrer • 2015-11-29, 23:24
Jak najbardziej popieram takie praktyki :mrgreen:

maksymilian45

2015-11-29, 23:33
Gdyby był biały, dałbym piwko. Kolor zobowiązuje mnie do wypicia piwa. Fakty są takie że ojciec ma na głowie chustę z więzienia, synalek też prawdopodobnie był w poprawczaku. Techniki których uczy syna są praktykowane w pierdlu. Zbyt duże ciuchy wskazują na to że zostały ukradzione.

Adejdas1

2015-11-29, 23:33
Cytat:

Ale i tak jakieś p*zdy napiszą, że to jest złe bo wyrośnie przez takie praktyki na przestępce



Po pierwsze, oczywiście to jest dobre, chłopak ma umieć co nieco już od najmłodszego, zawsze się tam w podstawówce poszarpie z rówieśnikami to już wiesz że z twojego syna ciota nie wyrośnie.

Po drugie, nikt nie stwierdzi że wyrośnie na przestępce przez te praktyki... Wyrośnie na przestępce bo jest po prostu czarny :niggasmile:

robur69

2015-11-29, 23:39
Przeciez widac, ze stary z gangu

@down

a na saucie w szikago, to gnaty same strzelaja;)
jeszcze go k***a nie zlapali, albo znow sp***olil... opcji masz kilka miszczuniu...

Polnischefuhrer

2015-11-29, 23:41
robur69 napisał/a:

Przeciez widac, ze stary z gangu

gdyby był z gangu to z dzieciakiem jedynie widziałbysię przez szybę :-D

sir_Alex

2015-11-30, 00:23
Polnischefuhrer napisał/a:

Ale i tak jakieś p*zdy napiszą, że to jest złe bo wyrośnie przez takie praktyki na przestępce



nie musi wyrastać, już jest czarny :hitler:

Jurny_Ziemniak

2015-11-30, 00:59
Gdybym był poważnym człowiekiem napisał bym:
"Z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność"

Ale że takim człowiekiem nie jestem.
To cóż ćwiczy przed pierwszym napadem :amused:

ProVVe

2015-11-30, 02:02
Szukam dla Ciebie dobrej mocnej złotej łopaty.

mi...........80

2015-11-30, 05:56
Może lepiej niech się skupi na edukacji a nie na tym jak komuś przypie**olić, z resztą kogo ja oszukuję...

sadolfan

2015-11-30, 07:03
stary na bezrobociu to ma czas na takie rzeczy

pedoen

2015-11-30, 11:50
pierwszy murzyn który ma ojca

ho...........zo

2015-11-30, 14:46
Uczenie dzieci napie**alania się to jakieś barbarzyństwo. Poczytałby jakieś książki, pouczyłby się, a nie jakieś bezsensowne ciosy ćwiczy.

Polnischefuhrer

2015-11-30, 14:51
hoszo napisał/a:

Uczenie dzieci napie**alania się to jakieś barbarzyństwo. Poczytałby jakieś książki, pouczyłby się, a nie jakieś bezsensowne ciosy ćwiczy.

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? :rofl: Już starożytni Grecy uważali, że piękny ma być nie tylko umysł, ale także ciało.

thewhitestar

2015-11-30, 14:51
Gnój 2+2 policzyć nie będzie umiał, ale za to będzie umiał prześladować białe dzieci w szkole.

Polnischefuhrer napisał/a:

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? :rofl: Już starożytni Grecy uważali, że piękny ma być nie tylko umysł, ale także ciało.


Do jakich wy k***a szkół chodziliście? Specjalnych? Do poprawczaka? Raz w szkole (a w zasadzie po szkole) się biłem i serio uważam że jest jakieś tysiąc wartościowszych rzeczy do nauki dla gówniarza od napie**alania się.

dwakilo

2015-11-30, 15:02
Wygląda jak Wesley Snipes w "Demolition man".