18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Customowy motocykl

aahahaa • 2015-09-21, 01:36
Czołem. Znajomi od jakiegoś czasu zajmują się przerabianiem motocyklów. Tutaj akurat honda CB750. Jeżeli się spodoba to za jakiś czas wrzucę więcej. Nie było bo materiał własny.

Po...........h8

2015-09-21, 02:03
Chyba był niedawno na sprzedaż na allegro co nie?

aahahaa

2015-09-21, 02:27
Na pewno na allegro go nie było, ten akurat to prywatny znajomego.

Nikodem_Szulcc

2015-09-21, 06:33
Fajny motocykl.

Ale k***a nazwać go customowy?? co to k***a znaczy?

Lubie ewolucje słownika polskiego bo jest zabawna niekiedy skrótowa, Czyli słowa takie jak np śmiechłem wg mnie są do przyjęcia i są zajebiste, ale k***a "customowy?"
Musiałem sie doj***ć w końcu jestem Polak i jestem na sadolu.

MrDarkSide

2015-09-21, 06:51
Bier piwo za zdjęcia, montaż i reżyserie

lysout

2015-09-21, 08:17
"...przerabianiem MOTOCYKLI..."
Polska język - trudna język

IOI

2015-09-21, 11:41
B00mba0018 napisał/a:

Fajny motocykl.

Ale k***a nazwać go customowy?? co to k***a znaczy?

Lubie ewolucje słownika polskiego bo jest zabawna niekiedy skrótowa, Czyli słowa takie jak np śmiechłem wg mnie są do przyjęcia i są zajebiste, ale k***a "customowy?"
Musiałem sie doj***ć w końcu jestem Polak i jestem na sadolu.



jak widzisz samochod coupe to pewnie piszesz KUPE zeby bylo po polsku?!?

emildraz

2015-09-21, 13:03
Piwko za pomysł na filmik, ale motocykla w ogóle nie zaprezentowałeś...

pkh

2015-09-21, 13:08
Niby przerobiony, a taki sam jak każdy inny... taki sam jak każdy inny przerobiony. Wygląda jak pierwszy lepszy brat. To nie sztuka zamknąć ramę i zdjąć błotnik. Widziałem wiele motocykli przerabianych w przydomowych garażach, które robią o wiele lepsze wrażenie.
Poza tym nikt wam tego nie powie otwarcie, ale często takim motocyklem nie da się wygodnie jeździć...

W............R.

2015-09-21, 14:59
A potem jakiś debil jeździ tym po nocy w jakiejś dzielnicy sypialnej, nie dając ludziom spać, bo puste drogi są dla niego ważniejsze od tysięcy ludzi, którzy następnego dnia będą chodzić z worami pod oczami...

Motocykle powinny być masowo tępione za przekraczanie limitów hałasu na wysokich obrotach. Tylko proszę bez pie**olenia, że "musi hałasować". Widziałem mnóstwo szybkich motorków, których prawie nie było słychać. Wycie to tylko fanaberia kretynów.

pkh

2015-09-21, 15:35
To prawda, sam jestem motocyklistą i lubię jak maszyna ładnie warczy, ale za przekraczanie norm głośności powinni z miejsca zabierać dowody

eunstachy

2015-09-21, 15:41
IOI napisał/a:



jak widzisz samochod coupe to pewnie piszesz KUPE zeby bylo po polsku?!?



O ile mi wiadomo, istnieje odpowiednik słowa "custom" po polsku. W przeciwieństwie do coupe.

Też mnie wk***ia uzywanie angielskich słów kiedy można to samo powiedzieć w ojczystym języku.

OpenStreetMaps

2015-09-21, 15:53
IOI napisał/a:



jak widzisz samochod coupe to pewnie piszesz KUPE zeby bylo po polsku?!?



A co powiesz na to ?: MercSedes KUPE :-)

fun88

2015-09-21, 18:56
nie podoba sie jam tam widze wyj***ny błotnik i tyle

Wayas

2015-09-21, 20:38
Też mi customowy motocykl. Wyj***ł przed i tylny błotnik i już k***a custom.